Jablonecké bloudění 2006
Startovní listina po kategoriích

SI průk. Registrace Jméno                           Start 


D10  (7)           1.8 km  35 m   6 K      

  232643 TJN9651    Pustaiová Zuzana                 0:00 
   51633 PGP9650    Kozinova Zuzana                  2:00 
  232915 LTP9750    Kovářová Lenka                   4:00 
  230719 PEN9650    VYDROVÁ KAROLÍNA                 6:00 
    8194 CHA9651    Valešová Martina                 8:00 
   51537 TUR9751    Linková Alena                   10:00 
                    Vakant                          12:00 



D10L  (11)         1.7 km  70 m   6 K      

    4389 BOR        Kameníková Andrea               25:00 
  232503 TJN9751    Bláhová Anna                    27:00 
    4390 BOR9853    Staňová Karolína                29:00 
         FYD9852    Würzová Karolína                31:00 
                    Vakant                          33:00 
    4388 BOR        Brezulová Stáňa                 35:00 
         FYD0051    Macháčková Bára                 37:00 
    4362 BOR9850    Kohoutová Barbora               39:00 
   49995 FYD9851    Macháčková Eliška               41:00 
                    Vakant                          43:00 
                    Vakant                          45:00 



D10LP  (12)        1.7 km  70 m   6 K      

    8180 PEN9850    VYDROVÁ ANNA                    62:00 
  232917 LTP0151    Pavlová Martina                 64:00 
         TJN0051    Lejsková Barbora                66:00 
         VLI9950    Poloprutská Lucie               68:00 
         TUR0251    Linková Lucie                   70:00 
    4391 BOR9951    Melzerová Nikita                72:00 
         LJN9899    Šikolová Tereza                 74:00 
    4385 BOR9900    Řezáčová Veronika               76:00 
         VLI9750    Poloprutská Klára               78:00 
         TJN0151    Rýdlová Adéla                   80:00 
                    Vakant                          82:00 
                    Vakant                          84:00 



D12  (13)          1.9 km  60 m   8 K      

    4367 BOR9451    Madarászová Klára               36:00 
  411564 JEN9551    Hanušová Michaela               38:00 
  253131 LLI9651    Štičková Anna                   40:00 
         FYD9451    Würzová Anna                    42:00 
  416850 TJN9451    Lejsková Martina                44:00 
    4382 BOR9452    Göttlichová Adéla               46:00 
  411625 TUV9455    Smutná Anežka                   48:00 
         TUR9451    Kučerová Lucie                  50:00 
   63416 VSP9553    Bohata Jana                     52:00 
    4386 BOR9551    Gotvaldová Dominika             54:00 
    8181 CHA9454    Karlíková Eliška                56:00 
                    Vakant                          58:00 
                    Vakant                          60:00 



D14  (20)          2.9 km  145 m   10 K    

  410748 TUR9250    Vytinová Veronika               19:00 
   53009 PGP9350    Kozinova Anna                   21:00 
   49973 SMB9251    Žitná Jana                      23:00 
    7764 DOK9250    Hradecká Lucie                  25:00 
   53554 LDC9250    Vlčková Klára                   27:00 
  301342 TJN9251    Lejsková Pavlína                29:00 
    7712 SMB9351    Švábková Anna                   31:00 
    4380 BOR9250    Polmová Barbora                 33:00 
  411767 TJN9252    Posseltová Tereza               35:00 
  410775 STH9352    Kalenská Vendula                37:00 
   49954 VLI9252    Volná Jitka                     39:00 
   52907 STB9399    Pavlovcvová Petra               41:00 
    4365 BOR9251    Černá Dominika                  43:00 
   49952 VLI9450    Poloprutská Tereza              45:00 
    8099 TUR9251    Vašková Irena                   47:00 
  331664 VLI9254    Kocourková Markéta              49:00 
    8195 CHA9251    Sivčáková Petra                 51:00 
  416828 TJN9351    Nosková Štěpánka                53:00 
                    Vakant                          55:00 
                    Vakant                          57:00 



D16  (8)           3.6 km  150 m   10 K    

    8197 CHA9150    Gorčicová Eliška                33:00 
  410745 TUR9150    Vytinová Monika                 35:00 
   49961 VLI9150    Havrdová Barbora                37:00 
   51225 TUR9051    Horáková Aneta                  39:00 
   49951 VLI9251    Poloprutská Markéta             41:00 
  331529 TUR9151    Dlouhá Tereza                   43:00 
    8157 VLI9052    Kordíková Eliška                45:00 
                    Vakant                          47:00 



D18  (2)           4.7 km  200 m   13 K    

  232914 LTP8854    Kovářová Julie                   1:00 
                    Vakant                           3:00 



D20  (2)           5.5 km  240 m   17 K    

    9082 SJC8665    Uvizlová Martina                17:00 
                    Vakant                          19:00 



D21K  (27)         4.7 km  200 m   13 K    

   52283 VSP7752    Kupcová Kristina                 5:00 
  211539 FSP7851    Kuželová Michaela                7:00 
    8303 VLI5650    Škodová Zuzana                   9:00 
   51746 VSP7650    Mestkova Katerina               11:00 
   49953 VLI7551    Vodrážková Dita                 13:00 
    8206 TUR7850    Kvapilová Jana                  15:00 
    4186 SOB7451    Šašková Petra                   17:00 
         DOK8150    Hanzlová Veronika               19:00 
    8476 BOR8353    Šípová Jana                     21:00 
    8328 FYD7299    Macháčková Míša                 23:00 
    7721 SMB8753    Svobodová Jana                  25:00 
         LDC0000    ms Nehasilová Zuzana            27:00 
    7775 JEN7457    Zabořilová Romana               29:00 
  515012 TUR5150    Omová Jana                      31:00 
    8115 LIT8951    Neradová Eva                    33:00 
    7707 SMB8151    Albrechtová Lenka               35:00 
    8464 BOR8355    Kratochvílová Jitka             37:00 
   49983 STB8196    Žďárská Romana                  39:00 
  253377 STH7751    Cermanová Petra                 41:00 
    4211 VLI8150    Šaffková Kateřina               43:00 
    8190 CHA9152    Valešová Jana                   45:00 
    8248 VLI7979    Vaňoučková Věra                 47:00 
    8204 TUR7650    Kvapilová Věra                  49:00 
                    Vakant                          51:00 
                    Vakant                          53:00 
                    Vakant                          55:00 
                    Vakant                          57:00 



D21L  (19)         6.6 km  300 m   16 K    

    8114 LIT8551    Neradová Alena                   0:00 
  502089 PGP6651    Kozinova Jana                    2:00 
   52118 SCP7550    Žemlová Eva                      4:00 
    8537 BOR8650    Krafková Lucie                   6:00 
  416849 TJN6351    Lejsková Pavlína                 8:00 
    7731 SMB8752    Švábková Lenka                  10:00 
    7768 DOK6850    Hradecká Petra                  12:00 
    5176 CHA7850    Kašková Kateřina                14:00 
    7791 TUR8651    Hradilová Jana                  16:00 
    8546 LLI5550    Korejčíková Dáďa                18:00 
  515086 TUR8153    Omová Michaela                  20:00 
   49639 SCP8051    Haluzová Jana                   22:00 
    5177 CHA7750    Hlubučková Dominika             24:00 
  211303 VSP7455    Skorpilova Jana                 26:00 
                    Vakant                          28:00 
                    Vakant                          30:00 
                    Vakant                          32:00 
    9061 VLI6151    Henychová Zuzana                34:00 
  410727 MFP6850    Tahalová Lenka                  36:00 



D35  (6)           4.7 km  185 m   12 K    

   51809 TUR6850    Linková Iva                     21:00 
    7758 DOK7050    Boskovská Kateřina              23:00 
   49988 STB6798    Abelová Ivana                   25:00 
  515004 FYD6952    Würzová Kateřina                27:00 
    8345 LDC6850    Patzeltová Beatrice             29:00 
                    Vakant                          31:00 



D40  (13)          4.1 km  200 m   12 K    

   51218 VLI6251    Petrová Věra                     8:00 
    8462 BOR6652    Gotvaldová Vladana              10:00 
  232387 PEN6350    KÁBRTOVÁ IVA                    12:00 
   49959 VLI6350    Škapová Kamila                  14:00 
    7724 SMB6552    Švábková Šárka                  16:00 
    8290 VLI6551    Veselská Kateřina               18:00 
    8465 BOR6651    Marešová Pavlína                20:00 
   51660 MKP6350    Ježková Regina                  22:00 
    7722 SMB6551    Pološčuková Monika              24:00 
    8347 LDC6451    Vlčková Jindra                  26:00 
    8467 BOR6250    Kratochvílová Zdena             28:00 
                    Vakant                          30:00 
                    Vakant                          32:00 



D45  (7)           3.8 km  140 m   12 K    

  232182 BOR6150    Šípová Soňa                     32:00 
    8162 CHA5150    Šaffková Zuzana                 34:00 
  232906 LTP6151    Kovářová Alena                  36:00 
    8110 LIT5051    Neradová Alena                  38:00 
  253133 LLI6051    Štičková Eva                    40:00 
    8553 BOR5150    Úlehlová Ivana                  42:00 
                    Vakant                          44:00 



D50  (8)           3.4 km  150 m   16 K    

    7779 JEN5451    Grosmanová Dagmar               34:00 
    8158 CHA4951    Vokálová Pavla                  36:00 
    7742 LJN5550    Matoušková Marie                38:00 
  411563 JEN5651    Kadečková Jana                  40:00 
    8166 KAS5451    Klímová Jitka                   42:00 
   51216 VLI5150    Karmazínová Ivana               44:00 
    8208 TUR5650    Konopáčová Jana                 46:00 
                    Vakant                          48:00 



D55  (10)          3.0 km  130 m   14 K    

    8152 CHA4650    Kašková Eva                     15:00 
   52095 PGP4451    DVOŘÁKOVÁ LADISLAVA             17:00 
    8549 BOR4650    Křtěnská Leontina               19:00 
    5991 DLT5151    Nedvídková Jitka                21:00 
    8309 VLI5151    Bednaříková Olga                23:00 
    8211 TUR4350    Šlézrová Eva                    25:00 
    8515 BOR4850    Klusáčková Radka                27:00 
    8228 KAS4350    Štrojsová Jaroslava             29:00 
    8242 LLI4851    Kubíková Hela                   31:00 
                    Vakant                          33:00 



D60  (5)           2.4 km  115 m   14 K    

    8542 BOR3750    Langrová Marie                  35:00 
   51384 KAS4551    Nejezchlebová Věra              37:00 
   51221 VLI3850    Nováková Jana                   39:00 
    6391 ZIT4351    Haufe Heiderose                 41:00 
                    Vakant                          43:00 



H10  (10)          1.8 km  35 m   6 K      

         DOK9600    Hradecký Jaroslav               47:00 
  232904 LTP9600    Kučera Jindřich                 49:00 
         JEN9703    Hájek Jan                       51:00 
  232513 TJN9601    Picek Štěpán                    53:00 
    4360 BOR9602    Meisner Jiří                    55:00 
   52904 STB9801    Ludvík Matyáš                   57:00 
    4357 BOR9601    Průcha Petr                     59:00 
         DOK9601    Boskovský Vojtěch               61:00 
                    Vakant                          63:00 
                    Vakant                          65:00 



H10L  (12)         1.7 km  70 m   6 K      

  230717 CHA9700    Medřický jr. Petr                1:00 
         PEN9600    PACHOLÍK TOMÁŠ                   3:00 
  331779 CHA9600    Hruška Martin                    5:00 
         LLI9600    Hrdý Jakub                       7:00 
    4392 BOR        Mareš Vít                        9:00 
         JEN9706    Koutský Pavel                   11:00 
         LLI9602    Labský Jan                      13:00 
  411412 TUV0001    Zakouřil Jonáš                  15:00 
    4376 BOR9701    Lupoměstský Martin              17:00 
  411527 JEN9601    Kadečka Adam                    19:00 
                    Vakant                          21:00 
                    Vakant                          23:00 



H10LP  (7)         1.7 km  70 m   6 K      

         LLI9952    Labská Karolína                 67:00 
   51543 JEN0101    Zabořil Vojta                   69:00 
         LLI9803    Hrdý Honza                      71:00 
                    Vakant                          73:00 
                    Vakant                          75:00 
                    Vakant                          77:00 
                    Vakant                          79:00 



H12  (16)          2.4 km  145 m   9 K     

    9927 SJC9501    Rybář Leon                       0:00 
         VLI9501    Meier Jakub                      2:00 
    7773 DOK9400    Boskovský Tomáš                  4:00 
    4358 BOR9501    Panuška Radovan                  6:00 
  232536 LTP9405    Hulha Lukáš                      8:00 
  230720 CHA9400    Mizera Pavel                    10:00 
         VLI9500    Veselský Matěj                  12:00 
    4368 BOR9400    Stránský Martin                 14:00 
   52923 LTP9402    Lachman Jaroslav                16:00 
  411526 JEN9401    Prkno Martin                    18:00 
   52906 STB9501    Pavlovec Jan                    20:00 
  330671 CHA9500    Nejman Stanislav                22:00 
    4366 BOR9500    Lepšík Jan ml.                  24:00 
  232512 TJN9501    Posselt Martin                  26:00 
                    Vakant                          28:00 
                    Vakant                          30:00 



H14  (23)          3.7 km  160 m   11 K    

    9990 STH9202    Uvizl Marek                      1:00 
    8080 TUR9301    Zakouřil Vít                     3:00 
    7723 SMB9301    Švábek Jan                       5:00 
    4378 BOR9200    Kohout Jakub                     7:00 
   53565 STB9301    Ludvík Vojtěch                   9:00 
  232504 TJN9204    Vokál David                     11:00 
    4371 BOR9204    Zelenka Vlastimil               13:00 
         LDC0000    ms Steklý Ondřej                15:00 
  232499 LTP9300    Látal Dominik                   17:00 
  416846 TJN9201    Bláha Martin                    19:00 
    4372 BOR9303    Lomič Šimon                     21:00 
   52908 STB9302    Kaňka Jaroslav                  23:00 
  411609 TUV9501    Horák Patrik                    25:00 
         VLI9308    Meier Lukáš                     27:00 
    4356 BOR9304    Průcha Pavel                    29:00 
    8338 LDC9201    Patzelt Vilém                   31:00 
    4381 BOR9300    Krejčí Jaroslav ml.             33:00 
   51110 STH9201    Kučera Michal                   35:00 
  331464 CHA9301    Houda Vojtěch                   37:00 
    4379 BOR9201    Polma Jan                       39:00 
                    Vakant                          41:00 
                    Vakant                          43:00 
                    Vakant                          45:00 



H16  (8)           5.5 km  240 m   17 K    

    8173 CHA9102    Průša Petr                       1:00 
    8108 LIT9001    Nerad Jaroslav                   3:00 
   49958 VLI9003    Škapa  Jan                       5:00 
   51822 TUR9004    Franců Adam                      7:00 
   52928 LTP9102    Škara Vojtěch                    9:00 
         VLI9007    Lačný Jakub                     11:00 
  410747 TUR9005    Procházka Jakub                 13:00 
                    Vakant                          15:00 



H18  (8)           7.0 km  320 m   15 K    

    8231 KAS8801    Kořínek Aleš                     0:00 
    7746 LJN8900    Matoušek Jan                     2:00 
   49979 SMB8901    Žitný Tomáš                      4:00 
    8349 LDC8800    Duben Jiří                       6:00 
    8473 BOR8904    Bogar František                  8:00 
   52916 LTP8801    Eiselt Jan                      10:00 
   52905 BOR8801    Srb Tomáš                       12:00 
                    Vakant                          14:00 



H21K  (55)         5.8 km  340 m   20 K    

    4215 CHA8000    Bradna Václav                    0:00 
    8226 TUR9100    Wolf Daniel                      2:00 
    8286 VLI8500    Hodboď Jakub                     4:00 
    8247 CHA8605    Vajc Jan                         6:00 
    8185 PEN6600    VYDRA IVAN                       8:00 
    8478 BOR6201    Janás Jiří                      10:00 
    8302 VLI5301    Škoda Přemek                    12:00 
  232648 MFP8003    Dalibor Nedbal                  14:00 
    7761 DOK9000    Kořínek Tomáš                   16:00 
    7744 LJN6701    Linhart Miroslav                18:00 
    8305 VLI8800    Škoda Jakub                     20:00 
    8914 FSP7611    Nitsch Karel                    22:00 
    8516 BOR7710    Klusáček Radim                  24:00 
    8348 TUR8703    Vlček Petr                      26:00 
  416230 LDC8601    Kolorenč Pavel                  28:00 
    9974 STH7401    Chrást Tomáš                    30:00 
  300645 VLI7604    Vodrážka  Jakub                 32:00 
   51821 TUR8701    Kučera Jiří                     34:00 
    7979 VLI7007    Rudolf Ropek                    36:00 
   52902 BOR9006    Karvánek Matouš                 38:00 
    7762 DOK6200    Kořínek Zdeněk                  40:00 
    8105 LIT8202    Kučerka David                   42:00 
    8327 FYD7401    Havel Jiří                      44:00 
  410746 TUR9002    Hyka Jan                        46:00 
   51233 VLI4901    Karmazín Petr                   48:00 
   51706 MKP4700    Koč Zdeněk                      50:00 
    9870 CHA9106    Brož Petr                       52:00 
   51232 VLI7000    Honzík Tomáš                    54:00 
    8489 NER0000    Jaroslav Najman                 56:00 
    8236 KAS8001    Kofroň Jan                      58:00 
   51811 TUR7902    Kubíček Zdeněk                  60:00 
   51536 HAR7513    Štembera Jan                    62:00 
    8291 VLI7400    Harazin Martin                  64:00 
  232957 FSP7612    Hrouda Martin                   66:00 
    8485 BOR6600    Karvánek Petr                   68:00 
    8326 FYD7301    Sschwarz Marek                  70:00 
    5180 CHA7900    Vokál Vojtěch                   72:00 
  336784 LDC7302    Gálus Igor                      74:00 
   52275 VSP5700    Skorpil Martin                  76:00 
    8297 HAR7502    Pecka Vlastimil                 78:00 
  515133 VLI9002    Henych Tomáš                    80:00 
    8322 TUV7402    Kvapil Petr                     82:00 
  515108 VSP6801    Gajda Jan                       84:00 
    8299 VLI5101    Přinda Oldřich                  86:00 
  303939 MFP6301    Forst Libor                     88:00 
  410353 FSP7500    Brádler Jan                     90:00 
    8118 LIT8002    Kučerka Jan                     92:00 
  515098 FSP7610    Kužel Tomáš                     94:00 
    8300 VLI7701    Přinda Lukáš                    96:00 
                    Vakant                          98:00 
                    Vakant                         100:00 
                    Vakant                         102:00 
                    Vakant                         104:00 
                    Vakant                         106:00 
                    Vakant                         108:00 



H21L  (33)         9.5 km  535 m   25 K    

   51227 VLI6205    Poloprutský Tomáš                1:00 
    7203 HAR7203    Schröter Pavel                   3:00 
  410252 NER        Hynek Urban                      5:00 
  515503 LLI7502    Peterka Vojtěch                  7:00 
  207827 FSP7400    Kurfürst Pavel                   9:00 
  515024 TUR7900    Šurgan Štefan                   11:00 
  515015 DKP8211    Janeček Oldřich                 13:00 
    8298 VLI7503    Pachner Pavel                   15:00 
  515048 TUR8501    Holas Ondřej                    17:00 
  253115 LDC7700    Nehasil David                   19:00 
  515082 TUR8406    Kořínek Jindřich                21:00 
    7735 SMB6501    Švábek Karel                    23:00 
   51632 PGP6000    Kozina Petr                     25:00 
    8487 BOR6501    Mareš Martin                    27:00 
   51820 TUR8902    Kučera Petr                     29:00 
   51239 LDC7301    Štěpán Petr                     31:00 
    8277 DKP8306    Janata Martin                   33:00 
  232111 TAP7807    Michal Pěkný                    35:00 
    8188 CHA7800    Kadavý Petr                     37:00 
    8504 BOR7808    Loos Arnošt                     39:00 
   51230 VLI7700    Horáček Michal                  41:00 
    9873 DKP8107    Duda František                  43:00 
   53759 TUR8401    Váňa Martin                     45:00 
    8512 BOR6302    Krejčí Jaroslav                 47:00 
    4130 CHA8801    Hradec Pavel                    49:00 
    5599 TUR8001    Gomzyk Andriy                   51:00 
    4214 VLI8236    Horáček Ondřej                  53:00 
    9626 SNA7105    Doucha Jiří                     55:00 
  515132 VLI6001    Henych Petr                     57:00 
                    Vakant                          59:00 
                    Vakant                          61:00 
                    Vakant                          63:00 
                    Vakant                          65:00 



H35  (8)           7.8 km  410 m   20 K    

    8341 LDC6401    Vlček Petr                       1:00 
  232908 LTP6806    Pavel Petr                       3:00 
    4189 SOB6901    Šašek Luděk                      5:00 
   51565 SCP7105    Žemla Tomáš                      7:00 
  232901 LTP6500    Kučera Martin                    9:00 
   49971 SMB6401    Žitný Tomáš                     11:00 
   51331 LTP7001    Žejdlík Michal                  13:00 
                    Vakant                          15:00 



H40  (15)          7.0 km  320 m   15 K    

    8287 VLI6300    Petr Josef                      16:00 
         SMB64xx    Jiří Janovský                   18:00 
   49998 PEN6200    VYDRA PAVEL                     20:00 
   49990 STB5701    Ludvík Petr                     22:00 
    8461 BOR6503    Gotvald Pavel                   24:00 
   51813 TUR4802    Kubíček Zdeněk                  26:00 
   50000 BOR6003    Dikoš Pavel                     28:00 
  219203 STB6301    Pavlovec Petr                   30:00 
  331303 CHA6500    Medřický Petr                   32:00 
    8490 BOR6400    Doškář Boris                    34:00 
    8333 FYD6400    Macháček Aleš                   36:00 
   51210 LLI6302    Sobek Pavel                     38:00 
    8523 BOR6601    Doležal Miloš                   40:00 
                    Vakant                          42:00 
                    Vakant                          44:00 



H45  (9)           5.9 km  210 m   19 K    

    8339 LDC5601    Duben Jiří                      33:00 
   52917 LTP5802    Eiselt Miloš                    35:00 
    4125 BOR5800    Průcha Miloslav                 37:00 
    8336 LDC5801    Vlk Josef                       39:00 
    7715 SMB5801    Svoboda Slavomír                41:00 
    8220 TUR5803    Konopáč Jiří                    43:00 
  253135 LLI5902    Štička Martin                   45:00 
  232907 LTP6102    Kovář Karel                     47:00 
                    Vakant                          49:00 



H50  (16)          5.2 km  165 m   19 K    

    8351 TUR4801    Jakubec Jindřich                 1:00 
   51231 CHA5400    Pavlík Milan                     3:00 
    8323 TUV4701    Pospíšil Jiří                    5:00 
    8155 CHA4901    Kadavý Zdeněk                    7:00 
    6645 KBP4500    Valter Petr                      9:00 
    8159 CHA5001    Vokál Jiří                      11:00 
   49962 VLI5400    Kocourek Miroslav               13:00 
   51808 TUR4703    Vlček Josef                     15:00 
    8296 VLI5200    Bednařík Libor                  17:00 
    9063 STH5501    Junek Petr                      19:00 
    8227 TUR4702    Mikule Václav                   21:00 
    8167 CHA5500    Kaška Rudolf                    23:00 
    7778 JEN5201    Bárta Miroslav                  25:00 
    7745 LJN5301    Šikola Alexej                   27:00 
                    Vakant                          29:00 
                    Vakant                          31:00 



H55  (16)          4.2 km  145 m   16 K    

    7777 JEN5001    Richtr Jiří                      0:00 
    8235 KAS4600    Nejezchleba Jiří                 2:00 
    8342 LDC5101    Kolorenč Pavel                   4:00 
    7787 JEN4801    Grosman Pavel                    6:00 
    7741 LJN4700    Matoušek Luboš                   8:00 
    8243 LLI4502    Lukáš Zdeněk                    10:00 
    7718 SMB4801    Hlaváč Jaroslav                 12:00 
    8153 CHA4700    Smetana Radim                   14:00 
   51204 LLI4702    Peterka Josef                   16:00 
  253372 VLI4900    Ježek Ladislav                  18:00 
    8890 DLT5001    Babický Tomáš                   20:00 
   51213 LLI4501    Kraus Jan                       22:00 
   49982 STB5003    Našinec Jiří                    24:00 
  411580 JEN5002    Kadečka Jiří                    26:00 
                    Vakant                          28:00 
                    Vakant                          30:00 



H60  (4)           3.4 km  150 m   16 K    

    8324 TUV4301    Zakouřil Václav                  0:00 
    8230 KAS4000    Štrojsa Josef                    2:00 
    8552 BOR4001    Úlehla Zdeněk                    4:00 
                    Vakant                           6:00 



H65  (5)           2.8 km  100 m   13 K    

    4131 BOR3900    Beránek Miroslav                 1:00 
    8544 BOR3602    Mašek Pavel                      3:00 
    4132 BOR3600    Křtěnský Jaroslav                5:00 
    8541 BOR3601    Langr Jan                        7:00 
                    Vakant                           9:00 



H70  (2)           2.4 km  115 m   14 K    

   51342 ZIT3401    Haufe Horst                     11:00 
                    Vakant                          13:00 



T2  (12)           1.9 km  60 m   8 K      

         HAR7951    Pecková Michaela                14:00 
    4361 BOR9252    Roubalová Michaela              16:00 
    8548 LLI        Blaška Adam                     18:00 
    8192 CHA        Vykouřilová Tereza              20:00 
         PENxxxx    POLÍVKOVÁ KAMILA                22:00 
                    Vakant                          24:00 
                    Vakant                          26:00 
                    Vakant                          28:00 
                    Vakant                          30:00 
                    Vakant                          32:00 
                    Vakant                          34:00 
         HAR8150    Schröterová Michaela            81:00 



T4  (7)            3.6 km  150 m   10 K    

  232918 LTP6001    Hulha Karel                      0:00 
                    Vakant                           2:00 
                    Vakant                           4:00 
                    Vakant                           6:00 
                    Vakant                           8:00 
                    Vakant                          10:00 
                    Vakant                          12:00 



T6  (5)            5.8 km  340 m   20 K    

                    Vakant                          45:00 
                    Vakant                          47:00 
                    Vakant                          49:00 
                    Vakant                          51:00 
                    Vakant                          53:00 



H20  (1)           7.8 km  410 m   20 K    

                    Vakant                          17:00