Jablonecké bloudění 2007 - OM ve sprintune 14.10.2007 16:40
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2007

místo Jméno                      Registrace Lic     Čas 



D10  (5)       0.0 km  0 m   6 K           

    1 Linková Alena              TUR9751    C     10:38 
    2 Dastychová Vendula         PEN              12:25 
    3 Lejsková Barbora           TJN              14:23 
    4 Tojnarová Veronika         FSP0051    C     16:35 
    5 Martanová Elin             MS               16:48 



D12  (3)       0.0 km  0 m   9 K           

    1 Bohata Jana                VSP9551    C     13:12 
    2 Kovářová Lenka             LTP9750    C     14:28 
    3 VYDROVÁ KAROLÍNA           PEN9650    C     15:18 



D16  (4)       0.0 km  0 m   11 K          

    1 Pavlovcová Petra           STB9399    B     13:49 
    2 Vlčková Klára              LDC9250          19:06 
    3 Hradecká Lucie             DOK9250    C     22:05 
    4 Žitná Jana                 SMB9251          23:09 



D21  (19)      0.0 km  0 m   11 K          

    1 Heczková Bohdana           VLI7750    E     13:59 
    2 Prchalová Ivana            TUR8754    R     15:06 
    3 Skorpilova Jana            VSP7455    C     15:34 
    4 Svobodová Jana             SMB8753          16:34 
    5 Waldová Lucie              DKP8154    E     16:39 
    6 Neradová Alena             LIT8551    R     16:54 
    7 Hradecká Petra             DOK6850    C     17:19 
    8 Hanzlová Veronika          BOR8150    C     17:30 
    9 Bernášková Petra           STB8297    C     18:48 
   10 Hlubučková Dominika        CHA7750    C     19:17 
   11 Marešová Pavlína           BOR6651    C     19:58 
   12 Kučerková Romana           STB8196    C     20:02 
   13 Neradová Eva               LIT8951    B     20:25 
   13 Paroulková Iva             LLI7151    C     20:25 
   15 Korejčíková Dáďa           LLI5550    C     23:30 
   16 Škovroňová Lenka           MFP8250    C     24:14 
   17 Nehasilová Zuzana          LDC7150          24:51 
   18 Žďárská Jana               STB8599    C     28:06 
   19 Peterková Viktorie         LLI7551    C     28:45 



D35  (2)       0.0 km  0 m   11 K          

    1 Linková Iva                TUR6850    C     22:12 
    2 Tojnarová Dagmar           PVP7053    C     26:24 



D40  (4)       0.0 km  0 m   11 K          

    1 Abelová Ivana              STB6798    C     16:19 
    2 Vlčková Jindra             LDC6451          16:25 
    3 Němečková Jarmila          OKP6650          16:36 
    4 Svobodová Hana             SMB5951          27:41 



D50  (1)       0.0 km  0 m   9 K           

    1 Neradová Alena             LIT5051    C     15:59 



D55  (1)       0.0 km  0 m   9 K           

    1 Bednaříková Olga           VLI5151    C     27:02 



D60  (1)       0.0 km  0 m   6 K           

    1 Štrojsová Jaroslava        KAS4350    C     12:55 



H10  (4)       0.0 km  0 m   6 K           

    1 Maršál Jiří                VLI9701           9:14 
    2 Ludvík Matyáš              STB9801    C     10:47 
    3 Mareš Vít                  BOR0000    C     13:46 
    4 Tojnar Michal              FSP9800    C     15:22 



H12  (9)       0.0 km  0 m   9 K           

    1 Pavlovec Jan               STB9501    B     10:12 
    2 Picek Štěpán               TJN9601    C     12:31 
    3 Boskovský Vojtěch          DOK9601    C     14:46 
    4 Rybář Leon                 VLI9502    C     16:33 
    5 Posselt Martin             TJN9501    C     16:59 
    6 Kočíb Jiří                 TJN9602    C     22:10 
    7 Tojnar Jan                 FSP9501    C     23:15 
    8 Hradecký Jaroslav          DOK9600    C     39:09 

      Průcha Petr                BOR9601    C      disk 



H14  (8)       0.0 km  0 m   11 K          

    1 Pustai David               TJN9301    C     14:47 
    2 Krejčí Jaroslav ml.        BOR9300    A     15:05 
    3 Průcha Pavel               BOR9304    C     15:38 
    4 Kočíb Jan                  TJN9303    C     17:13 
    5 Látal Dominik              LTP9300    C     17:45 
    6 Boskovský Tomáš            DOK9400    B     18:31 
    7 Němeček Jan                KAM9300          18:59 
    8 Petr Pavel                 VLI9400    C     20:04 



H16  (2)       0.0 km  0 m   11 K          

    1 Škara Vojtěch              LTP9102    B     15:39 
    2 Ludvík Vojtěch             STB9301    B     17:35 



H18  (4)       0.0 km  0 m   16 K          

    1 Wolf Daniel                TUR9100    A     21:12 
    2 Stránský Michal            BOR8900    B     25:43 
    3 Nerad Jaroslav             LIT9001    C     28:41 
    4 Hoidekr Jan                LLI9001    C     30:42 



H21  (40)      0.0 km  0 m   16 K          

    1 Svihovsky Jaromir          SJC8005    R     16:09 
    2 Šurgan Štefan              TUR7900    C     17:27 
    3 Kořínek Jindřich           TUR8406    C     17:35 
    4 Škoda Jakub                VLI8800    A     18:00 
    5 Holas Ondřej               TUR8501    R     18:04 
    6 Janata Martin              DKP8306    E     18:06 
    7 Mareš Martin               BOR6501    R     18:48 
    8 Vobr Marek                 BOR7801    C     18:56 
    9 Duda František             DKP8107    C     19:39 
   10 Kadavý Petr                CHA7800    C     20:22 
   11 Schröter Pavel             HAR7203    C     20:35 
   12 Pachner Pavel              VLI7503    C     21:25 
   13 Steinz Radek               BOR8403    C     21:34 
   14 Janeček Oldřich            DKP8211    C     21:42 
   15 Vlček Petr                 TUR8703    B     21:47 
   16 Hradecký Jaroslav          DOK6300    C     22:16 
   17 Kučerka Jan                LIT8002    C     23:11 
   18 Kurfürst Pavel             FSP7400    C     23:17 
   19 Kubíček Zdeněk             TUR7902    C     23:39 
   20 Tojnar Jan                 FSP6701    C     24:35 
   21 Vondra Jiří                FSP7600    C     24:45 
   22 Horák Martin               LDC7100    C     25:31 
   23 Borovička Milan            FSP6104    C     25:50 
   24 Krejčí Jaroslav            BOR6302    C     26:05 
   24 Vokál Vojtěch              CHA7900    C     26:05 
   26 Skorpil Martin             VSP5700    C     26:18 
   27 Nehasil Vladislav          LDC7101          26:39 
   28 Duda Antonín               DKP8701    B     27:40 
   29 Petříček Martin            MKP8000    C     28:16 
   30 Kučerka David              LIT8202    C     28:18 
   31 Eiselt Jan                 LTP8801    C     28:36 
   32 Kofroň Jan                 KAS8001    C     29:53 
   33 Bernášek Jiří              STB8101    C     30:08 
   34 Tomaščin Jaroslav          MKP5800    C     30:37 

      Martan Jiří                HAR7301    C      disk 
      Nehasil David              LDC7700           disk 
      Peterka Vojtěch            LLI7502    C      disk 
      Koč Zdeněk                 MKP4700    C      disk 
      Mateju Michal              VSP7700    C      disk 
   ms Kobr Tomáš                                  22:30 



H35  (2)       0.0 km  0 m   16 K          

    1 Žejdlík Michal             LTP7001    C     24:59 
    2 Žitný Tomáš                SMB6401          32:41 



H40  (10)      0.0 km  0 m   11 K          

    1 Petr Josef                 VLI6300    C     15:29 
    2 Pavlovec Petr              STB6301    C     17:13 
    3 Kovář Karel                LTP6102    C     18:44 
    4 Sobek Pavel                LLI6302    C     19:26 
    5 Ludvík Petr                STB5701    C     19:44 
    6 Bruner Luboš               LTP6501    C     19:53 
    7 Doškář Boris               BOR6400    C     20:17 
    8 Kubíček Zdeněk             TUR4802    C     24:50 
    9 Hoidekr Pavel              LLI5901    C     28:26 

      VYDRA IVAN                 PEN6600    C      disk 



H45  (3)       0.0 km  0 m   11 K          

    1 Průcha Miloslav            BOR5800    C     18:09 
    2 Eiselt Miloš               LTP5802    C     19:19 
    3 Havrda Jan                 VLI5900    C     20:18 



H50  (1)       0.0 km  0 m   11 K          

    1 Škoda Přemek               VLI5301    C     15:46 



H55  (3)       0.0 km  0 m   11 K          

    1 Babický Tomáš              DLT5001    C     15:44 
    2 Bednařík Libor             VLI5200    C     26:28 
    3 Urban Libor                VLI4500    C     36:16 



H60  (1)       0.0 km  0 m   9 K           

    1 Štrojsa Josef              KAS4000    C     17:52 



H65  (1)       0.0 km  0 m   9 K           

    1 Hlavaty Karel              SJP4200    C     29:02 



T6  (1)        0.0 km  0 m   9 K           

    1 Sobek Jiří                 LLI9002    C     11:31