Jablonecké bloudění 2006 - 13. závod JO
Výsledky
místo Jméno                      Registrac Li     Čas 



D10  (5)       1.8 km  35 m   6 K          

    1 Kozinova Zuzana            PGP9650   C    17:24 
    2 Alexandrová Karolína       LLI9554   C    19:36 
    3 Pustaiová Zuzana           TJN9651   C    19:47 
    4 Kovářová Lenka             LTP9750   C    20:59 
    5 Valešová Martina           CHA9651   C    21:55 



D10L  (8)      1.7 km  70 m   6 K          

    1 Kohoutová Barbora          BOR9850   C    27:04 
    2 Brezulová Stáňa            BOR       C    30:36 
    3 Macháčková Eliška          FYD9851        31:01 
    4 BARKMANOVÁ                 BOR            32:36 
    5 Kameníková Andrea          BOR       C    33:57 
    6 Macháčková Bára            FYD0051   C    45:41 
    7 Würzová Karolína           FYD9852   C    51:37 
    8 Staňová Karolína           BOR9853   C    53:38 



D10LP  (11)    1.7 km  70 m   6 K          

    1 Labská Karolína            LLI9952   C    28:47 
    2 Šikolová Tereza            LJN9899   C    30:09 
    3 Řezáčová Veronika          BOR9900   C    31:32 
    4 Melzerová Nikita           BOR9951   C    31:42 
    5 Pavlová Martina            LTP0151   C    32:20 
    6 Lejsková Barbora           TJN0051   C    34:55 
    7 Poloprutská Lucie          VLI9950   C    35:11 
    8 Berková Monika             TJN            36:35 
    9 Poloprutská Klára          VLI9750   C    38:22 
   10 Nováková Lucie                            38:54 
   11 Linková Lucie              TUR0251   C    55:05 



D12  (12)      1.9 km  60 m   8 K          

    1 Štičková Anna              LLI9651   C    24:11 
    1 Smutná Anežka              TUV9455   C    24:11 
    3 Göttlichová Adéla          BOR9452   C    26:23 
    4 Bohata Jana                VSP9553        27:13 
    5 Madarászová Klára          BOR9451   C    28:16 
    6 Hoidekrová Lucie           LLI9552        30:30 
    7 Lejsková Martina           TJN9451   C    31:09 
    8 Würzová Anna               FYD9451   C    32:58 
    9 Karlíková Eliška           CHA9454   C    33:57 
   10 Hanušová Michaela          JEN9551        34:14 
   11 Charousková Lucie          DOK9450   C    36:45 
   12 Gotvaldová Dominika        BOR9551   C    51:17 



D14  (15)      2.9 km  145 m   10 K        

    1 Kozinova Anna              PGP9350   C    36:12 
    2 Pavlovcvová Petra          STB9399   B    36:42 
    3 Kochová Nikola             SJC9358        41:04 
    4 Kalenská Vendula           STH9352        41:07 
    5 Žitná Jana                 SMB9251        43:10 
    6 Vlčková Klára              LDC9250        47:55 
    7 Lejsková Pavlína           TJN9251   C    48:42 
    8 Poloprutská Tereza         VLI9450   C    49:39 
    9 Vašková Irena              TUR9251   C    50:03 
   10 Černá Dominika             BOR9251   C    51:54 
   11 Kocourková Markéta         VLI9254   C    52:19 
   12 Polmová Barbora            BOR9250   C    56:11 
   13 Švábková Anna              SMB9351        69:18 
   14 Hradecká Lucie             DOK9250   C    78:02 
   15 Vytinová Veronika          TUR9250   C    84:01 



D16  (5)       3.6 km  150 m   10 K        

    1 Horáková Aneta             TUR9051   B    45:39 
    2 Poloprutská Markéta        VLI9251   B    50:30 
    3 Havrdová Barbora           VLI9150   B    54:26 
    4 Dlouhá Tereza              TUR9151   C    56:36 
    5 Vytinová Monika            TUR9150   A    67:28 



D18  (1)       4.7 km  200 m   13 K        

    1 Kovářová Julie             LTP8854   B    85:27 



D20  (1)       5.5 km  240 m   17 K        

    1 Uvizlová Martina           SJC8665        99:03 



D21K  (27)     4.7 km  200 m   13 K        

    1 Horáková Veronika                         51:09 
    2 Kvapilová Věra             TUR7650   R    52:08 
    3 Šaffková Kateřina          VLI8150   C    52:49 
    4 Gajdová Magdaléna                         52:50 
    5 Vaňoučková Věra            VLI7979   C    54:32 
    6 Podrábská Marie            VLI7451        55:09 
    7 Macháčková Míša            FYD7299   C    55:47 
    8 Valešová Jana              CHA9152   B    56:44 
    9 Svobodová Jana             SMB8753        59:29 
   10 Mestkova Katerina          VSP7650   C    60:17 
   11 Zabořilová Romana          JEN7457   C    60:59 
   12 Škodová Zuzana             VLI5650   C    61:52 
   13 Albrechtová Lenka          SMB8151   C    63:35 
   14 Kuželová Michaela          FSP7851   C    64:22 
   15 Hanzlová Veronika          DOK8150   C    65:30 
   16 Žďárská Romana             STB8196        69:34 
   17 Kvapilová Jana             TUR7850   C    72:50 
   18 Neradová Eva               LIT8951   B    76:08 
   19 Cermanová Petra            STH7751        78:08 
   20 Stanovská Eva              MFP7951        80:50 
   21 Omová Jana                 TUR5150   C    81:50 
   22 Kupcová Kristina           VSP7752        84:53 
   23 Šípová Jana                BOR8353   C    86:59 
   24 Šašková Petra              SOB7451   C   103:28 
   25 Vodrážková Dita            VLI7551   C   104:54 
   26 Kratochvílová Jitka        BOR8355   C   136:52 

   ms Nehasilová Zuzana          LDC0000        81:37 



D21L  (17)     6.6 km  300 m   16 K        

    1 Omová Michaela             TUR8153   E    65:05 
    2 Krafková Lucie             BOR8650   E    70:41 
    3 Lepšíková Olga                            74:21 
    4 Kašková Kateřina           CHA7850   R    76:21 
    5 Kozinova Jana              PGP6651   C    76:33 
    6 Neradová Alena             LIT8551   R    76:44 
    7 Hlubučková Dominika        CHA7750   C    78:22 
    8 Henychová Zuzana           VLI6151   C    83:00 
    9 Skorpilova Jana            VSP7455   C    88:11 
   10 Hradecká Petra             DOK6850   C    91:19 
   11 Lejsková Pavlína           TJN6351   C    95:41 
   12 Tahalová Lenka             MFP6850   C    97:47 
   13 Švábková Lenka             SMB8752        98:44 
   14 Korejčíková Dáďa           LLI5550   C   102:13 
   15 Žemlová Eva                SCP7550       104:56 
   16 Haluzová Jana              SCP8051   C   114:30 
   17 Hradilová Jana             TUR8651   B   123:15 



D35  (5)       4.7 km  185 m   12 K        

    1 Abelová Ivana              STB6798   C    61:30 
    2 Patzeltová Beatrice        LDC6850        64:23 
    3 Linková Iva                TUR6850   C    65:46 
    4 Würzová Kateřina           FYD6952   C    70:00 
    5 Boskovská Kateřina         DOK7050   C    89:24 



D40  (11)      4.1 km  200 m   12 K        

    1 Vlčková Jindra             LDC6451        57:11 
    2 Marešová Pavlína           BOR6651   C    58:08 
    3 Veselská Kateřina          VLI6551   C    63:45 
    4 Švábková Šárka             SMB6552        65:46 
    5 Kratochvílová Zdena        BOR6250   C    69:38 
    6 Pološčuková Monika         SMB6551        73:08 
    7 Škapová Kamila             VLI6350   C    74:36 
    8 Ježková Regina             MKP6350   C    75:39 
    9 Gotvaldová Vladana         BOR6652   C    79:09 
   10 Petrová Věra               VLI6251   C    80:48 
   11 Fousová Jana               NER           118:00 



D45  (6)       3.8 km  140 m   12 K        

    1 Šaffková Zuzana            CHA5150   C    46:57 
    2 Úlehlová Ivana             BOR5150   C    54:19 
    3 Šípová Soňa                BOR6150   C    58:10 
    4 Neradová Alena             LIT5051   C    65:34 
    5 Kovářová Alena             LTP6151   C    95:12 

      Štičková Eva               LLI6051   C     disk 



D50  (6)       3.4 km  150 m   16 K        

    1 Konopáčová Jana            TUR5650   C    64:16 
    2 Vokálová Pavla             CHA4951   C    85:19 
    3 Ševčíková                  CHA5351        93:09 
    4 Karmazínová Ivana          VLI5150   C    97:44 
    5 Klímová Jitka              KAS5451   C    99:14 
    6 Matoušková Marie           LJN5550   C   103:55 



D55  (8)       3.0 km  130 m   14 K        

    1 DVOŘÁKOVÁ LADISLAVA        PGP4451   C    55:33 
    2 Kašková Eva                CHA4650   C    57:27 
    3 Kubíková Hela              LLI4851   C    61:32 
    4 Křtěnská Leontina          BOR4650   C    61:41 
    5 Štrojsová Jaroslava        KAS4350   C    63:41 
    6 Šlézrová Eva               TUR4350   C    67:38 
    7 Nedvídková Jitka           DLT5151   C    90:48 

      Bednaříková Olga           VLI5151   C     disk 



D60  (4)       2.4 km  115 m   14 K        

    1 Nejezchlebová Věra         KAS4551   C    66:46 
    2 Nováková Jana              VLI3850   C    79:24 
    3 Haufe Heiderose            ZIT4351        87:52 

      Langrová Marie             BOR3750   C    nest.-průměr 



H10  (8)       1.8 km  35 m   6 K          

    1 Picek Štěpán               TJN9601   C    13:48 
    2 Boskovský Vojtěch          DOK9601   C    13:52 
    3 Kučera Jindřich            LTP9600   C    14:28 
    4 Hájek Jan                  JEN9703        15:51 
    5 Průcha Petr                BOR9601   C    15:53 
    6 Maršál Jiří                               16:02 
    7 Ludvík Matyáš              STB9801        20:48 
    8 Meisner Jiří               BOR9602   C    31:19 



H10L  (10)     1.7 km  70 m   6 K          

    1 Hrdý Jakub                 LLI9600   C    22:29 
    2 Labský Jan                 LLI9602   C    26:35 
    3 Mareš Vít                  BOR       C    31:27 
    4 Lupoměstský Martin         BOR9701   C    33:13 
    5 Koutský Pavel              JEN9706        34:16 
    6 Kadečka Adam               JEN9601        38:42 
    7 Zakouřil Jonáš             TUV0001   C    45:08 

      Medřický jr. Petr          CHA9700   C     disk 
      PACHOLÍK TOMÁŠ             PEN9600         disk 
      Kraus Jakub                                disk 



H10LP  (2)     1.7 km  70 m   6 K          

    1 Hrdý Honza                 LLI9803   C    26:48 
    2 Gajda Jan                  JEN0101        52:50 



H12  (14)      2.4 km  145 m   9 K         

    1 Pavlovec Jan               STB9501   C    27:12 
    2 Stránský Martin            BOR9400   B    33:20 
    3 Boskovský Tomáš            DOK9400   C    36:02 
    4 Lepšík Jan ml.             BOR9500   C    40:17 
    5 Lachman Jaroslav           LTP9402   C    48:21 
    6 Veselský Matěj             VLI9500   C    52:19 
    7 Posselt Martin             TJN9501   C    59:35 
    8 Rybář Leon                 SJC9501        64:09 
    9 Mizera Pavel               CHA9400   C    65:35 
   10 Meier Jakub                VLI9501   C    70:37 
   11 Prkno Martin               JEN9401        70:59 
   12 Hulha Lukáš                LTP9405   C    92:18 
   13 Růžička David              PEN           104:23 

      Nejman Stanislav           CHA9500   C     disk 



H14  (18)      3.7 km  160 m   11 K        

    1 Krejčí Jaroslav ml.        BOR9300   C    38:11 
    2 Ludvík Vojtěch             STB9301   B    38:34 
    3 Kohout Jakub               BOR9200   B    41:33 
    4 Kučera Michal              STH9201   B    45:37 
    5 Švábek Jan                 SMB9301        46:30 
    6 Zakouřil Vít               TUR9301   B    48:26 
    7 Horák Patrik               TUV9501   C    49:55 
    8 Uvizl Marek                STH9202   B    50:13 
    9 Vokál David                TJN9204   C    55:12 
   10 Průcha Pavel               BOR9304   C    60:21 
   11 Patzelt Vilém              LDC9201        65:44 
   12 Kaňka Jaroslav             STB9302   C    65:56 
   13 Bláha Martin               TJN9201   C    82:36 
   14 Houda Vojtěch              CHA9301   C   108:05 
   15 Meier Lukáš                VLI9308   C   118:04 

      Polma Jan                  BOR9201   C     disk 
      Látal Dominik              LTP9300   C     disk 
   ms Steklý Ondřej              LDC0000        81:45 



H16  (7)       5.5 km  240 m   17 K        

    1 Škara Vojtěch              LTP9102   B    56:22 
    2 Franců Adam                TUR9004   B    58:21 
    3 Procházka Jakub            TUR9005   C    64:52 
    4 Lačný Jakub                VLI9007   C    67:07 
    5 Nerad Jaroslav             LIT9001   C    75:00 
    6 Hoidekr Jan                LLI9001       101:56 
    7 Lehký Antonín              TJN           111:09 



H18  (6)       7.0 km  320 m   15 K        

    1 Duben Jiří                 LDC8800        82:23 
    2 Srb Tomáš                  BOR8801   B    83:48 
    3 Bogar František            BOR8904   C    87:32 
    4 Eiselt Jan                 LTP8801   C    90:54 
    5 Matoušek Jan               LJN8900   C   113:17 
    6 Kořínek Aleš               KAS8801       115:15 



H21K  (42)     5.8 km  340 m   20 K        

    1 Rudolf Ropek               VLI7007        48:41 
    2 Přinda Lukáš               VLI7701   E    49:59 
    3 Kvapil Petr                TUV7402   C    55:43 
    4 Honzík Tomáš               VLI7000   C    58:17 
    5 Vlček Petr                 TUR8703   A    59:35 
    6 Přinda Oldřich             VLI5101   C    60:02 
    7 Wolf Daniel                TUR9100   B    60:04 
    8 Hyka Jan                   TUR9002   B    60:48 
    9 Kořínek Tomáš              DOK9000   B    61:17 
   10 Nitsch Karel               FSP7611   C    62:13 
   11 Brádler Jan                FSP7500   C    62:35 
   12 Henych Tomáš               VLI9002   A    63:07 
   13 Škoda Jakub                VLI8800   A    64:33 
   14 Škoda Přemek               VLI5301   C    65:06 
   15 Kučera Jiří                TUR8701   B    65:49 
   16 VYDRA IVAN                 PEN6600   C    66:16 
   17 Kořínek Zdeněk             DOK6200   C    67:13 
   18 Harazin Martin             VLI7400        67:16 
   19 Hodboď Jakub               VLI8500   C    67:40 
   20 Karmazín Petr              VLI4901   C    67:44 
   21 Vajc Jan                   CHA8605   B    68:20 
   22 Vokál Vojtěch              CHA7900   C    68:44 
   23 Kubíček Zdeněk             TUR7902   C    71:21 
   24 Stanovský David            MFP7701        71:37 
   25 Dalibor Nedbal             MFP8003   C    71:51 
   26 Karvánek Matouš            BOR9006   B    72:15 
   27 Karvánek Petr              BOR6600   C    72:19 
   28 Kofroň Jan                 KAS8001   C    73:08 
   29 Jaroslav Najman            NER0000        75:10 
   30 Sschwarz Marek             FYD7301   C    77:04 
   31 Forst Libor                MFP6301   C    78:13 
   32 Koč Zdeněk                 MKP4700   C    79:08 
   33 Štembera Jan               HAR7513   C    82:26 
   34 Brož Petr                  CHA9106   A    82:44 
   35 Linhart Miroslav           LJN6701   C    87:29 
   36 Havel Jiří                 FYD7401   C    91:19 
   37 Kolorenč Pavel             LDC8601        94:53 
   38 Kučerka David              LIT8202   C    99:06 
   39 Pecka Vlastimil            HAR7502   C   101:16 

      Skorpil Martin             VSP5700   C     disk 
      Kužel Tomáš                FSP7610   C    vzdal 
      Gálus Igor                 LDC7302        vzdal 



H21L  (27)     9.5 km  535 m   25 K        

    1 Švihovský Jaromír          SJC8005   E    70:54 
    2 Mareš Martin               BOR6501   C    73:46 
    3 Janata Martin              DKP8306   E    76:39 
    4 Horáček Ondřej             VLI8236   C    78:17 
    5 Hradec Pavel               CHA8801   A    78:43 
    6 Habán Ivo                  VLI7707        80:43 
    7 Henych Petr                VLI6001   R    81:18 
    8 Peterka Vojtěch            LLI7502   C    81:28 
    9 Holas Ondřej               TUR8501   R    81:32 
   10 Kořínek Jindřich           TUR8406   C    83:40 
   10 Pachner Pavel              VLI7503   C    83:40 
   12 Horáček Michal             VLI7700   E    84:32 
   13 Váňa Martin                TUR8401   C    84:53 
   14 Schröter Pavel             HAR7203   C    85:26 
   15 Gomzyk Andriy              TUR8001   C    89:20 
   16 Šurgan Štefan              TUR7900   C    90:09 
   17 Michal Pěkný               TAP7807        90:36 
   18 Kučera Petr                TUR8902   R    92:31 
   19 Kozina Petr                PGP6000   C    96:51 
   20 Brož Marek                 TUR8402        98:53 
   21 Doucha Jiří                SNA7105   C   100:50 
   22 Kadavý Petr                CHA7800   C   103:23 
   23 Štěpán Petr                LDC7301       128:57 
   24 Švábek Karel               SMB6501       136:40 

      Janeček Oldřich            DKP8211   C     disk 
      Poloprutský Tomáš          VLI6205   C     disk 
      Urban Hynek                                disk 



H35  (6)       7.8 km  410 m   20 K        

    1 Žejdlík Michal             LTP7001   C    93:55 
    2 Kučera Martin              LTP6500   C    98:06 
    3 Vlček Petr                 LDC6401        98:55 
    4 Šašek Luděk                SOB6901   C   110:57 
    5 Žitný Tomáš                SMB6401       124:14 
    6 Pavel Petr                 LTP6806   C   141:24 



H40  (12)      7.0 km  320 m   15 K        

    1 Petr Josef                 VLI6300   C    71:43 
    2 Ludvík Petr                STB5701   C    76:47 
    3 Dikoš Pavel                BOR6003   C    86:38 
    4 Doležal Miloš              BOR6601   C    97:16 
    5 Pavlovec Petr              STB6301   C   100:09 
    6 Kubíček Zdeněk             TUR4802   C   102:09 
    7 Nosek Vladimír             NER           106:45 
    8 VYDRA PAVEL                PEN6200   C   107:55 
    9 Doškář Boris               BOR6400   C   115:13 
   10 Gotvald Pavel              BOR6503   C   119:09 
   11 Sobek Pavel                LLI6302   C   125:41 

      Macháček Aleš              FYD6400   C     disk 



H45  (10)      5.9 km  210 m   19 K        

    1 Havrda Jan                                71:49 
    2 Průcha Miloslav            BOR5800   C    72:37 
    3 Konopáč Jiří               TUR5803   C    75:04 
    4 Svoboda Slavomír           SMB5801        77:49 
    5 Kovář Karel                LTP6102   C    83:21 
    6 Eiselt Miloš               LTP5802   C    84:10 
    7 Vlk Josef                  LDC5801        90:56 
    8 Albrecht Miloslav          SMB5901   C   105:31 
    9 Duben Jiří                 LDC5601       114:09 
   10 Weiss Jindřich             NER           166:03 



H50  (14)      5.2 km  165 m   19 K        

    1 Kaška Rudolf               CHA5500   C    60:01 
    2 Pospíšil Jiří              TUV4701   C    60:12 
    3 Jakubec Jindřich           TUR4801   C    64:13 
    4 Šikola Alexej              LJN5301   C    72:34 
    5 Mikule Václav              TUR4702   C    73:21 
    6 Junek Petr                 STH5501        74:29 
    7 Vlček Josef                TUR4703   C    78:08 
    8 Vokál Jiří                 CHA5001   C    83:12 
    9 Kadavý Zdeněk              CHA4901   C    86:27 
   10 Pavlík Milan               CHA5400   C    89:21 
   11 Bárta Miroslav             JEN5201        92:36 
   12 Kocourek Miroslav          VLI5400   C   100:08 
   13 Bednařík Libor             VLI5200   C   101:16 

      Valter Petr                KBP4500   C     disk 



H55  (15)      4.2 km  145 m   16 K        

    1 Babický Tomáš              DLT5001   C    51:03 
    2 Hlaváč Jaroslav            SMB4801        54:00 
    3 Smetana Radim              CHA4700   C    57:08 
    4 Havlík Jaroslav            SJC3601        57:17 
    5 Grosman Pavel              JEN4801        60:10 
    6 Ježek Ladislav             VLI4900   C    60:58 
    7 Kraus Jan                  LLI4501   C    65:04 
    8 Peterka Josef              LLI4702   C    71:27 
    9 Nejezchleba Jiří           KAS4600   C    75:12 
   10 Kadečka Jiří               JEN5002        79:36 
   11 Lukáš Zdeněk               LLI4502   C    83:25 
   12 Matoušek Luboš             LJN4700   C    85:22 
   13 Kolorenč Pavel             LDC5101        89:24 
   14 Wenke Josef                LTU4701   C    90:04 
   15 Našinec Jiří               STB5003   C   101:06 



H60  (3)       3.4 km  150 m   16 K        

    1 Úlehla Zdeněk              BOR4001   C    62:11 
    2 Zakouřil Václav            TUV4301   C    67:25 
    3 Štrojsa Josef              KAS4000   C    82:02 



H65  (5)       2.8 km  100 m   13 K        

    1 Křtěnský Jaroslav          BOR3600   C    47:35 
    2 Mašek Pavel                BOR3602   C    51:40 
    3 Beránek Miroslav           BOR3900   C    55:36 
    4 Langr Jan                  BOR3601   C    58:21 
    5 Haufe Horst                ZIT3401        66:07 



T2  (12)       1.9 km  60 m   8 K          

    1 Nosek Jonáš                NER            22:41 
    2 Vykouřilová Tereza         CHA       C    31:40 
    3 POLÍVKOVÁ KAMILA           PENxxxx        36:52 
    4 Roubalová Michaela         BOR9252        40:30 
    5 Fousová Eva                NER            46:10 
    6 Weiss Vojtěch              NER            48:08 
    7 Blaška Adam                LLI       C    49:27 
    8 Schröterová Michaela       HAR8150   C    51:18 
    9 Weissová Lada              NER            52:24 
   10 Fous Jaroslav              NER           113:49 

      Pecková Michaela           HAR7951   C     disk 
      Fous Matyáš                NER            vzdal 



T4  (6)        3.6 km  150 m   10 K        

    1 Medřický Petr                             50:06 
    2 Špak Zdeněk                               53:59 
    3 Žemla Antonín                             59:46 
    4 Loňková Lenka              NER            90:40 
    5 Hulha Karel                LTP6001   C   100:03 
    6 Jakub Matouš               NER           101:31 



T6  (1)        5.8 km  340 m   20 K        

    1 Mareš Jan                  NER            83:27