Jablonecké bloudění - supersprint 15.10.2006
Výsledky
místo Jméno                      Registrac Li     Čas 



D10  (2)       1.0 km  0 m   11 K          

    1 Kovářová Lenka             LTP9750   C     9:08 
    2 Kozinova Zuzana            PGP9650   C    20:31 



D12  (2)       1.4 km  0 m   12 K          

    1 Bohata Jana                VSP9553        26:02 

      Charousková Lucie          DOK9450   C     disk 



D14  (5)       1.7 km  0 m   15 K          

    1 Pavlovcvová Petra          STB9399   B    11:09 
    2 Poloprutská Tereza         VLI9450   C    12:49 
    3 Kozinova Anna              PGP9350   C    14:56 
    4 Hradecká Lucie             DOK9250   C    15:07 
    5 Kalenská Vendula           STH9352        20:30 



D16  (2)       2.2 km  0 m   14 K          

    1 Poloprutská Markéta        VLI9251   B    14:00 
    2 Vytinová Monika            TUR9150   A    14:15 



D18  (2)       2.7 km  0 m   17 K          

    1 Neradová Eva               LIT8951   B    22:32 
    2 Kovářová Julie             LTP8854   B    23:45 



D21  (18)      3.1 km  0 m   19 K          

    1 Haluzová Jana              SCP8051   C    17:21 
    2 Omová Michaela             TUR8153   E    17:48 
    3 Vaňoučková Věra            VLI7979   C    18:34 
    4 Kvapilová Věra             TUR7650   R    18:37 
    5 Neradová Alena             LIT8551   R    18:52 
    6 Hanzlová Veronika          DOK8150   C    20:17 
    7 Stanovská Eva              MFP7951        20:27 
    8 Kozinova Jana              PGP6651   C    20:36 
    9 Hlubučková Dominika        CHA7750   C    21:17 
   10 Hradecká Petra             DOK6850   C    21:29 
   11 Kuželová Michaela          FSP7851   C    22:02 
   12 Žďárská Romana             STB8196        22:19 
   13 Cermanová Petra            STH7751        25:53 
   14 Peterková Viktorie         LLI7551   C    30:25 

      Waldová Lucie              DKP8154   E     disk 
      Kvapilová Jana             TUR7850   C     disk 
      Skorpilova Jana            VSP7455   C     disk 
   ms Nehasilová Zuzana          LDC0000        25:44 



D35  (3)       2.9 km  0 m   17 K          

    1 Linková Iva                TUR6850   C    20:04 
    2 Abelová Ivana              STB6798   C    21:01 
    3 Boskovská Kateřina         DOK7050   C    23:45 



D40  (2)       2.1 km  0 m   16 K          

    1 Ježková Regina             MKP6350   C    18:22 
    2 Petrová Věra               VLI6251   C    19:27 



D50  (2)       1.6 km  0 m   16 K          

    1 Škodová Zuzana             VLI5650   C    11:34 

      Neradová Alena             LIT5051   C     disk 



D55  (4)       1.5 km  0 m   14 K          

    1 Omová Jana                 TUR5150   C    14:16 
    2 DVOŘÁKOVÁ LADISLAVA        PGP4451   C    16:18 
    3 Nedvídková Jitka           DLT5151   C    17:28 
    4 Bednaříková Olga           VLI5151   C    23:27 



H10  (7)       1.1 km  0 m   12 K          

    1 Picek Štěpán               TJN9601   C     9:12 
    2 Kučera Jindřich            LTP9600   C    10:23 
    3 Průcha Petr                BOR9601   C    11:39 
    4 Ludvík Matyáš              STB9801        12:14 
    5 Boskovský Vojtěch          DOK9601   C    12:41 
    6 Maršál Jiří                               13:27 

      PACHOLÍK TOMÁŠ             PEN9600         disk 



H12  (3)       1.6 km  0 m   14 K          

    1 Lachman Jaroslav           LTP9402   C    10:48 
    2 Boskovský Tomáš            DOK9400   C    12:50 
    3 Petr Pavel                 VLI9400        15:07 



H14  (9)       1.9 km  0 m   12 K          

    1 Ludvík Vojtěch             STB9301   B    10:34 
    2 Uvizl Marek                STH9202   B    11:21 
    3 Pustai David               TJN9301   C    11:32 
    4 Kučera Michal              STH9201   B    12:24 
    5 Látal Dominik              LTP9300   C    12:46 
    6 Zakouřil Vít               TUR9301   B    13:07 
    7 Pavlovec Jan               STB9501   C    13:21 
    8 Průcha Pavel               BOR9304   C    13:59 
    9 Kaňka Jaroslav             STB9302   C    19:27 



H16  (5)       2.6 km  0 m   17 K          

    1 Wolf Daniel                TUR9100   B    13:59 
    2 Kořínek Tomáš              DOK9000   B    15:55 
    3 Hyka Jan                   TUR9002   B    16:15 
    4 Škara Vojtěch              LTP9102   B    17:02 
    5 Nerad Jaroslav             LIT9001   C    19:07 



H18  (1)       2.9 km  0 m   20 K          

    1 Eiselt Jan                 LTP8801   C    19:03 



H21  (36)      3.3 km  0 m   24 K          

    1 Oma Jakub                  TUR8002   R    15:19 
    2 Švihovský Jaromír          SJC8005   E    15:45 
    3 Janeček Oldřich            DKP8211   C    15:54 
    4 Holas Ondřej               TUR8501   R    15:57 
    5 Janata Martin              DKP8306   E    16:04 
    6 Šurgan Štefan              TUR7900   C    16:08 
    7 Kořínek Jindřich           TUR8406   C    16:19 
    7 Váňa Martin                TUR8401   C    16:19 
    9 Kadavý Petr                CHA7800   C    16:47 
   10 Mareš Martin               BOR6501   C    16:57 
   11 Schröter Pavel             HAR7203   C    17:02 
   12 Rudolf Ropek               VLI7007        17:11 
   13 Pachner Pavel              VLI7503   C    17:16 
   14 Gomzyk Andriy              TUR8001   C    17:17 
   15 Škoda Jakub                               17:19 
   16 Peterka Vojtěch            LLI7502   C    17:52 
   17 Lepšík Petr                BOR8202   C    18:04 
   18 Kužel Tomáš                FSP7610   C    18:11 
   19 Kučera Jiří                TUR8701   B    18:30 
   20 Kurfürst Pavel             FSP7400   C    18:37 
   21 Nitsch Karel               FSP7611   C    19:12 
   22 Doucha Jiří                SNA7105   C    19:33 
   23 Kučerka Jan                LIT8002   C    19:44 
   24 Brádler Jan                FSP7500   C    20:42 
   25 Vokál Vojtěch              CHA7900   C    20:57 
   26 Hodboď Jakub               VLI8500   C    20:59 
   27 Hynek Urban                NER            21:04 
   28 Jaroslav Najman            NER0000        21:07 
   29 Štembera Jan               HAR7513   C    21:31 
   30 Stanovský David            MFP7701        22:19 
   31 Štěpán Petr                LDC7301        24:21 
   32 Dalibor Nedbal             MFP8003   C    24:23 
   33 Koč Zdeněk                 MKP4700   C    24:34 
   34 Kučerka David              LIT8202   C    24:48 
   35 Srb Tomáš                  BOR8801   B    28:23 

      Kobr Tomáš                 TJN8901   B     disk 



H35  (4)       3.1 km  0 m   20 K          

    1 VYDRA IVAN                 PEN6600   C    16:46 
    2 Žejdlík Michal             LTP7001   C    18:18 
    3 Pavlovec Petr              STB6301   C    21:13 
    4 Kučera Martin              LTP6500   C    21:44 



H40  (5)       2.8 km  0 m   20 K          

    1 Petr Josef                 VLI6300   C    16:09 
    2 Dikoš Pavel                BOR6003   C    16:46 
    3 Kořínek Zdeněk             DOK6200   C    17:49 
    4 Doležal Miloš                             18:34 
    5 Doškář Boris               BOR6400   C    23:49 



H45  (5)       2.5 km  0 m   18 K          

    1 Kožina Petr                               14:17 
    2 Průcha Miloslav            BOR5800   C    15:26 
    3 Eiselt Miloš               LTP5802   C    16:10 
    4 Kovář Karel                LTP6102   C    18:57 
    5 Ludvík Petr                STB5701   C    19:22 



H50  (4)       2.0 km  0 m   15 K          

    1 Škoda Přemek               VLI5301   C    11:46 
    2 Přinda Oldřich                            11:48 
    3 Junek Petr                 STH5501        15:01 
    4 Bednařík Libor             VLI5200   C    21:55 



H55  (1)       1.9 km  0 m   13 K          

    1 Babický Tomáš              DLT5001   C    12:42 



H70  (1)       1.9 km  0 m   13 K          

      Haufe Horst                ZIT3401         disk 



T2  (1)        1.1 km  0 m   12 K          

    1 Růžička David                             36:11 



T4  (5)        1.9 km  0 m   12 K          

    1 Špak Zdeněk                UHL            15:13 
    2 Žemla Antonín              ODV            16:43 
    3 Loňková Lenka              NER            18:48 
    4 Hulha Karel                LTP6001   C    21:29 
    5 POLÍVKOVÁ KAMILA           PENxxxx        24:53