Jablonecké bloudění - oficiální výsledky


Kód závodu: 091107175
Datum: 7.11.2009
Druh závodu: klasická trať, 15. závod oblastního žebříčku JO
Pořadatel: TJN 
Centrum závodů:	Areál sjezdařského oddílu na Dobré Vodě na okraji města Jablonec n.N
Mapa: Schnuppstein, stav říjen 2009, 1:10 000, e=5 m; autoři Josef Borůvka, Martin Lejsek, Zdeněk Zuzánek
Ředitel závodu:	Jiří Schindler
Hlavní rozhodčí: Jiří Rýdl (R1)
Stavitel tratí:	Zdeněk Zuzánek (R2) 
Členové jury: J.Oma (TUR), P.Kvapil (TUV), V.Vokál (CHA)

Závěr závodu:  V lese v průběhu závodu byly zcizeny kontroly č. 42 (na trati H21L) a  č. 61 (D21L, H16, H18, H21K, H50, H55, P4). 
Hlavní rozhodčí rozhodl a jury schválila, že výsledný čas pro kategorie H21L, D21L, H16, H18, H21K, H50, H55, P4 bude určen tak, že od dosaženého 
času bude odečten mezičas na problematickém úseku, tj. čas mezi kontrolou, která přechází a následuje  kontrolu č. 42 (61).
Omlouváme se závodníkům dotčených kategorií za způsobené komplikace.


Místo Jméno                      Registrace Lic     Čas 



D10L  (5)      2.0 km  90 m   5 K          

    1 Hájková Anna               JEN0051    C     26:22 
    2 Dolejší Kateřina           STB0199    C     29:19 

      Reisingerová Eliška        DLT               disk 
      Reisingerová Radka         DLT               disk 
      Coubalová Gabriela         BOR        C     nest. 



D10  (5)       2.1 km  90 m   5 K          

    1 Janoušková Lucie           BOR9954    C     24:46 
    2 Řezáčová Veronika          BOR9950    C     31:03 

      Macháčková Barbora         FYD0051    C      disk 
      Doležalová Eliška          BOR9955    C     nest. 
      Lejsková Barbora           TJN0051    C     nest. 



D12  (12)      2.6 km  90 m   7 K          

    1 Macháčková Eliška          FYD9851    C     26:57 
    2 Linková Alena              TUR9751    C     27:33 
    3 Staňová Karolína           BOR9853    C     28:25 
    4 Kameníková Andrea          BOR9751    B     28:28 
    5 Kohoutová Barbora          BOR9850    B     29:28 
    6 Doubková Petra             SLA9853    B     33:03 
    7 Tomková Jana               BOR9855    C     35:31 
    8 Nováková Lucie             BOR9854    C     41:31 
    9 Šikolová Tereza            LJN9899    C     43:31 
   10 Šikolová Zuzana            LJN9898    C     55:33 

      Berková Monika             TJN9851    C     nest. 
      Roškotová Lucie            TUR9753    C     nest. 



D14  (6)       3.1 km  100 m   8 K         

    1 Barkmanová Marie           BOR9650    B     35:51 
    2 Hrochová Tereza            BOR9656    C     44:40 
    3 Valešová Martina           CHA9651    C     46:59 
    3 Čechlovská Kristýna        CHA9652    C     46:59 
    5 Lettlová Michala           LLI9652    C     62:45 

      Kovářová Lenka             LTP9750    B     nest. 



D16  (3)       4.1 km  100 m   9 K         

    1 Procházková Marie          KAM9554    A     38:46 
    2 Mrázová Pavla              KAM9350    B     44:54 
    3 Smetanová Alžběta          CHA9450    C     69:35 



D18  (2)       5.0 km  110 m   14 K        

    1 Žitná Jana                 SMB9251    C     58:56 
    2 Švábková Anna              TUR9352    B     59:33 



D21K  (17)     4.4 km  110 m   8 K         

    1 Heczková Bohdana           VLI7750    E     30:46 
    2 Městková Lucie             TEP7850    C     39:28 
    3 Městková Kateřina          VSP7650    C     45:41 
    4 Heřmánková Pavla           TUR7777    C     51:22 
    5 Čechlovská Jana            CHA6250    C     55:37 
    6 Folprechtová Katka         OKP7451    C     56:26 
    7 Kučerková Romana           STB8196    C     57:00 
    8 Marešová Pavlína           BOR6651    C     57:07 
    9 Vajcová Hana               CHA5651    C     60:52 
   10 Bradnová Věra              CHA5550    C     62:12 
   11 Kadavá Eva                 CHA5750    C     62:36 
   12 Ševčíková Alena            CHA5351    C     65:57 
   13 Riegerová Eliška           TJN              66:58 
   14 Vokálová Pavla             CHA4951    C     71:39 
   15 Lusková Olga               CHA5650    C     96:25 

      Slezáčková Tereza          KAS8855    C     nest. 
      Hradilová Jana             TUR8651    C     nest. 



D21L  (4)      7.4 km  160 m   17 K  (bez úseku délky 1.0 km s kontrolou č. 61)      

    1 Rufferová Iva              BOR8354    E     47:46 
    2 Tichovská Hana             PGP6652    R     57:02 
    3 Henychová Zuzana           VLI6151    C     68:12 
    4 Paroulková Iva             LLI7151    C     68:55 



D35  (6)       5.0 km  110 m   14 K        

    1 Podrábská Marie            VLI7451    C     49:07 
    2 Linková Iva                TUR6850    C     59:48 
    3 Eichlerová Jana            KAS7051    C     60:56 

      Reisingerová Martina       DLT7251    C      disk 
      Dolejší Lenka              STB7499    C     nest. 
      Macháčková Michaela        FYD7299    C     nest. 



D40  (4)       4.6 km  120 m   12 K        

    1 Rejholcová Andrea          BOR6951    C     49:49 
    2 Abelová Ivana              STB6798    C     51:17 
    3 Švábková Šárka             TUR6552    C     58:33 
    4 Procházková Miluše         DCE5450    C     63:13 



D45  (5)       4.6 km  120 m   12 K        

    1 Šípová Soňa                BOR6150    C     50:52 
    2 Mrázová Pavla              DCE5550    C     57:07 
    3 Petrová Věra               VLI6251    C     75:15 
    4 Krákorová                  NER              95:52 

      Kratochvílová Zdena        BOR6250    C     nest. 



D50  (1)       4.4 km  110 m   8 K         

    1 Omová Jana                 TUR5150    C     59:45 



D55  (1)       3.7 km  100 m   11 K        

    1 Nedvídková Jitka           DLT5151    C     78:48 



D60  (4)       3.7 km  100 m   11 K        

    1 Městková Eva               TEP4851    C     51:38 
    2 Kubíková Hela              LLI4851    C     78:32 
    3 Haufe Heiderose            ZIT4351    C    107:46 

      Nejezchlebová Věra         KAS4551    C     nest. 



HDR  (10)      2.0 km  90 m   5 K          

    1 Paroulek Lukáš             LLI0201    C     26:26 
    2 Novotná Viktorka           TJN              27:23 
    3 Linková Lucie              TUR0251    C     29:14 
    4 Peterka Jakub              LLI0404    C     41:15 
    5 Janoušek Slávek            BOR        C     47:26 
    6 Šašek  Martin              SOB              50:11 
    7 Martanová Elin             HAR0252    C     54:24 
    8 Brádler Vašík              VSP0600    C     65:31 
    9 Lusk Zdeněk                NER              78:23 

      Svobodová Tereza           BOR0150    C     nest. 



H10  (6)       2.1 km  90 m   5 K          

    1 Mareš Vít                  BOR0000    C     19:11 
    2 Ullrich Jakub              BOR9900    C     21:23 
    3 Šmaus Antonín              TJN0001    C     39:06 
    4 Hroch Matyáš               BOR0002    C     44:42 
    5 Melichar Peťa              LLI0001    C     47:42 

      Melichar Vojta             LLI9802    C      disk 



H12  (7)       2.8 km  70 m   7 K          

    1 Hájek Jan                  JEN9703    C     26:49 
    2 Birnbaum Adam              BOR9802    C     31:13 
    3 Šmaus Jan                  TJN9700    C     31:31 
    4 Kočvara Oldřich            JEN9705    C     35:00 
    5 Kadečka Adam               JEN9601    C     42:50 
    6 Német Michal               BOR              51:00 

      Solfronk Martin            TJN9701    C     nest. 



H14  (6)       3.9 km  90 m   11 K         

    1 Kučera Jindřich            LTP9600    B     35:16 
    2 Nejman Stanislav           CHA9500    C     37:13 
    3 Sokolář Ondřej             TUV9601    C     45:58 
    4 Fürst Matouš               LLI9603    C     50:47 
    5 Tichánek Tomáš             TJN              92:45 

      Rybář Leon                 VLI9502    C     nest. 



H16  (2)       6.1 km  160 m   17 K   (bez úseku délky 0.4 km s kontrolou č. 61)      

    1 Švábek Jan                 TUR9303    C     72:44 

      Čechlovský Jan             CHA9300    C     nest. 



H18  (3)       7.4 km  160 m   17 K  (bez úseku délky 1.0 km s kontrolou č. 61)       

    1 Novák Zdeněk               STB9101    C     64:22 

      Škara Vojtěch              BOR9110    B     nest. 
      Dolenský Jakub             TJN9108    C     nest. 



H21K  (37)     6.3 km  150 m   14 K  (bez úseku délky 0.6 km s kontrolou č. 61)       

    1 Henych Ondřej              VLI9001    C     43:01
    2 Honzík Tomáš               VLI7000    C     43:21
    3 Ludvík Vojtěch             STB9301    A     43:26
    4 Vydra Ivan                 PEN6600    C     44:39
    5 Slavík Pavel               SNA7349    C     45:57
    6 Vajc Jan                   CHA8605    C     46:12
    7 Kadavý Petr                CHA7800    C     46:37
    8 Martan Jiří                HAR7301    C     47:26
    9 Franců Adam                TUR9004    B     48:38
   10 Ludvík Petr                STB5701    C     48:53
   11 Špak Zdeněk                VLI8001    C     49:32
   12 Folprecht Eduard           TUV7301    C     50:11
   13 Pěkný Michal               TAP7807    C     50:47
   14 Hons Michal                SMR7700    C     51:36
   15 Hyka Jan                   TUR9002    C     52:04
   16 Kašková Barbora            CHA8050    C     53:57
   17 Sýkora Bohumil             CHC8601    C     54:00
   18 Vejstrk Daniel             CHA9105    C     56:01
   19 Kučerka Jan                LIT8002    C     58:49
   20 Brozová Zuzana             CHA8950    A     59:12
   21 Kadavý Zdeněk              CHA4901    C     60:43
   22 Eiselt Jan                 LTP8801    C     62:53
   23 Vejstrková Zuzana          CHA8852    C     64:00
   24 Šikola Alexej              LJN5301    C     67:59
   25 Vokál Jiří                 CHA5001    C     69:39
   26 Heřmánek Michal            TUR7702    C     69:44
   27 Král Luboš                 PVP8400    C     71:14
   28 Rulc Zdeněk                LJN7201    C     81:14
   29 Lusk Karel                 CHA5002    C     83:09
   30 Zeman Lukáš                TJN              83:25

      Koucký Roman               EKP6301    C      disk 
      Vokál Vojtěch              CHA7900    C      disk 
      Matoušek Jan               LJN8900    C      disk 
      Svoboda Jan                BOR7200    C     nest. 
      Lepšík Petr                BOR8202    C     nest. 
      Kaška Rudolf               CHA5500    C     nest. 
      Kofroň Jan                 KAS8001    C     nest. 



H21L  (18)     10.9 km  270 m   27 K  (bez úseku délky 0.8 km s kontrolou č. 42)       

    1 Oma Jakub                  TUR8002    C     61:14
    2 Fodor Petr                 TUR8103    E     67:03
    3 Váňa Martin                TUR8401    C     71:36
    4 Mareš Martin               BOR6501    C     72:34
    5 Peterka Vojtěch            LLI7502    C     77:51
    6 Makovský Jakub             TAP8511    C     78:07
    7 Hodboď Jakub               VLI8500    C     80:24
    8 Svoboda Jan                SMR7901    C     81:59
    9 Zajíc Vítězslav            TAP8610    C     83:54
   10 Mašata Roman               PHK7107    C     85:04
   11 Žaloudek Petr              DKP8304    C     85:41
   12 Hanák Jan                  SLA8002    C     90:42
   13 Vokurka Jan                HAR7501    C     95:11
   14 Preininger Luděk           DOB8001    C     95:24

      Tichovský Martin           PGP6100    C      disk 
      Zaoral Petr                SMR7903    C      disk 
      Henych Petr                VLI6001    E      disk 
      Pesničák Jan               SMR7902    C     nest. 



H35  (6)       8.3 km  210 m   19 K        

    1 Kvapil Petr                TUV7402    C     71:45 
    2 Procházka Antonín          DCE5500    C     74:46 
    3 Průšek Petr                BOR7003    C     83:26 
    4 Kučera Martin              LTP6500    C     84:42 
    5 Žitný Tomáš                SMB6401    C     95:30 

      Žejdlík Michal             LTP7001    C     nest. 



H40  (7)       7.3 km  270 m   15 K        

    1 Macháček Aleš              FYD6400    C     63:20 
    2 Švábek Karel               TUR6501    C     73:09 
    3 Eichler Petr               KAS6900    C     78:20 
    4 Kovář Karel                LTP6102    C     81:17 
    5 Nosek Petr                 DLT6901    C    141:35 

      Doležal Miloš              BOR6601    C     nest. 
      Bruner Luboš               LTP6501    C     nest. 



H45  (2)       7.3 km  270 m   15 K        

    1 Jaroš Vladimír             DCE5400    C     76:08 
    2 Doškář Boris               BOR6400    C     89:44 



H50  (6)       6.2 km  180 m   16 K  (bez úseku délky 0.6 km s kontrolou č. 61)       

    1 Sucharda Jiří              JEN5801    C     47:11
    2 Hickethier Manfred         GER              49:12 
    3 Peterka Franta             TJP4900    C     50:15 
    4 Hudský Vlastimil           TUR5100    C     57:06 
    5 Eiselt Miloš               LTP5802    C     57:42 
    6 Průcha Miloslav            BOR5800    C     58:13 



H55  (5)       6.2 km  180 m   16 K  (bez úseku délky 0.6 km s kontrolou č. 61)       

    1 Valter Petr                KBP4500    C     52:11 
    2 Jakubec Jindřich           TUR4801    C     55:51 
    3 Maceček Karel              VLI4100    C     56:13 
    4 Babický Tomáš              DLT5001    C     62:52 
    5 Pospíšil Jiří              TUV4701    C     63:24 



H60  (5)       4.6 km  120 m   12 K        

    1 Hlaváč Jaroslav            SMB4801    C     53:49 
    2 Smetana Radim              CHA4700    C     57:48 
    3 Lukáš Zdeněk               LLI4502    C     72:09 
    4 Matoušek Luboš             LJN4700    C    114:07 

      Nejezchleba Jiří           KAS4600    C     nest. 



H65  (4)       3.7 km  100 m   11 K        

    1 Havlík Jaroslav            SJC3601    C     45:44 
    2 Picek Jan                  TJN4000    C     58:54 
    3 Petrželka Pavel            TJN3800    C     64:55 

      Hlavatý Karel              SJP4200    C     nest. 



H70  (1)       3.7 km  100 m   11 K        

    1 Haufe Horst                ZIT3401    C     99:21 



P2  (5)        2.6 km  90 m   7 K          

    1 Ullrich Michal             NER              25:03 
    2 Rejmolec Michal            NER              26:42 
    3 Tichánková Dana            TJN              39:42 
    4 Špačková Renáta            NER              48:52 
    5 Novák Jan                  NER              50:32 



P4  (8)        6.1 km  160 m   17 K  (bez úseku s kontrolou č. 61)       

    1 Šmaus Ivan                 TJN6249    C     51:04 
    2 Schlindenbuch Petr         TJN              53:59 
    3 Šašek Martin               SOB6901    C     70:17 
    4 Vobořil Aleš               NER              76:41 
    5 Šmausová Gabriela          TJN6951    C     77:11 
    6 Melichar Jaromír           LLI6301    C     82:27 
    7 Žucha Jirka                NER              83:16 

      Eiselt Tomáš               LTP9001    C     nest. 



DI  (4)        2.0 km  90 m   5 K          

    1 Rýdlová Magdaléna          TJN0251    C     37:24 
    2 Balogová Liduška           TJN              39:55 
    3 Vitebská Eliška            ŠKOLA            39:59 
    4 Rýdlová Adéla              TJN0151    C     45:07 



DS  (1)        3.1 km  100 m   8 K         

    1 Hradecká Pavla             ŠKOLA            40:48 



HI  (8)        2.0 km  90 m   5 K          

    1 Piroh Tomáš                ŠKOLA            33:25 
    2 Heinl Ondřej               ŠKOLA            33:37 
    3 Wenzel Nicholas            ŠKOLA            35:20 
    4 Vitebský Lukáš             ŠKOLA            39:57 
    5 Frýdl Hynek                ŠKOLA            56:25 
    6 Frýdl Jan                  ŠKOLA            94:30 

      Kolačný Ondřej             ŠKOLA             disk 
      Schindler Pavel            TJN0002    C     nest.