Jablonecké bloudění - supersprint 15.10.2006
Klubová startovní listina

Jméno                       Registrace  I průk. Kategorie   Start 


1   BOR                       

Krafková Lucie              BOR8650        8537 D21         14:00 
Průcha Petr                 BOR9601        4357 H10         16:00 
Průcha Pavel                BOR9304        4356 H14         41:00 
Vobr Marek                  BOR7801        8529 H21         56:00 
Mareš Martin                BOR6501        8487 H21         38:00 
Lepšík Petr                 BOR8202        8508 H21         34:00 
Srb Tomáš                   BOR8801       52905 H21         48:00 
Doškář Boris                BOR6400        8490 H40         25:00 
Dikoš Pavel                 BOR6003       50000 H40         27:00 
Průcha Miloslav             BOR5800        4125 H45         22:00 



2   DKP                       

Duda František              DKP8107        9873 H21         46:00 
Waldová Lucie               DKP8154        9785 D21         26:00 
Janeček Oldřich             DKP8211      515015 H21         44:00 
Janata Martin               DKP8306        8277 H21         50:00 



3   DLT                       

Babický Tomáš               DLT5001        8890 H55          3:00 
Nedvídková Jitka            DLT5151        5991 D55          2:00 



4   DOK                       

Kořínek Zdeněk              DOK6200        7762 H40         26:00 
Kořínek Tomáš               DOK9000        7761 H16         58:00 
Hradecký Jaroslav           DOK9600             H10         13:00 
Boskovský Vojtěch           DOK9601             H10         15:00 
Boskovský Tomáš             DOK9400        7773 H12         23:00 
Hradecká Petra              DOK6850        7768 D21         10:00 
Hanzlová Veronika           DOK8150             D21         27:00 
Boskovská Kateřina          DOK7050        7758 D35         16:00 
Hradecká Lucie              DOK9250        7764 D14         29:00 
Charousková Lucie           DOK9450             D12          8:00 



5   FSP                       

Brádler Jan                 FSP7500      410353 H21         71:00 
Kužel Tomáš                 FSP7610      515098 H21         33:00 
Nitsch Karel                FSP7611        8914 H21         31:00 
Kuželová Michaela           FSP7851      211539 D21         16:00 
Kurfürst Pavel              FSP7400      207827 H21         36:00 



6   HAR                       

Schröter Pavel              HAR7203        7203 H21         57:00 
Štembera Jan                HAR7513       51536 H21         70:00 
Pecka Vlastimil             HAR7502        8297 H21         59:00 



7   CHA                       

Sivčáková Petra             CHA9251        8195 D14         26:00 
Hlubučková Dominika         CHA7750        5177 D21         21:00 
Vokál Vojtěch               CHA7900        5180 H21         55:00 
Kadavý Petr                 CHA7800        8188 H21         39:00 



8   JEN                       

Prkno Martin                JEN9401      411526 H12         22:00 



9   LDC                       

Štěpán Petr                 LDC7301       51239 H21         43:00 
ms Nehasilová Zuzana        LDC0000             D21         24:00 



10  LIT                       

Kučerka Jan                 LIT8002        8118 H21         69:00 
Kučerka David               LIT8202        8105 H21         54:00 
Nerad Jaroslav              LIT9001        8108 H16         57:00 
Neradová Alena              LIT5051        8110 D50          8:00 
Neradová Alena              LIT8551        8114 D21         20:00 
Neradová Eva                LIT8951        8115 D18         38:00 



11  LLI                       

Peterka Vojtěch             LLI7502      515503 H21         73:00 
Peterková Viktorie          LLI7551       51205 D21         11:00 



12  LTP                       

Eiselt Miloš                LTP5802       52917 H45         23:00 
Eiselt Jan                  LTP8801       52916 H18         44:00 
Žejdlík Michal              LTP7001       51331 H35         52:00 
Škara Vojtěch               LTP9102       52928 H16         55:00 
Kovář Karel                 LTP6102      232907 H45         20:00 
Kovářová Julie              LTP8854      232914 D18         37:00 
Kovářová Lenka              LTP9750      232915 D10          2:00 
Kučera Martin               LTP6500      232901 H35         49:00 
Kučera Jindřich             LTP9600      232904 H10         11:00 
Hulha Karel                 LTP6001      232918 T4          56:00 
Hulha Lukáš                 LTP9405      232536 H12         24:00 
Látal Dominik               LTP9300      232499 H14         49:00 
Lachman Jaroslav            LTP9402       52923 H12         20:00 



13  MFP                       

Dalibor Nedbal              MFP8003      232648 H21         67:00 
Stanovská Eva               MFP7951      232242 H21         62:00 
Stanovský David             MFP7701       53181 H21         51:00 



14  MKP                       

Koč Zdeněk                  MKP4700       51706 H21         41:00 
Ježková Regina              MKP6350       51660 D40         12:00 



15  NER                       

Jaroslav Najman             NER0000        8489 H21         35:00 
Hynek Urban                 NER          410252 H21         37:00 



16  PEN                       

VYDRA IVAN                  PEN6600        8185 H35         47:00 
VYDROVÁ KAROLÍNA            PEN9650      230719 D10          1:00 
PACHOLÍK TOMÁŠ              PEN9600             H10         14:00 
POLÍVKOVÁ KAMILA            PENxxxx             T4          55:00 



17  PGP                       

Kozina Petr                 PGP6000       51632 H21         60:00 
Kozinova Jana               PGP6651      502089 D21         19:00 
Kozinova Anna               PGP9350       53009 D14         27:00 
Kozinova Zuzana             PGP9650       51633 D10          4:00 
DVOŘÁKOVÁ LADISLAVA         PGP4451       52095 D55          3:00 



18  SCP                       

Žemlová Eva                 SCP7550       52118 D21         17:00 
Žemla Tomáš                 SCP7105       51565 H35         48:00 
Haluzová Jana               SCP8051       49639 D21         29:00 



19  SJC                       

Uvizlová Martina            SJC8665        9082 D20         53:00 



20  SMB                       

Švábek Karel                SMB6501        7735 H21         32:00 
Žitný Tomáš                 SMB6401       49971 H35         50:00 
Žitný Tomáš                 SMB8901       49979 H18         45:00 
Švábek Jan                  SMB9301        7723 H14         44:00 
Pološčuková Monika          SMB6551        7722 D40         13:00 
Švábková Šárka              SMB6552        7724 D40         11:00 
Žitná Jana                  SMB9251       49973 D14         33:00 
Švábková Anna               SMB9351        7712 D14         31:00 
Švábková Lenka              SMB8752        7731 D21         30:00 



21  SNA                       

Doucha Jiří                 SNA7105        9626 H21         65:00 



22  STB                       

Ludvík Petr                 STB5701       49990 H45         21:00 
Ludvík Vojtěch              STB9301       53565 H14         43:00 
Abelová Ivana               STB6798       49988 D35         17:00 
Ludvík Matyáš               STB9801       52904 H10         17:00 
Žďárská Romana              STB8196       49983 D21         31:00 
Kaňka Jaroslav              STB9302       52908 H14         40:00 
Pavlovcvová Petra           STB9399       52907 D14         30:00 
Pavlovec Jan                STB9501       52906 H14         46:00 
Pavlovec Petr               STB6301      219203 H35         51:00 



23  STH                       

Junek Petr                  STH5501        9063 H50          6:00 
Kučera Michal               STH9201       51110 H14         47:00 
Kalenská Vendula            STH9352      410775 D14         28:00 
Uvizl Marek                 STH9202        9990 H14         39:00 
Cermanová Petra             STH7751      253377 D21         23:00 
Chrást Tomáš                STH7401        9974 H21         47:00 



24  TAP                       

Michal Pěkný                TAP7807      232111 H21         53:00 



25  TJN                       

Bláha Martin                TJN9201      416846 H14         42:00 
Vokál David                 TJN9204      232504 H14         45:00 
Lejsková Pavlína            TJN9251      301342 D14         32:00 
Posseltová Tereza           TJN9252      411767 D14         36:00 
Lejsková Martina            TJN9451      416850 D12          7:00 
Posselt Martin              TJN9501      232512 H12         21:00 
Picek Štěpán                TJN9601      232513 H10         12:00 
Pustaiová Zuzana            TJN9651      232643 D10          0:00 
Kobr Tomáš                  TJN8901      416837 H21         68:00 
Pustai David                TJN9301      232645 H14         50:00 



26  TUR                       

Gomzyk Andriy               TUR8001        5599 H21         63:00 
Holas Ondřej                TUR8501      515048 H21         52:00 
Hradilová Jana              TUR8651        7791 D21         25:00 
Hyka Jan                    TUR9002      410746 H16         56:00 
Kořínek Jindřich            TUR8406      515082 H21         58:00 
Kučera Jiří                 TUR8701       51821 H21         61:00 
Kvapilová Jana              TUR7850        8206 D21         18:00 
Kvapilová Věra              TUR7650        8204 D21         28:00 
Linková Alena               TUR9751       51537 D10          3:00 
Linková Iva                 TUR6850       51809 D35         18:00 
Oma Jakub                   TUR8002      515087 H21         74:00 
Omová Jana                  TUR5150      515012 D55          4:00 
Omová Michaela              TUR8153      515086 D21         13:00 
Šurgan Štefan               TUR7900      515024 H21         49:00 
Váňa Martin                 TUR8401       53759 H21         42:00 
Vytinová Monika             TUR9150      410745 D16         40:00 
Wolf Daniel                 TUR9100        8226 H16         54:00 
Zakouřil Vít                TUR9301        8080 H14         48:00 



27  VLI                       

Bednařík Libor              VLI5200        8296 H50          7:00 
Bednaříková Olga            VLI5151        8309 D55          5:00 
Hodboď Jakub                VLI8500        8286 H21         45:00 
Pachner Pavel               VLI7503        8298 H21         40:00 
Petr Josef                  VLI6300        8287 H40         28:00 
Petrová Věra                VLI6251       51218 D40         14:00 
Poloprutská Markéta         VLI9251       49951 D16         41:00 
Poloprutská Tereza          VLI9450       49952 D14         35:00 
Škoda Jakub                 VLI8800        8305 H18         43:00 
Škoda Přemek                VLI5301        8302 H50          5:00 
Škodová Zuzana              VLI5650        8303 D50          7:00 
Vaňoučková Věra             VLI7979        8248 D21         22:00 
Rudolf Ropek                VLI7007        7979 H21         64:00 



28  VSP                       

Skorpilova Jana             VSP7455      211303 D21         15:00 
Bohata Jana                 VSP9553       63416 D12          9:00 
Skorpil Martin              VSP5700       52275 H21         66:00 
Mestkova Katerina           VSP7650       51746 D21          9:00 
Kupcová Kristina            VSP7752       52283 D21         12:00 
Gajda Jan                   VSP6801      515108 H21         72:00 



29  ZIT                       

Haufe Heiderose             ZIT4351        6391 D60          0:00 
Haufe Horst                 ZIT3401       51342 H70          0:00