14. října 2007

dop. klasika, odp. sprintNOVINKY INFORMACE ROZPIS POKYNY MAPY STARTOVKA VÝSLEDKY SPONZOŘI FOTKY TATRAN JABLONEC

z lesa...


novinky
21. října - Fotky ze závodů např. zde nebo tady

16. října - Protokoly závodů: klasika a sprint

14. října - Výsledky obou závodů najdete již zde

12. října - Favorité JB (klasika):
V ženách je největší favoritkou Lucka Krafková z Nového Boru, mistryně republiky na krátké trati a účastnice letošního MS. Soupeřky jí budou dělat Lucka Waldová z Kotlářky, Bohdana Heczková z Liberce, Iva Prchalová (TUR) či Alena Neradová z Litvínova.
Na trať dlouhou téměř 10 km pak vyrazí třeba Jaromír Švihovský, obhájce titulu, ale nebude to mít vůbec lehké. Na záda mu bude šlapat Martin Janata (DKP) nebo vítěz prvního ročníku JB Martin Mareš z Boru. Dobrý výsledek chtějí také turnovští Jindra Kořínek, Štefan Šurgan a Ondra Holas či Michal Matějů z USK.
seznam závodníků červené skupiny

12. října -
Startovka na klasiku po kategoriích a klubová
Startovka na sprint po kategoriích a klubová
10. října - Postupně doplňujeme další informace:
 • přihlášky: klasika a sprint
 • parametry tratí: klasika
 • pokyny také ve formátu: PDF
 • Prosíme ty, kteří platili bankovním převodem na poslední chvíli, ať si vezmou k prezenbtaci doklad o zaplacení

  8. října - Důležité info:
 • plánek centra
 • dále si také můžete přečíst pokyny - ve formátu DOC, další informace se objeví v průběhu týdne na těchto stránkách
 • na sprintu pořadatel sestaví v kat. HD21 tzn. červenou skupinu. Poběží ji ti nejlepší (dle rankingu, příp. cizinci, Češi závodící v zahraničí ad.), kteří k nám na odpolední závod přijedou a budou přihlášeni do dnešní půlnoci. Červená skupina poběží se startovním číslem a bude nejvíce komentátory závodu sledována. Další informace se zde do pátka objeví.
  A když jsme u toho sprintu... Pokud se rozhodujete, zda máte zůstat i na odpolední závod, či ne, nerozhodujte se a přijeďte :-) ! Čeká na vás velmi atraktivní terén pro sprint s komentováním a kvalitní mapou, kterou připravilo DUO Martin Lejsek a Petr Hostaš, navíc čekají bohaté ceny a ... možná přijde i kouzelník.

  6. října - Zveřejňujeme příjezd do centra závodů

  14. září - Bloudění. Jablonecké bloudění. Co to je? Zjednodušeně řečeno podzimní závody, které pořádá jablonecký oddíl TJN. 1. ročník se uskutečnil na podzim 2005, kde na mapě Maliník-jih vyhrál velký favorit Martin Mareš z Boru a další, celkově bylo pouze 5 kategorií a závodilo se na průkazky. 2., loňský ročník, již proběhl jako OŽ. Navíc dopoledne klasika, odpoledne sprint. Tak jako to bude letos. Za chladného počasí vyhráli Jaromír Švihovský (SJC) a Míša Omová (TUR) na tratích, které připravil Jan Picek. Petr Hostaš postavil odpolední městský sprint a vítězi se stali Kuba Oma (TUR), resp. Iva Hrazdírová (SCP). To bylo malé ohlédnutí za historií "JBéčka". Doufáme, že i na letošní ročník přijede silná konkurence. Běží v pěkných terénech na tratích, které připravý zkušený stavitěl Ďuňďa Zuzánek.
  14. září - Prosíme, abyste nám přihlášky posílali ve 2 souborech - 1 na klasiku a 1 na sprint! Děkujeme!
  7. září - V sekci "rozpis" najdete již rozpis závodu
  6. září - Vítáme vás na již 3. ročníku Jabloneckého bloudění, na závodech kde rozhoduje jak fyzická, tak i mapová připravenost. Letos jsme vybrali jeden z nejhezčích terénů nejen v okolí Jablonce, ale i v Česku. Čeká vás prostor Kančáku, někteří ho jistě znáte - z letošních Aček, odpoledne pro vás chytáme atraktivní městský sprint.
  5. září - spuštěny stránky


 • ©2007 TJ Tatran Jablonec nad Nisou, www.tatran.wz.cz/