13. závod JO
Klubová startovní listina

Jméno                       Registrace  I průk. Kategorie   Start 


1   BOR                       

Kameníková Andrea           BOR            4389 D10L        25:00 
Mareš Vít                   BOR            4392 H10L         9:00 
Brezulová Stáňa             BOR            4388 D10L        35:00 
Křtěnský Jaroslav           BOR3600        4132 H65          5:00 
Langr Jan                   BOR3601        8541 H65          7:00 
Mašek Pavel                 BOR3602        8544 H65          3:00 
Langrová Marie              BOR3750        8542 D60         35:00 
Beránek Miroslav            BOR3900        4131 H65          1:00 
Úlehla Zdeněk               BOR4001        8552 H60          4:00 
Křtěnská Leontina           BOR4650        8549 D55         19:00 
Klusáčková Radka            BOR4850        8515 D55         27:00 
Úlehlová Ivana              BOR5150        8553 D45         42:00 
Průcha Miloslav             BOR5800        4125 H45         37:00 
Dikoš Pavel                 BOR6003       50000 H40         28:00 
Šípová Soňa                 BOR6150      232182 D45         32:00 
Janás Jiří                  BOR6201        8478 H21K        10:00 
Kratochvílová Zdena         BOR6250        8467 D40         28:00 
Krejčí Jaroslav             BOR6302        8512 H21L        47:00 
Doškář Boris                BOR6400        8490 H40         34:00 
Mareš Martin                BOR6501        8487 H21L        27:00 
Gotvald Pavel               BOR6503        8461 H40         24:00 
Karvánek Petr               BOR6600        8485 H21K        68:00 
Doležal Miloš               BOR6601        8523 H40         40:00 
Marešová Pavlína            BOR6651        8465 D40         20:00 
Gotvaldová Vladana          BOR6652        8462 D40         10:00 
Klusáček Radim              BOR7710        8516 H21K        24:00 
Loos Arnošt                 BOR7808        8504 H21L        39:00 
Šípová Jana                 BOR8353        8476 D21K        21:00 
Kratochvílová Jitka         BOR8355        8464 D21K        37:00 
Krafková Lucie              BOR8650        8537 D21L         6:00 
Srb Tomáš                   BOR8801       52905 H18         12:00 
Bogar František             BOR8904        8473 H18          8:00 
Karvánek Matouš             BOR9006       52902 H21K        38:00 
Kohout Jakub                BOR9200        4378 H14          7:00 
Polma Jan                   BOR9201        4379 H14         39:00 
Zelenka Vlastimil           BOR9204        4371 H14         13:00 
Polmová Barbora             BOR9250        4380 D14         33:00 
Černá Dominika              BOR9251        4365 D14         43:00 
Roubalová Michaela          BOR9252        4361 T2          16:00 
Krejčí Jaroslav ml.         BOR9300        4381 H14         33:00 
Lomič Šimon                 BOR9303        4372 H14         21:00 
Průcha Pavel                BOR9304        4356 H14         29:00 
Stránský Martin             BOR9400        4368 H12         14:00 
Madarászová Klára           BOR9451        4367 D12         36:00 
Göttlichová Adéla           BOR9452        4382 D12         46:00 
Lepšík Jan ml.              BOR9500        4366 H12         24:00 
Panuška Radovan             BOR9501        4358 H12          6:00 
Gotvaldová Dominika         BOR9551        4386 D12         54:00 
Průcha Petr                 BOR9601        4357 H10         59:00 
Meisner Jiří                BOR9602        4360 H10         55:00 
Lupoměstský Martin          BOR9701        4376 H10L        17:00 
Kohoutová Barbora           BOR9850        4362 D10L        39:00 
Staňová Karolína            BOR9853        4390 D10L        29:00 
Řezáčová Veronika           BOR9900        4385 D10LP       76:00 
Melzerová Nikita            BOR9951        4391 D10LP       72:00 



2   DKP                       

Duda František              DKP8107        9873 H21L        43:00 
Janeček Oldřich             DKP8211      515015 H21L        13:00 
Janata Martin               DKP8306        8277 H21L        33:00 



3   DLT                       

Babický Tomáš               DLT5001        8890 H55         20:00 
Nedvídková Jitka            DLT5151        5991 D55         21:00 



4   DOK                       

Kořínek Zdeněk              DOK6200        7762 H21K        40:00 
Hradecká Petra              DOK6850        7768 D21L        12:00 
Boskovská Kateřina          DOK7050        7758 D35         23:00 
Hanzlová Veronika           DOK8150             D21K        19:00 
Kořínek Tomáš               DOK9000        7761 H21K        16:00 
Hradecká Lucie              DOK9250        7764 D14         25:00 
Boskovský Tomáš             DOK9400        7773 H12          4:00 
Hradecký Jaroslav           DOK9600             H10         47:00 
Boskovský Vojtěch           DOK9601             H10         61:00 



5   FSP                       

Kurfürst Pavel              FSP7400      207827 H21L         9:00 
Brádler Jan                 FSP7500      410353 H21K        90:00 
Kužel Tomáš                 FSP7610      515098 H21K        94:00 
Nitsch Karel                FSP7611        8914 H21K        22:00 
Hrouda Martin               FSP7612      232957 H21K        66:00 
Kuželová Michaela           FSP7851      211539 D21K         7:00 



6   FYD                       

Macháčková Bára             FYD0051             D10L        37:00 
Macháček Aleš               FYD6400        8333 H40         36:00 
Würzová Kateřina            FYD6952      515004 D35         27:00 
Macháčková Míša             FYD7299        8328 D21K        23:00 
Sschwarz Marek              FYD7301        8326 H21K        70:00 
Havel Jiří                  FYD7401        8327 H21K        44:00 
Würzová Anna                FYD9451             D12         42:00 
Macháčková Eliška           FYD9851       49995 D10L        41:00 
Würzová Karolína            FYD9852             D10L        31:00 



7   HAR                       

Schröter Pavel              HAR7203        7203 H21L         3:00 
Pecka Vlastimil             HAR7502        8297 H21K        78:00 
Štembera Jan                HAR7513       51536 H21K        62:00 
Pecková Michaela            HAR7951             T2          14:00 
Schröterová Michaela        HAR8150             T2          81:00 



8   CHA                       

Vykouřilová Tereza          CHA            8192 T2          20:00 
Kašková Eva                 CHA4650        8152 D55         15:00 
Smetana Radim               CHA4700        8153 H55         14:00 
Kadavý Zdeněk               CHA4901        8155 H50          7:00 
Vokálová Pavla              CHA4951        8158 D50         36:00 
Vokál Jiří                  CHA5001        8159 H50         11:00 
Šaffková Zuzana             CHA5150        8162 D45         34:00 
Pavlík Milan                CHA5400       51231 H50          3:00 
Kaška Rudolf                CHA5500        8167 H50         23:00 
Medřický Petr               CHA6500      331303 H40         32:00 
Hlubučková Dominika         CHA7750        5177 D21L        24:00 
Kadavý Petr                 CHA7800        8188 H21L        37:00 
Kašková Kateřina            CHA7850        5176 D21L        14:00 
Vokál Vojtěch               CHA7900        5180 H21K        72:00 
Bradna Václav               CHA8000        4215 H21K         0:00 
Vajc Jan                    CHA8605        8247 H21K         6:00 
Hradec Pavel                CHA8801        4130 H21L        49:00 
Průša Petr                  CHA9102        8173 H16          1:00 
Brož Petr                   CHA9106        9870 H21K        52:00 
Gorčicová Eliška            CHA9150        8197 D16         33:00 
Valešová Jana               CHA9152        8190 D21K        45:00 
Sivčáková Petra             CHA9251        8195 D14         51:00 
Houda Vojtěch               CHA9301      331464 H14         37:00 
Mizera Pavel                CHA9400      230720 H12         10:00 
Karlíková Eliška            CHA9454        8181 D12         56:00 
Nejman Stanislav            CHA9500      330671 H12         22:00 
Hruška Martin               CHA9600      331779 H10L         5:00 
Valešová Martina            CHA9651        8194 D10          8:00 
Medřický jr. Petr           CHA9700      230717 H10L         1:00 



9   JEN                       

Zabořil Vojta               JEN0101       51543 H10LP       69:00 
Grosman Pavel               JEN4801        7787 H55          6:00 
Richtr Jiří                 JEN5001        7777 H55          0:00 
Kadečka Jiří                JEN5002      411580 H55         26:00 
Bárta Miroslav              JEN5201        7778 H50         25:00 
Grosmanová Dagmar           JEN5451        7779 D50         34:00 
Kadečková Jana              JEN5651      411563 D50         40:00 
Zabořilová Romana           JEN7457        7775 D21K        29:00 
Prkno Martin                JEN9401      411526 H12         18:00 
Hanušová Michaela           JEN9551      411564 D12         38:00 
Kadečka Adam                JEN9601      411527 H10L        19:00 
Hájek Jan                   JEN9703             H10         51:00 
Koutský Pavel               JEN9706             H10L        11:00 



10  KAS                       

Štrojsa Josef               KAS4000        8230 H60          2:00 
Štrojsová Jaroslava         KAS4350        8228 D55         29:00 
Nejezchlebová Věra          KAS4551       51384 D60         37:00 
Nejezchleba Jiří            KAS4600        8235 H55          2:00 
Klímová Jitka               KAS5451        8166 D50         42:00 
Kofroň Jan                  KAS8001        8236 H21K        58:00 
Kořínek Aleš                KAS8801        8231 H18          0:00 



11  KBP                       

Valter Petr                 KBP4500        6645 H50          9:00 



12  LDC                       

ms Nehasilová Zuzana        LDC0000             D21K        27:00 
ms Steklý Ondřej            LDC0000             H14         15:00 
Kolorenč Pavel              LDC5101        8342 H55          4:00 
Duben Jiří                  LDC5601        8339 H45         33:00 
Vlk Josef                   LDC5801        8336 H45         39:00 
Vlček Petr                  LDC6401        8341 H35          1:00 
Vlčková Jindra              LDC6451        8347 D40         26:00 
Patzeltová Beatrice         LDC6850        8345 D35         29:00 
Štěpán Petr                 LDC7301       51239 H21L        31:00 
Gálus Igor                  LDC7302      336784 H21K        74:00 
Nehasil David               LDC7700      253115 H21L        19:00 
Kolorenč Pavel              LDC8601      416230 H21K        28:00 
Duben Jiří                  LDC8800        8349 H18          6:00 
Patzelt Vilém               LDC9201        8338 H14         31:00 
Vlčková Klára               LDC9250       53554 D14         27:00 



13  LIT                       

Neradová Alena              LIT5051        8110 D45         38:00 
Kučerka Jan                 LIT8002        8118 H21K        92:00 
Kučerka David               LIT8202        8105 H21K        42:00 
Neradová Alena              LIT8551        8114 D21L         0:00 
Neradová Eva                LIT8951        8115 D21K        33:00 
Nerad Jaroslav              LIT9001        8108 H16          3:00 



14  LJN                       

Matoušek Luboš              LJN4700        7741 H55          8:00 
Šikola Alexej               LJN5301        7745 H50         27:00 
Matoušková Marie            LJN5550        7742 D50         38:00 
Linhart Miroslav            LJN6701        7744 H21K        18:00 
Matoušek Jan                LJN8900        7746 H18          2:00 
Šikolová Tereza             LJN9899             D10LP       74:00 



15  LLI                       

Blaška Adam                 LLI            8548 T2          18:00 
Kraus Jan                   LLI4501       51213 H55         22:00 
Lukáš Zdeněk                LLI4502        8243 H55         10:00 
Peterka Josef               LLI4702       51204 H55         16:00 
Kubíková Hela               LLI4851        8242 D55         31:00 
Korejčíková Dáďa            LLI5550        8546 D21L        18:00 
Štička Martin               LLI5902      253135 H45         45:00 
Štičková Eva                LLI6051      253133 D45         40:00 
Sobek Pavel                 LLI6302       51210 H40         38:00 
Peterka Vojtěch             LLI7502      515503 H21L         7:00 
Hrdý Jakub                  LLI9600             H10L         7:00 
Labský Jan                  LLI9602             H10L        13:00 
Štičková Anna               LLI9651      253131 D12         40:00 
Hrdý Honza                  LLI9803             H10LP       71:00 
Labská Karolína             LLI9952             H10LP       67:00 



16  LTP                       

Pavlová Martina             LTP0151      232917 D10LP       64:00 
Eiselt Miloš                LTP5802       52917 H45         35:00 
Hulha Karel                 LTP6001      232918 T4           0:00 
Kovář Karel                 LTP6102      232907 H45         47:00 
Kovářová Alena              LTP6151      232906 D45         36:00 
Kučera Martin               LTP6500      232901 H35          9:00 
Pavel Petr                  LTP6806      232908 H35          3:00 
Žejdlík Michal              LTP7001       51331 H35         13:00 
Eiselt Jan                  LTP8801       52916 H18         10:00 
Kovářová Julie              LTP8854      232914 D18          1:00 
Škara Vojtěch               LTP9102       52928 H16          9:00 
Látal Dominik               LTP9300      232499 H14         17:00 
Lachman Jaroslav            LTP9402       52923 H12         16:00 
Hulha Lukáš                 LTP9405      232536 H12          8:00 
Kučera Jindřich             LTP9600      232904 H10         49:00 
Kovářová Lenka              LTP9750      232915 D10          4:00 



17  MFP                       

Forst Libor                 MFP6301      303939 H21K        88:00 
Tahalová Lenka              MFP6850      410727 D21L        36:00 
Dalibor Nedbal              MFP8003      232648 H21K        14:00 



18  MKP                       

Koč Zdeněk                  MKP4700       51706 H21K        50:00 
Ježková Regina              MKP6350       51660 D40         22:00 



19  NER                       

Hynek Urban                 NER          410252 H21L         5:00 
Jaroslav Najman             NER0000        8489 H21K        56:00 



20  PEN                       

VYDRA PAVEL                 PEN6200       49998 H40         20:00 
KÁBRTOVÁ IVA                PEN6350      232387 D40         12:00 
VYDRA IVAN                  PEN6600        8185 H21K         8:00 
PACHOLÍK TOMÁŠ              PEN9600             H10L         3:00 
VYDROVÁ KAROLÍNA            PEN9650      230719 D10          6:00 
VYDROVÁ ANNA                PEN9850        8180 D10LP       62:00 
POLÍVKOVÁ KAMILA            PENxxxx             T2          22:00 



21  PGP                       

DVOŘÁKOVÁ LADISLAVA         PGP4451       52095 D55         17:00 
Kozina Petr                 PGP6000       51632 H21L        25:00 
Kozinova Jana               PGP6651      502089 D21L         2:00 
Kozinova Anna               PGP9350       53009 D14         21:00 
Kozinova Zuzana             PGP9650       51633 D10          2:00 



22  SCP                       

Žemla Tomáš                 SCP7105       51565 H35          7:00 
Žemlová Eva                 SCP7550       52118 D21L         4:00 
Haluzová Jana               SCP8051       49639 D21L        22:00 



23  SJC                       

Uvizlová Martina            SJC8665        9082 D20         17:00 
Rybář Leon                  SJC9501        9927 H12          0:00 



24  SMB                       

Hlaváč Jaroslav             SMB4801        7718 H55         12:00 
Svoboda Slavomír            SMB5801        7715 H45         41:00 
Žitný Tomáš                 SMB6401       49971 H35         11:00 
Jiří Janovský               SMB64xx             H40         18:00 
Švábek Karel                SMB6501        7735 H21L        23:00 
Pološčuková Monika          SMB6551        7722 D40         24:00 
Švábková Šárka              SMB6552        7724 D40         16:00 
Albrechtová Lenka           SMB8151        7707 D21K        35:00 
Švábková Lenka              SMB8752        7731 D21L        10:00 
Svobodová Jana              SMB8753        7721 D21K        25:00 
Žitný Tomáš                 SMB8901       49979 H18          4:00 
Žitná Jana                  SMB9251       49973 D14         23:00 
Švábek Jan                  SMB9301        7723 H14          5:00 
Švábková Anna               SMB9351        7712 D14         31:00 



25  SNA                       

Doucha Jiří                 SNA7105        9626 H21L        55:00 



26  SOB                       

Šašek Luděk                 SOB6901        4189 H35          5:00 
Šašková Petra               SOB7451        4186 D21K        17:00 



27  STB                       

Našinec Jiří                STB5003       49982 H55         24:00 
Ludvík Petr                 STB5701       49990 H40         22:00 
Pavlovec Petr               STB6301      219203 H40         30:00 
Abelová Ivana               STB6798       49988 D35         25:00 
Žďárská Romana              STB8196       49983 D21K        39:00 
Ludvík Vojtěch              STB9301       53565 H14          9:00 
Kaňka Jaroslav              STB9302       52908 H14         23:00 
Pavlovcvová Petra           STB9399       52907 D14         41:00 
Pavlovec Jan                STB9501       52906 H12         20:00 
Ludvík Matyáš               STB9801       52904 H10         57:00 



28  STH                       

Junek Petr                  STH5501        9063 H50         19:00 
Chrást Tomáš                STH7401        9974 H21K        30:00 
Cermanová Petra             STH7751      253377 D21K        41:00 
Kučera Michal               STH9201       51110 H14         35:00 
Uvizl Marek                 STH9202        9990 H14          1:00 
Kalenská Vendula            STH9352      410775 D14         37:00 



29  TAP                       

Michal Pěkný                TAP7807      232111 H21L        35:00 



30  TJN                       

Lejsková Barbora            TJN0051             D10LP       66:00 
Rýdlová Adéla               TJN0151             D10LP       80:00 
Lejsková Pavlína            TJN6351      416849 D21L         8:00 
Bláha Martin                TJN9201      416846 H14         19:00 
Vokál David                 TJN9204      232504 H14         11:00 
Lejsková Pavlína            TJN9251      301342 D14         29:00 
Posseltová Tereza           TJN9252      411767 D14         35:00 
Nosková Štěpánka            TJN9351      416828 D14         53:00 
Lejsková Martina            TJN9451      416850 D12         44:00 
Posselt Martin              TJN9501      232512 H12         26:00 
Picek Štěpán                TJN9601      232513 H10         53:00 
Pustaiová Zuzana            TJN9651      232643 D10          0:00 
Bláhová Anna                TJN9751      232503 D10L        27:00 



31  TUR                       

Linková Lucie               TUR0251             D10LP       70:00 
Šlézrová Eva                TUR4350        8211 D55         25:00 
Mikule Václav               TUR4702        8227 H50         21:00 
Vlček Josef                 TUR4703       51808 H50         15:00 
Jakubec Jindřich            TUR4801        8351 H50          1:00 
Kubíček Zdeněk              TUR4802       51813 H40         26:00 
Omová Jana                  TUR5150      515012 D21K        31:00 
Konopáčová Jana             TUR5650        8208 D50         46:00 
Konopáč Jiří                TUR5803        8220 H45         43:00 
Linková Iva                 TUR6850       51809 D35         21:00 
Kvapilová Věra              TUR7650        8204 D21K        49:00 
Kvapilová Jana              TUR7850        8206 D21K        15:00 
Šurgan Štefan               TUR7900      515024 H21L        11:00 
Kubíček Zdeněk              TUR7902       51811 H21K        60:00 
Gomzyk Andriy               TUR8001        5599 H21L        51:00 
Omová Michaela              TUR8153      515086 D21L        20:00 
Váňa Martin                 TUR8401       53759 H21L        45:00 
Kořínek Jindřich            TUR8406      515082 H21L        21:00 
Holas Ondřej                TUR8501      515048 H21L        17:00 
Hradilová Jana              TUR8651        7791 D21L        16:00 
Kučera Jiří                 TUR8701       51821 H21K        34:00 
Vlček Petr                  TUR8703        8348 H21K        26:00 
Kučera Petr                 TUR8902       51820 H21L        29:00 
Hyka Jan                    TUR9002      410746 H21K        46:00 
Franců Adam                 TUR9004       51822 H16          7:00 
Procházka Jakub             TUR9005      410747 H16         13:00 
Horáková Aneta              TUR9051       51225 D16         39:00 
Wolf Daniel                 TUR9100        8226 H21K         2:00 
Vytinová Monika             TUR9150      410745 D16         35:00 
Dlouhá Tereza               TUR9151      331529 D16         43:00 
Vytinová Veronika           TUR9250      410748 D14         19:00 
Vašková Irena               TUR9251        8099 D14         47:00 
Zakouřil Vít                TUR9301        8080 H14          3:00 
Kučerová Lucie              TUR9451             D12         50:00 
Linková Alena               TUR9751       51537 D10         10:00 



32  TUV                       

Zakouřil Jonáš              TUV0001      411412 H10L        15:00 
Zakouřil Václav             TUV4301        8324 H60          0:00 
Pospíšil Jiří               TUV4701        8323 H50          5:00 
Kvapil Petr                 TUV7402        8322 H21K        82:00 
Smutná Anežka               TUV9455      411625 D12         48:00 
Horák Patrik                TUV9501      411609 H14         25:00 



33  VLI                       

Nováková Jana               VLI3850       51221 D60         39:00 
Ježek Ladislav              VLI4900      253372 H55         18:00 
Karmazín Petr               VLI4901       51233 H21K        48:00 
Přinda Oldřich              VLI5101        8299 H21K        86:00 
Karmazínová Ivana           VLI5150       51216 D50         44:00 
Bednaříková Olga            VLI5151        8309 D55         23:00 
Bednařík Libor              VLI5200        8296 H50         17:00 
Škoda Přemek                VLI5301        8302 H21K        12:00 
Kocourek Miroslav           VLI5400       49962 H50         13:00 
Škodová Zuzana              VLI5650        8303 D21K         9:00 
Henych Petr                 VLI6001      515132 H21L        57:00 
Henychová Zuzana            VLI6151        9061 D21L        34:00 
Poloprutský Tomáš           VLI6205       51227 H21L         1:00 
Petrová Věra                VLI6251       51218 D40          8:00 
Petr Josef                  VLI6300        8287 H40         16:00 
Škapová Kamila              VLI6350       49959 D40         14:00 
Veselská Kateřina           VLI6551        8290 D40         18:00 
Honzík Tomáš                VLI7000       51232 H21K        54:00 
Rudolf Ropek                VLI7007        7979 H21K        36:00 
Harazin Martin              VLI7400        8291 H21K        64:00 
Pachner Pavel               VLI7503        8298 H21L        15:00 
Vodrážková Dita             VLI7551       49953 D21K        13:00 
Vodrážka  Jakub             VLI7604      300645 H21K        32:00 
Horáček Michal              VLI7700       51230 H21L        41:00 
Přinda Lukáš                VLI7701        8300 H21K        96:00 
Vaňoučková Věra             VLI7979        8248 D21K        47:00 
Šaffková Kateřina           VLI8150        4211 D21K        43:00 
Hodboď Jakub                VLI8500        8286 H21K         4:00 
Škoda Jakub                 VLI8800        8305 H21K        20:00 
Henych Tomáš                VLI9002      515133 H21K        80:00 
Škapa  Jan                  VLI9003       49958 H16          5:00 
Lačný Jakub                 VLI9007             H16         11:00 
Kordíková Eliška            VLI9052        8157 D16         45:00 
Havrdová Barbora            VLI9150       49961 D16         37:00 
Poloprutská Markéta         VLI9251       49951 D16         41:00 
Volná Jitka                 VLI9252       49954 D14         39:00 
Kocourková Markéta          VLI9254      331664 D14         49:00 
Meier Lukáš                 VLI9308             H14         27:00 
Poloprutská Tereza          VLI9450       49952 D14         45:00 
Veselský Matěj              VLI9500             H12         12:00 
Meier Jakub                 VLI9501             H12          2:00 
Poloprutská Klára           VLI9750             D10LP       78:00 
Poloprutská Lucie           VLI9950             D10LP       68:00 
Horáček Ondřej              VLI8236        4214 H21L        53:00 



34  VSP                       

Skorpil Martin              VSP5700       52275 H21K        76:00 
Gajda Jan                   VSP6801      515108 H21K        84:00 
Skorpilova Jana             VSP7455      211303 D21L        26:00 
Mestkova Katerina           VSP7650       51746 D21K        11:00 
Kupcová Kristina            VSP7752       52283 D21K         5:00 
Bohata Jana                 VSP9553       63416 D12         52:00 



35  ZIT                       

Haufe Horst                 ZIT3401       51342 H70         11:00 
Haufe Heiderose             ZIT4351        6391 D60         41:00