Jablonecké bloudění 2007ne 14.10.2007 14:16
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007

místo Jméno                      Registrace Lic     Čas 



D10  (8)       1.2 km  60 m   5 K          

    1 Kameníková Andrea          BOR9751    C     15:50 
    2 Linková Alena              TUR9751    C     19:02 
    3 Tomášová Lucie             BOR9752    C     20:38 
    4 Řezáčová Veronika          BOR9950    C     22:01 
    5 Poloprutská Klára          VLI9750          23:33 
    6 Kohoutová Barbora          BOR9850    C     26:49 
    7 Staňová Karolína           BOR9853    C     27:48 
    8 Macháčková Eliška          FYD9851    C     28:04 



D10L  (6)      1.1 km  100 m   4 K         

    1 Lejsková Barbora           TJN0051    C     30:02 
    2 Thořová Markéta            TUV              36:45 
    3 Macháčková Barbora         FYD0051    C     38:35 
    4 Berková Monika             TJN9851    C     42:12 
    5 Tojnarová Veronika         FSP0051    C     49:00 

      Šolcová Tereza             TJN               disk 



D12  (10)      2.1 km  100 m   7 K         

    1 Bohata Jana                VSP9551    C     26:18 
    2 Gotvaldová Dominika        BOR9551    C     27:59 
    3 Zakouřilová Štěpánka       TUV9551    C     28:57 
    4 Kovářová Lenka             LTP9750    C     29:22 
    5 Valešová Martina           CHA9651    C     30:25 
    6 Hanušová Michaela          JEN9551          30:33 
    7 Barkmanová Marie           BOR9650    C     33:17 
    8 Čepelková Nikola           TUR9551    C     40:14 
    9 Körberová Andrea           TUR9553    C     40:46 
   10 Koucká Bára                                 65:27 



D14  (8)       2.9 km  120 m   8 K         

    1 Štičková Anna              LLI9651    C     33:02 
    2 Nováková Kateřina          OKP9450          35:47 
    3 Poloprutská Tereza         VLI9450    B     37:23 
    4 Švábková Anna              SMB9351          39:25 
    5 Lejsková Martina           TJN9451    C     44:35 
    6 Smutná Anežka              TUV9455    C     46:43 
    7 Madarászová Klára          BOR9451    C     52:34 

      Šormová Eliška             CHA9453    C      disk 



D16  (7)       3.4 km  120 m   9 K         

    1 Pavlovcová Petra           STB9399    B     34:13 
    2 Veselská Gabriela          VLI9250    C     42:32 
    3 Vlčková Klára              LDC9250          52:21 
    4 Žitná Jana                 SMB9251          58:33 
    5 Havrdová Barbora           VLI9150    B     63:12 
    6 Hradecká Lucie             DOK9250    C     66:14 
    7 Škvorová Barbora           KAM9150    C     68:38 



D20  (1)       3.7 km  150 m   9 K         

    1 Švábková Lenka             SMB8752          44:24 



D21K  (24)     4.1 km  180 m   10 K        

    1 Prchalová Ivana            TUR8754    R     42:36 
    2 Macháčková Michaela        FYD7299    C     45:04 
    3 Doškářová Tereza           JIL9151          45:54 
    4 Šákrová Michaela           BOR8850    A     47:18 
    5 Maršálová Kateřina         VLI7450    C     50:14 
    6 Zabořilová Romana          JEN7457          50:52 
    7 Marešová Pavlína           BOR6651    C     51:39 
    8 Neradová Eva               LIT8951    B     52:31 
    9 Skorpilova Jana            VSP7455    C     53:51 
   10 Zakourilova Helena         VSP7453    C     54:06 
   11 Kvapilová Lenka            SMB8151    C     55:33 
   12 Aschermannova Irena        VSP7300    C     60:08 
   13 Nehasilová Zuzana          LDC7150          60:19 
   14 Kučerková Romana           STB8196    C     60:53 
   15 Šaffková Zuzana            CHA5150    C     61:38 
   16 Vyhnisová Veronika         EKP7954    C     64:57 
   17 Richtrová Lucie            OKP7452          68:20 
   18 Bradnová Věra              CHA5550    C     72:43 
   19 Pavlíková Pavla            CHA6551    C     72:49 
   20 Kadavá Eva                 CHA5750    C     73:12 
   21 Škovroňová Lenka           MFP8250    C     76:11 
   22 Kašková Eva                CHA4650    C     76:43 
   23 Vokálová Pavla             CHA4951    C     85:45 
   24 Šašková Petra              SOB7451    C    104:18 



D21L  (17)     6.3 km  210 m   13 K        

    1 Heczková Bohdana           VLI7750    E     48:26 
    2 Krafková Lucie             BOR8650    E     55:34 
    3 Waldová Lucie              DKP8154    E     60:15 
    4 Neradová Alena             LIT8551    R     60:49 
    5 Blažková Hana              VLI7980    C     63:46 
    6 Svobodová Jana             SMB8753          63:50 
    7 Hanzlová Veronika          BOR8150    C     64:20 
    8 Paroulková Iva             LLI7151    C     68:09 
    9 Henychová Zuzana           VLI6151    C     70:15 
   10 Sedláčková Martina         EKP7959    C     70:22 
   11 Bernášková Petra           STB8297    C     70:40 
   12 Hradecká Petra             DOK6850    C     71:09 
   13 Papežová Anna              TUR8951    B     76:38 
   14 Korejčíková Dáďa           LLI5550    C     86:21 
   15 Míková Markéta             NER              93:01 
   16 Havlíčková Vendula         DKP8350    C     97:12 

      Rančáková Barbora          EKP8153    C      disk 



D35  (4)       4.5 km  210 m   12 K        

    1 Patzeltová Beatrice        LDC6850          54:43 
    2 Linková Iva                TUR6850    C     59:52 
    3 Ivana Koucka               EKP6850          68:12 
    4 Tojnarová Dagmar           PVP7053    C     82:21 



D40  (8)       3.7 km  150 m   9 K         

    1 Abelová Ivana              STB6798    C     42:59 
    2 Fantová Libuše             EKP5650    C     43:53 
    3 Vlčková Jindra             LDC6451          47:16 
    4 Veselská Kateřina          VLI6551    C     53:29 
    5 Tišerová Iva               VLI6250    C     55:25 
    6 Nováková Irena             OKP6651          58:52 
    7 Švábková Šárka             SMB6552          68:25 

      Pološčuková Monika         SMB6551           disk 



D45  (6)       3.3 km  150 m   11 K        

    1 Šípová Soňa                BOR6150    C     45:26 
    2 Neradová Alena             LIT5051    C     51:45 
    3 Kratochvílová Zdena        BOR6250    C     59:59 
    4 Petrová Věra               VLI6251    C     62:49 
    5 Kovářová Alena             LTP6151    C     89:48 

      Svobodová Hana             SMB5951           disk 



D50  (6)       3.0 km  140 m   11 K        

    1 Úlehlová Ivana             BOR5150    C     45:32 
    2 Omová Jana                 TUR5150    C     50:26 
    3 Konopáčová Jana            TUR5650    C     54:29 
    4 Matoušková Marie           LJN5550    C     68:32 
    5 Havlová Jaroslava          JEN5452          80:30 

      Kadečková Jana             JEN5651           disk 



D55  (4)       3.0 km  140 m   11 K        

    1 Městková Eva               TEP4851          53:11 
    2 Kubíková Hela              LLI4851    C     62:31 
    3 Nedvídková Jitka           DLT5151    C     75:54 
    4 Bednaříková Olga           VLI5151    C     93:23 



D60  (4)       2.8 km  130 m   11 K        

    1 Štrojsová Jaroslava        KAS4350    C     58:14 
    2 Šlézrová Eva               TUR4350    C     70:48 
    3 Langrová Marie             BOR3750    C     70:54 
    4 Nováková Jana              VLI3851    C     75:41 



H10  (10)      1.2 km  60 m   5 K          

    1 Maršál Jiří                VLI9701          15:06 
    2 Kadečka Adam               JEN9601          16:20 
    3 Hájek Jan                  JEN9703          18:22 
    4 Wolf Filip                 TUR9701    C     19:13 
    5 Ashermann Dan                               20:51 
    6 Ludvík Matyáš              STB9801    C     24:09 
    7 Koutský Pavel              JEN9706          26:43 
    8 Mareš Vít                  BOR0000    C     28:26 
    9 Škvor Ota                  KAM9900    C     34:23 
   10 Martin Koucky              EKP9700          50:26 



H10L  (5)      1.1 km  100 m   4 K         

    1 Thoř Tomáš                 TUV              21:41 
    2 Ježek Josef                TUV              24:07 
    3 Pavlovec Dan               STB              24:45 
    4 Tojnar Michal              FSP9800    C     28:24 
    5 Novotný Marek              TJN9901    C     36:03 



H12  (14)      2.1 km  100 m   7 K         

    1 Pavlovec Jan               STB9501    B     21:24 
    2 Picek Štěpán               TJN9601    C     25:11 
    3 Kučera Jindřich            LTP9600    C     32:19 
    4 Boskovský Vojtěch          DOK9601    C     35:11 
    5 Posselt Martin             TJN9501    C     36:04 
    6 Průcha Petr                BOR9601    C     38:09 
    7 Rybář Leon                 VLI9502    C     38:19 
    8 Kočíb Jiří                 TJN9602    C     43:49 
    9 Nejman Stanislav           CHA9500    C     50:34 
   10 Šebor Lukáš                VLI9601    C     59:40 
   11 Tojnar Jan                 FSP9501    C     62:37 
   12 Sokolář Ondřej             TUV9601    C    111:26 

      Meisner Jiří               BOR9602    C      disk 
      Hradecký Jaroslav          DOK9600    C      disk 



H14  (10)      3.4 km  120 m   9 K         

    1 Krejčí Jaroslav ml.        BOR9300    A     34:30 
    2 Horák Patrik               TUV9501    C     36:40 
    3 Průcha Pavel               BOR9304    C     38:28 
    4 Rychlý Michal              TUR9402    C     40:24 
    5 Lomič Šimon                BOR9303    C     43:03 
    6 Stránský Martin            BOR9400    B     55:30 
    7 Boskovský Tomáš            DOK9400    B     58:22 
    8 Kočíb Jan                  TJN9303    C     72:18 
    9 Látal Dominik              LTP9300    C     78:34 
   10 Petr Pavel                 VLI9400    C     79:43 



H16  (8)       5.2 km  200 m   10 K        

    1 Škara Vojtěch              LTP9102    B     49:13 
    2 Ludvík Vojtěch             STB9301    B     49:34 
    3 Zakouřil Vít               TUR9301    B     51:00 
    4 Kohout Jakub               BOR9200    B     55:01 
    5 Novák Libor                OKP9100          55:58 
    6 Steklý Ondřej              LDC9203          76:00 
    7 Patzelt Vilém              LDC9201          82:15 
    8 Sedláček Lukáš             LDC9202          98:18 



H18  (8)       5.9 km  260 m   14 K        

    1 MOSTEK Lukasz              JGO              53:58 
    2 Stránský Michal            BOR8900    B     60:38 
    3 Franců Adam                TUR9004    B     61:48 
    4 DZIOBA Jakub               JGO              62:57 
    5 Hoidekr Jan                LLI9001    C     64:55 
    6 Nerad Jaroslav             LIT9001    C     65:23 
    7 ZIELINSKI Krystian         JGO              66:19 

      Matoušek Jan               LJN8900    C      disk 



H21K  (56)     5.8 km  220 m   12 K        

    1 Hradec Pavel               CHA8801    A     37:09 
    2 Oma Jakub                  TUR8002          38:42 
    3 Brož Petr                  CHA9106    A     43:46 
    4 Kadavý Petr                CHA7800    C     44:45 
    5 Pachner Pavel              VLI7503    C     45:13 
    6 Jirasek Milan              VSP7403    C     45:27 
    7 Přinda Lukáš               VLI7701          45:29 
    8 Bradna Václav              CHA8000    C     45:40 
    9 Škoda Jakub                VLI8800    A     45:53 
   10 Martan Jiří                HAR7301    C     46:16 
   11 Kořínek Tomáš              BOR9007    A     47:11 
   12 VYDRA IVAN                 PEN6600    C     47:20 
   13 Kvapil Petr                TUV7402    C     48:58 
   14 Krejčí Jaroslav            BOR6302    C     49:04 
   15 Vajc Jan                   CHA8605    C     49:08 
   16 Wolf Daniel                TUR9100    A     49:14 
   17 Richtr Aleš                OKP6601          49:27 
   18 Vlček Petr                 TUR8703    B     50:07 
   19 Vácha Tomáš                BOR7409    C     51:07 
   20 Stárek Filip               TUR6602    C     51:15 
   21 Valešová Jana              CHA9152    A     52:01 
   22 Skorpil Martin             VSP5700          53:47 
   23 Kubíček Zdeněk             TUR7902    C     53:57 
   24 Ježek Lukáš                CHA8604    C     54:28 
   25 Zakouril Vaclav            VSP7401    C     54:39 
   26 Kašková Kateřina           CHA7850    R     54:48 
   27 Vraný Jiří                 VLI7504    C     55:39 
   28 Vokál Vojtěch              CHA7900    C     56:57 
   29 Kučerka Jan                LIT8002    C     58:21 
   30 Harazin Martin             VLI7400    C     58:54 
   31 Wolf Tomáš                 PAS7900    C     59:00 
   32 Hlubučková Dominika        CHA7750    C     60:57 
   33 Žáček Martin               FSP6803    C     60:59 
   34 Hradecký Jaroslav          DOK6300    C     62:30 
   35 Kadavý Zdeněk              CHA4901    C     62:47 
   36 Kaška Rudolf               CHA5500    C     63:00 
   37 Kašková Barbora            CHA8050    C     64:18 
   38 Brozová Zuzana             CHA8950    B     64:24 
   39 Koč Zdeněk                 MKP4700    C     65:22 
   40 Bernášek Jiří              STB8101          66:31 
   41 Vokál Jiří                 CHA5001    C     66:34 
   42 Kofroň Jan                 KAS8001    C     67:08 
   43 Gorčicová Barbora          CHA8850    B     68:43 
   44 Kadavá Jana                CHA8251    C     68:48 
   45 Eiselt Jan                 LTP8801    C     71:04 
   46 Tomaščin Jaroslav          MKP5800    C     71:06 
   47 Brozová Veronika           CHA8650    B     71:18 
   48 Kalina Zdeněk              EKP8408    C     71:22 
   49 Mika Zdeněk                NER              72:24 
   50 Vejstrková Zuzana          CHA8852    C     73:54 
   51 Vejstrk Daniel             CHA9105    C     73:58 
   52 Petříček Martin            MKP8000    C     78:48 
   53 Kučerka David              LIT8202    C     80:37 

      Karvánek Matouš            BOR9006    B      disk 
      Hlavatá Andrea             CHA8753    C      disk 
      Hyka Jan                   TUR9002    B      disk 



H21L  (28)     9.9 km  370 m   22 K        

    1 Janata Martin              DKP8306    E     68:02 
    2 Mareš Martin               BOR6501    R     69:04 
    3 Holas Ondřej               TUR8501    R     70:55 
    4 Mateju Michal              VSP7700    C     71:08 
    5 Šurgan Štefan              TUR7900    C     74:29 
    6 Nowak Michal               JGO              75:48 
    7 Peterka Vojtěch            LLI7502    C     76:27 
    8 Duda František             DKP8107    C     79:06 
    9 Nehasil David              LDC7700          79:14 
   10 Janeček Oldřich            DKP8211    C     79:38 
   11 Schröter Pavel             HAR7203    C     80:30 
   12 Poloprutský Tomáš          VLI6205    C     83:05 
   13 Škvor Martin               KAM6700    C     83:39 
   14 Henych Petr                VLI6001    R     84:55 
   15 Steinz Radek               BOR8403    C     85:02 
   16 Khel Richard               SCP7500    C     91:24 
   17 Dikoš Pavel                BOR6003    C     94:01 
   18 Kašše Jakub                                 98:37 
   19 Nehasil Vladislav          LDC7101          99:58 
   20 Tojnar Jan                 FSP6701    C    103:50 
   21 Borovička Milan            FSP6104    C    104:08 
   22 Vondra Jiří                FSP7600    C    105:08 
   23 Horák Martin               LDC7100    C    106:07 
   24 Fryštejn                                   106:10 
   25 Štěpán Petr                LDC7301         118:01 
   26 Duda Antonín               DKP8701    B    118:50 

      Rakovec Michal             SCP6901    C      disk 
      Kořínek Jindřich           TUR8406    C      disk 



H35  (7)       7.3 km  310 m   12 K        

    1 Valter Dalibor             KBP6900          60:52 
    2 Aschermann Jan             VSP6902    C     62:14 
    3 Roman Koucky               EKP6301          70:22 
    4 Šašek Luděk                SOB6901    C     73:46 
    5 Žejdlík Michal             LTP7001    C     77:08 
    6 Kučera Martin              LTP6500    C     84:24 
    7 Žitný Tomáš                SMB6401          87:21 



H40  (14)      6.5 km  240 m   17 K        

    1 Karvánek Petr              BOR6600    C     60:36 
    2 Ludvík Petr                STB5701    C     63:29 
    3 Novák Libor                OKP6504          65:32 
    4 Macháček Aleš              FYD6400    C     67:46 
    5 Peterka František          TJP4900          69:04 
    6 Tišer Robert               VLI6202    C     76:27 
    7 Pavlovec Petr              STB6301    C     76:47 
    8 Kovář Karel                LTP6102    C     79:25 
    9 Hoidekr Pavel              LLI5901    C     80:08 
   10 Kubíček Zdeněk             TUR4802    C     83:34 
   11 Bruner Luboš               LTP6501    C     85:45 
   12 Sobek Pavel                LLI6302    C     86:39 
   13 Doškář Boris               BOR6400    C     86:44 
   14 Petr Josef                 VLI6300    C     91:54 



H45  (5)       6.5 km  240 m   17 K        

    1 Konopáč Jiří               TUR5803    C     74:49 
    2 Průcha Miloslav            BOR5800    C     79:16 
    3 Eiselt Miloš               LTP5802    C     94:47 
    4 Rybář Jiří                 STB5802    C    108:44 

      Havrda Jan                 VLI5900    C      disk 



H50  (8)       5.4 km  200 m   14 K        

    1 Valter Petr                KBP4500          52:04 
    2 Hudský Vlastimil           TUR5100    C     53:16 
    3 Jakubec Jindřich           TUR4801    C     55:39 
    4 Škoda Přemek               VLI5301    C     56:06 
    5 Švihovský Jaroslav         BOR5003    C     56:23 
    6 Pospíšil Jiří              TUV4701    C     65:21 
    7 Šikola Alexej              LJN5301    C     69:58 

      Bárta Miroslav             JEN5201           disk 



H55  (14)      4.7 km  180 m   13 K        

    1 BARTKOWIAK Edward          GRU48            52:07 
    2 Babický Tomáš              DLT5001    C     55:03 
    3 Buriánek Jaromír           SCP4700    C     59:20 
    4 Hlaváč Jaroslav            SMB4801          60:24 
    5 Ježek Ladislav             VLI4900    C     61:49 
    6 Richtr Jiří                JEN5001          65:06 
    7 BOGULAK Adam               JGO              66:28 
    8 Smetana Radim              CHA4700    C     66:57 
    9 Klíma Milan                CHA4600    C     73:55 
   10 Grosman Pavel              JEN4801          73:58 
   11 Lukáš Zdeněk               LLI4502    C     83:47 
   12 Kadečka Jiří               JEN5002          95:11 
   13 Bednařík Libor             VLI5200    C     97:43 
   14 Urban Libor                VLI4500    C    117:28 



H60  (5)       3.3 km  150 m   11 K        

    1 Vlček Josef                TUR4703    C     50:59 
    2 Zakouřil Václav            TUV4301    C     51:38 
    3 Úlehla Zdeněk              BOR4001    C     53:10 
    4 Štrojsa Josef              KAS4000    C     63:39 
    5 Matoušek Luboš             LJN4700    C     92:27 



H65  (5)       3.3 km  150 m   11 K        

    1 Rejpal Petr                SCP4100    C     56:00 
    2 Beránek Miroslav           BOR3900    C     59:32 
    3 Mašek Pavel                BOR3602    C     60:22 
    4 Křtěnský Jaroslav          BOR3600    C     60:58 
    5 Hlavaty Karel              SJP4200    C     71:41 



H70  (2)       2.8 km  130 m   11 K        

    1 Balcar Miroslav            CHA3200    C     63:20 
    2 Langr Jan                  BOR3601    C     64:12 



HDR  (25)      1.1 km  100 m   4 K         

    1 Košek Jan                  LLI9801    C     23:35 
    2 Pavlíková Markéta          CHA0050    C     23:57 
    3 Richtr Lukáš               OKP0201          24:28 
    4 Poloprutská Lucie          VLI9950    C     24:45 
    5 Boskovská Terezka          DOK              27:29 
    6 Dastych Petr               PEN              29:53 
    7 Šikolová Tereza            LJN9899    C     30:02 
    8 Šikolová Zuzana            LJN9898    C     30:10 
    9 Blaška Adam                LLI        C     30:50 
   10 Richtrová Kamila           OKP0450          31:02 
   11 Marijczuková Tina                           31:57 
   12 Zakouril Matyas            VSP0400    C     32:33 
   13 Rýdlová Adéla              TJN              38:09 
   14 Hrotek Jakub               TJN              38:14 
   15 Rýdlová Magdaléna          TJN              42:15 
   16 Valterová Adéla            KBP0150          44:35 
   17 Šolc Ondřej                TJN              48:38 
   18 Linková Lucie              TUR0251    C     49:56 
   19 Aschermann Martin          VSP0000    C     59:47 
   20 Vondra Tomáš               FSP              61:04 
   20 Zoubková Šárka             NER              61:04 
   22 Míka Albert                                 70:58 
   23 Brádler Václav             VSP0600          75:01 
   24 Šašek Adam                 SOB             104:04 
   25 Schröterová Adéla          HAR0550    C    121:42 



T2  (8)        2.9 km  120 m   8 K         

    1 Škodová                    VLI5650          41:58 
    2 Štičková Eva               LLI6051    C     53:51 
    3 Průchová  Elena            NER              57:00 
    4 Ježek Josef                TUV              63:09 
    5 Picek Jan                  TJN              68:34 
    6 Košek Jan                  LLI              70:33 
    7 Roubíčková  Sabina         TUR              86:43 
    8 Hatašová Radka                             111:12 



T6  (7)        5.2 km  200 m   10 K        

    1 Sobek Jiří                 LLI9002    C     70:12 
    2 Karban Zdeněk              DKP              76:33 
    3 Matouš Jakub               TJN              90:04 
    4 Rous Zdeněk                                 91:50 
    5 Nová Eva                   PAS8200    C     99:16 
    6 Sluková Hana               LLI4701    C    100:05 
    7 Smejkalová Jana                            102:42