Jablonecké bloudění - 15. závod žebříčku JO
Klubová startovní listina
Jméno                       Registrace  I průk. Kategorie   Start 


1   BOR                       

Barkmanová Marie            BOR9650        4373 D14         17:00 
Birnbaum Adam               BOR9802        4378 H12         28:00 
Coubalová Gabriela          BOR            4386 D10L        33:00 
Doležal Miloš               BOR6601        8523 H40          2:00 
Doležalová Eliška           BOR9955        4358 D10         44:00 
Doškář Boris                BOR6400        8490 H45         38:00 
Hroch Matyáš                BOR0002        4379 H10         14:00 
Hrochová Tereza             BOR9656        4382 D14         25:00 
Janoušek Slávek             BOR            4388 HDR               
Janoušková Lucie            BOR9954        4356 D10         38:00 
Kameníková Andrea           BOR9751        6885 D12         34:00 
Kohoutová Barbora           BOR9850        4362 D12         22:00 
Kratochvílová Zdena         BOR6250        8467 D45         24:00 
Lepšík Petr                 BOR8202        8508 H21K        64:00 
Mareš Martin                BOR6501        8487 H21L        57:00 
Mareš Vít                   BOR0000        4370 H10          8:00 
Marešová Pavlína            BOR6651        8465 D21K        42:00 
Nováková Lucie              BOR9854        4368 D12         10:00 
Német Michal                BOR            4387 H10L         3:00 
Průcha Miloslav             BOR5800     1958242 H50         37:00 
Průšek Petr                 BOR7003        8486 H35          8:00 
Rejholcová Andrea           BOR6951        8514 D40          0:00 
Rufferová Iva               BOR8354        9394 D21L        35:00 
Staňová Karolína            BOR9853        4376 D12          1:00 
Svoboda Jan                 BOR7200        8536 H21K        28:00 
Svobodová Tereza            BOR0150        4374 HDR               
Tomková Jana                BOR9855        4385 D12         16:00 
Ullrich Jakub               BOR9900        4359 H10          2:00 
Škara Vojtěch               BOR9110       52928 H18          7:00 
Šípová Soňa                 BOR6150      232182 D45         33:00 
Řezáčová Veronika           BOR9950        4365 D10         32:00 



2   DCE                       

Jaroš Vladimír              DCE5400       51973 H45         41:00 
Mrázová Pavla               DCE5550        7868 D45         30:00 
Procházka Antonín           DCE5500       51965 H35         12:00 
Procházková Miluše          DCE5450       51966 D40          6:00 



3   DLT                       

Babický Tomáš               DLT5001        8890 H55          7:00 
Nedvídková Jitka            DLT5151        5991 D55          1:00 
Nosek Petr                  DLT6901      336778 H40         20:00 
Reisingerová Eliška         DLT                 D10L        21:00 
Reisingerová Martina        DLT7251      236061 D35         30:00 
Reisingerová Radka          DLT                 D10L        30:00 



4   DOB                       

Preininger Luděk            DOB8001        7237 H21L         1:00 



5   EKP                       

Koucký Roman                EKP6301      515195 H21K        70:00 



6   FYD                       

Macháček Aleš               FYD6400        8333 H40         17:00 
Macháčková Barbora          FYD0051       49994 D10         35:00 
Macháčková Eliška           FYD9851       49995 D12         31:00 
Macháčková Michaela         FYD7299        8328 D35         38:00 



7   GER                       

Hickethier Manfred          GER          336118 H50         34:00 



8   HAR                       

Martan Jiří                 HAR7301        8129 H21L        45:00 
Martanová Elin              HAR            8126 HDR               
Vokurka Jan                 HAR7501      253145 H21L         9:00 



9   CHA                       

Bradnová Věra               CHA5550        8168 D21K        57:00 
Brozová Zuzana              CHA8950        4664 H21K        22:00 
Kadavá Eva                  CHA5750        8171 D21K        30:00 
Kadavý Petr                 CHA7800        8188 H21K        42:00 
Kadavý Zdeněk               CHA4901        8155 H21K        66:00 
Kaška Rudolf                CHA5500        8167 H21K        26:00 
Kašková Barbora             CHA8050        4212 H21K         2:00 
Lusk Karel                  CHA5002        8160 H21K        54:00 
Lusková Olga                CHA5650        8170 D21K        51:00 
Nejman Stanislav            CHA9500      330671 H14         22:00 
Smetana Radim               CHA4700        8153 H60         45:00 
Smetanová Alžběta           CHA9450        8198 D16         23:00 
Vajc Jan                    CHA8605        8247 H21K        14:00 
Vajcová Hana                CHA5651        8566 D21K        45:00 
Valešová Martina            CHA9651        8194 D14         29:00 
Vejstrk Daniel              CHA9105        8177 H21K        34:00 
Vejstrková Zuzana           CHA8852        4662 H21K        30:00 
Vokál Jiří                  CHA5001        8159 H21K        38:00 
Vokál Vojtěch               CHA7900        5180 H21K        48:00 
Vokálová Pavla              CHA4951        8158 D21K        24:00 
Ševčíková Alena             CHA5351        8165 D21K        18:00 
Čechlovská Jana             CHA6250        8175 D21K        39:00 
Čechlovská Kristýna         CHA9652        4663 D14         37:00 
Čechlovský Jan              CHA9300        8200 H16          5:00 



10  CHC                       

Sýkora Bohumil              CHC8601        9563 H21K        58:00 



11  JEN                       

Hájek Jan                   JEN9703      411526 H12         32:00 
Hájková Anna                JEN0051        7782 D10L        27:00 
Kadečka Adam                JEN9601      411527 H12         16:00 
Kočvara Oldřich             JEN9705        7786 H12         24:00 
Sucharda Jiří               JEN5801       51542 H50         31:00 



12  KAM                       

Mrázová Pavla               KAM9350      301313 D16         27:00 
Procházková Marie           KAM9554             D16         19:00 



13  KAS                       

Eichler Petr                KAS6900       51385 H40          8:00 
Eichlerová Jana             KAS7051        8229 D35         26:00 
Kofroň Jan                  KAS8001        8236 H21K        68:00 
Nejezchleba Jiří            KAS4600        8235 H60         51:00 
Nejezchlebová Věra          KAS4551       51384 D60         13:00 
Slezáčková Tereza           KAS8855       51383 D21K        60:00 



14  KBP                       

Valter Petr                 KBP4500        6645 H55          4:00 



15  LIT                       

Kučerka Jan                 LIT8002        8118 H21K        10:00 



16  LJN                       

Matoušek Jan                LJN8900        7746 H21K        44:00 
Matoušek Luboš              LJN4700        7741 H60         57:00 
Rulc Zdeněk                 LJN7201        7745 H21K        50:00 
Šikola Alexej               LJN5301        7744 H21K        60:00 
Šikolová Tereza             LJN9899             D12         19:00 
Šikolová Zuzana             LJN9898             D12          7:00 



17  LLI                       

Fürst Matouš C              LLI9603             H14         38:00 
Kubíková Hela               LLI4851        8242 D60         10:00 
Lettlová Michala            LLI9652       52899 D14         21:00 
Lukáš Zdeněk                LLI4502        8243 H60         54:00 
Melichar Jaromír C          LLI6301        8503 P4                
Melichar Peťa               LLI0001       51203 H10         11:00 
Melichar Vojta              LLI9802       51207 H10          5:00 
Paroulek Lukáš              LLI0201      253135 HDR               
Paroulková Iva              LLI7151      253147 D21L        39:00 
Peterka Jakub               LLI0404       51201 HDR               
Peterka Vojtěch             LLI7502      515503 H21L        25:00 
Štičková Anna               LLI9651      253131 D16         31:00 
Štičková Eva                LLI6051      253133 P4                



18  LTP                       

Bruner Luboš                LTP6501      420430 H40         11:00 
Eiselt Jan                  LTP8801       52916 H21K        32:00 
Eiselt Miloš                LTP5802       52917 H50         25:00 
Eiselt Tomáš                LTP9001       52918 P4                
Kovář Karel                 LTP6102      420454 H40          5:00 
Kovářová Lenka              LTP9750      232915 D14         33:00 
Kučera Jindřich             LTP9600      232904 H14         26:00 
Kučera Martin               LTP6500      232901 H35         20:00 
Žejdlík Michal              LTP7001       51331 H35          0:00 



19  NER                       

Kozák David                 NER                 P4                
Sabol František             NER                 P2                
Vobořil Aleš                NER                 P4                
Špačková Renáta             NER                 P4                



20  PEN                       

Dastych Petr                PEN0000             H10L         0:00 
Dastychová Alexandra        PEN7450      428299 D35         22:00 
Kábrtová Iva                PEN6350      232387 D45         21:00 
Vydra Ivan                  PEN6600        8185 H21K         0:00 
Vydra Pavel                 PEN6200       49998 H45         35:00 



21  PGP                       

Tichovská Hana              PGP6652       51676 D21L        31:00 
Tichovský Martin            PGP6100       51682 H21L        29:00 



22  PVP                       

Král Luboš                  PVP8400             H21K         6:00 



23  SJC                       

Havlík Jaroslav             SJC3601      500268 H65         43:00 



24  SJP                       

Hlavatý Karel               SJP4200       53507 H65         49:00 



25  SLA                       

Doubková Petra              SLA9853      426323 D12         25:00 
Hanák Jan                   SLA8002        8802 H21L        37:00 



26  SMB                       

Hlaváč Jaroslav             SMB4801        7718 H60         48:00 
Žitná Jana                  SMB9251       49973 D18          6:00 
Žitný Tomáš                 SMB6401       49971 H35         16:00 



27  SMR                       

Hons Michal                 SMR7700        8268 H21K         4:00 
Pesničák Jan                SMR7902        8266 H21L        17:00 
Svoboda Jan                 SMR7901      995876 H21L        65:00 
Zaoral Petr                 SMR7903      232631 H21L        33:00 



28  SNA                       

Slavík Pavel                SNA7349        9630 H21K        46:00 



29  STB                       

Abelová Ivana               STB6798       49988 D40          3:00 
Dolejší Kateřina            STB0199      434808 D10L        24:00 
Dolejší Lenka               STB7499      434839 D35         34:00 
Kučerková Romana            STB8196       49983 D21K        21:00 
Ludvík Petr                 STB5701       49990 H21K        52:00 
Ludvík Vojtěch              STB9301       53565 H21K        12:00 
Novák Zdeněk                STB9101       52908 H18         11:00 



30  SKO                       

Bartoňová Michaela          ŠKOLA               DI                
Charvát Pavel               ŠKOLA               HI                
Kolačný Ondřej              ŠKOLA               HI                
Kunst Jakub                 ŠKOLA               HI                
Piroh Tomáš                 ŠKOLA               HI                



31  TAP                       

Makovský Jakub              TAP8511      515475 H21L        49:00 
Pěkný Michal                TAP7807      232111 H21K        40:00 
Zajíc Vítězslav             TAP8610      515469 H21L        13:00 



32  TEP                       

Městková Eva                TEP4851       51647 D60         19:00 
Městková Lucie              TEP7850       49546 D21K        33:00 



33  TJN                       

Berková Monika              TJN9851      425592 D12          4:00 
Dolenský Jakub              TJN9108             H18          3:00 
Koudelková Jana             TJN                 D45         27:00 
Lejsková Barbora            TJN0051      361924 D10         41:00 
Novotná Viktorka            TJN                 HDR               
Petrželka Pavel             TJN3800             H65         40:00 
Picek Jan                   TJN4000             H65         46:00 
Riegerová Eliška            TJN          416844 D21K        36:00 
Rýdlová Adéla               TJN0151             DI                
Rýdlová Magdaléna           TJN0251             DI                
Solfronk Martin             TJN9701             H12         20:00 
Tichánek                    TJN            8256 H14         30:00 
Tichánková Dana             TJN            8255 P4                
Zeman Lukáš                 TJN          416834 H21K        56:00 



34  TJP                       

Peterka Franta              TJP4900        8861 H50         28:00 



35  TUR                       

Fodor Petr                  TUR8103       53769 H21L        61:00 
Franců Adam                 TUR9004       51822 H21K        20:00 
Heřmánek Michal             TUR7702       51124 H21K        16:00 
Heřmánková Pavla            TUR7777        8062 D21K        54:00 
Hradilová Jana              TUR8651        7791 D21K        48:00 
Hudský Vlastimil            TUR5100        8214 H50         22:00 
Hyka Jan                    TUR9002      410746 H21K        36:00 
Jakubec Jindřich            TUR4801        8351 H55          1:00 
Linková Alena               TUR9751       51537 D12         13:00 
Linková Iva                 TUR6850       51809 D35         42:00 
Linková Lucie               TUR0251             HDR               
Oma Jakub                   TUR8002      800320 H21L         5:00 
Omová Jana                  TUR5150      515012 D50          0:00 
Roškotová Lucie             TUR9753       51539 D12         28:00 
Váňa Martin                 TUR8401       53759 H21L        53:00 
Švábek Jan                  TUR9303        7723 H16          1:00 
Švábek Karel                TUR6501        7735 H40         14:00 
Švábková Anna               TUR9352        7712 D18          2:00 
Švábková Šárka              TUR6552        7724 D40          9:00 



36  TUV                       

Folprecht Eduard            TUV7301        9056 H21K        24:00 
Kvapil Petr                 TUV7402        8322 H35          4:00 
Pospíšil Jiří               TUV4701        8323 H55         10:00 
Sokolář Ondřej              TUV9601      411412 H14         34:00 



37  VLI                       

Heczková Bohdana            VLI7750        7752 D21K        15:00 
Henych Ondřej               VLI9001      515133 H21K         8:00 
Henych Petr                 VLI6001      515132 H21L        41:00 
Henychová Zuzana            VLI6151        9061 D21L        27:00 
Hodboď Jakub                VLI8500        8286 H21L        21:00 
Honzík Tomáš                VLI7000       51232 H21K        18:00 
Petrová Věra                VLI6251       51218 D45         18:00 
Podrábská Marie             VLI7451        8307 D35         46:00 
Rybář Leon                  VLI9502        9927 H14         18:00 
Špak Zdeněk                 VLI8001      428279 H21K        62:00 



38  VSP                       

Městková Kateřina           VSP7650       51746 D21K        27:00 



39  ZIT                       

Haufe Heiderose             ZIT4351        6391 D60         16:00 
Haufe Horst                 ZIT3401       51342 H70         31:00