Petit Prix 1. Etapa
Klubová startovní listina
Jméno                       Registrace  I průk. Kategorie   Start 


1   BOR                       

Řezáčová Veronika           BOR9950        4365 D10          6:00 
Janoušková Lucie            BOR9954        4356 D10          0:00 
Doležalová Eliška           BOR9955        4358 D10         24:00 
Tomková Jana                BOR9855        4385 D10L         1:00 
Kameníková Andrea           BOR9751        6885 D12         25:00 
Tomášová Lucie              BOR9752        4384 D12         53:00 
Kohoutová Barbora           BOR9850        4362 D12         33:00 
Staňová Karolína            BOR9853        4376 D12         41:00 
Nováková Lucie              BOR9854        4368 D12         17:00 
Barkmanová Marie            BOR9650        4373 D14         26:00 
Hrochová Tereza             BOR9656        4382 D14          2:00 
Göttlichová Adéla           BOR9452        8448 D16         12:00 
Hradecká Lucie              BOR9253        7764 D18          8:00 
Marešová Pavlína            BOR6651        8465 D21K        20:00 
Hanzlová Veronika           BOR8150        8469 D21K        24:00 
Tučková Monika              BOR7650        8550 D21L         8:00 
Pávková Jana                BOR6550        8445 D40          8:00 
Šípová Soňa                 BOR6150      232182 D45         31:00 
Kratochvílová Zdena         BOR6250        8467 D45         19:00 
Křtěnská Leontina           BOR4650        8549 D55         17:00 
Langrová Marie              BOR3750        8542 D60         35:00 
Mareš Vít                   BOR0000        4370 H10         57:00 
Pavlovec Dan                BOR0001        4372 H10         63:00 
Hroch Matyáš                BOR0002        4379 H10         42:00 
Ullrich Jakub               BOR9900        4359 H10         51:00 
Birnbaum Adam               BOR9802        4378 H12         67:00 
Šákr Vít                    BOR9301        8458 H16         71:00 
Lomič Šimon                 BOR9303        8456 H16         75:00 
Průcha Pavel                BOR9304      307057 H16         67:00 
Pavlovec Jan                BOR9503        4371 H16         57:00 
Škara Vojtěch               BOR9110       52928 H18         17:00 
Krejčí Jaroslav             BOR6302        8512 H21K         2:00 
Doškář Boris                BOR6400        8490 H21K        10:00 
Křtěnský Roman              BOR7100        8510 H21K        44:00 
Klusáček Radim              BOR7710        8516 H21K        14:00 
Stránský Michal             BOR8900       52901 H21K        18:00 
Pávek Petr                  BOR9008        8466 H21K         6:00 
Krejčí Jaroslav ml.         BOR9300        8454 H21K        54:00 
Dikoš Pavel                 BOR6003       50000 H21L        25:00 
Mareš Martin                BOR6501        8487 H21L        31:00 
Vobr Marek                  BOR7801        8529 H21L        49:00 
Najman Jaroslav             BOR7909        8489 H21L        21:00 
Steinz Radek                BOR8403        8496 H21L        69:00 
Průšek Petr                 BOR7003        8486 H35         11:00 
Doležal Miloš               BOR6601        8523 H40         33:00 
Průcha Miloslav             BOR5800     1958242 H50         42:00 
Křtěnský Jaroslav           BOR3600        4132 H65         51:00 
Langr Jan                   BOR3601        8541 H70          1:00 
Beránek Miroslav            BOR3900        4131 H70          9:00 
Průchová Elena              BOR6850      205615 P2                
Spejchal Petr               BOR7512        8472 P2                
Krafková Ita                BOR5950        8539 D45         27:00 



2   DCE                       

Procházková Miluše          DCE5450       51966 D45         17:00 
Mrázová Pavla               DCE5550        7868 D45         29:00 
Pavlů Jaroslav              DCE6100      232041 H45         59:00 
Jaroš Vladimír              DCE5400       51973 H55         58:00 



3   DKP                       

Janatová Lucie              DKP8154        9785 D21L         2:00 
Janeček Oldřich             DKP8211      515015 H21L        57:00 
Janata Martin               DKP8306        8277 H21L        79:00 



4   DLT                       

Nedvídková Jitka            DLT5151        5991 D55         19:00 
Babický Tomáš               DLT5001        8890 H55         60:00 



5   DOK                       

Koštejn Vít                 DOK9800        7758 H12         35:00 
Hradecký Jaroslav           DOK6300        7763 H21L        17:00 
Novák Daniel                DOK8700        7767 H21L        33:00 



6   DRE                       

Werner Kraemer              DRE            2046 H50         30:00 
Karin Kraemer               DRE            2153 D45         23:00 
Andrei Kraemer              DRE            2329 H18         21:00 



7   EKP                       

Koucká Ivana                EKP6850      361943 D35         28:00 
Koucký Martin               EKP9700       53179 H12         23:00 



8   FYD                       

Macháčková Barbora          FYD0051       49995 D10          3:00 
Kochanová Julie             FYD9751             D12         29:00 
Macháčková Eliška           FYD9851       49994 D12         57:00 
Macháčková Michaela         FYD7299        8328 D35         20:00 
Kochan Filip                FYD0100             H10         45:00 
Macháček Aleš               FYD6400        8333 H45         61:00 
Kochanová Milada            FYD                 P4                



9   HAR                       

Vokurka Jan                 HAR7501      253145 H21K        16:00 
Pecka Vlastimil             HAR7502        8297 H21K        28:00 
Martan Jiří                 HAR7301        8129 H21L         1:00 



10  CHA                       

Probošová Marie             CHA9951             D10         12:00 
Pavlíková Markéta           CHA0050             D10L        11:00 
Probošová Tereza            CHA0250             D10L        17:00 
Smetanová Alžběta           CHA9450        8198 D16          0:00 
Sivčáková Petra             CHA9251        8195 D18          6:00 
Kašková Barbora             CHA8050        4212 D21L        22:00 
Vejstrková Zuzana           CHA8852        4662 D21L        10:00 
Valešová Jana               CHA9152        8190 D21L        14:00 
Pavlíková Pavla             CHA6551       51533 D40          2:00 
Ševčíková Alena             CHA5351        8165 D50         51:00 
Bradnová Věra               CHA5550        8168 D50         47:00 
Lusková Olga                CHA5650        8170 D50         55:00 
Kadavá Eva                  CHA5750        8171 D50         43:00 
Horčíková Marie             CHA4350        8151 D55         23:00 
Kašková Eva                 CHA4650        8152 D60         37:00 
Šádek Jakub                 CHA9702        8173 H12         43:00 
Vokál Benjamin              CHA9703        8192 H12         51:00 
Nejman Stanislav            CHA9500      330671 H14         20:00 
Dávid Patrik                CHA9601        4666 H14          8:00 
Kadavý Petr                 CHA7800        8188 H21L         7:00 
Hradec Pavel                CHA8801        4130 H21L        51:00 
Kadavý Zdeněk               CHA4901        8155 H50         26:00 
Pavlík Milan                CHA5400       51231 H50         32:00 
Kaška Rudolf                CHA5500        8167 H50         40:00 
Lusk Karel                  CHA5002        8160 H55         54:00 
Smetana Radim               CHA4700        8153 H60          9:00 



11  JEN                       

Hájková Anna                JEN0051        7782 D10L         5:00 
Valkounová Markéta          JEN9851      411613 D12         49:00 
Zabořil Vojta               JEN0101       51543 H10L        63:00 
Valkoun Jaroslav            JEN0102      411599 H10L        41:00 
Kadečka Adam                JEN9601      411527 H12         11:00 
Hájek Jan                   JEN9703      411526 H12         19:00 
Kočvara Oldřich             JEN9705        7786 H12         71:00 
Koutský Pavel               JEN9706      411617 H12          3:00 
Richtr Jiří                 JEN5001        7777 H55         68:00 
Jedlička Miroslav           JEN5301      336709 H55         74:00 
Zabořil Ondra               JEN0401        7780 HDR               
Zakouřilová Markéta         JEN7459        7789 P2                



12  KAS                       

Eichlerová Jana             KAS7051        8229 D35         24:00 
Štrojsová Jaroslava         KAS4350        8228 D60         39:00 
Nejezchlebová Věra          KAS4551       51384 D60         33:00 
Eichler Jan                 KAS9800        8239 H12         39:00 
Eichler Petr                KAS6900       51385 H40         45:00 
Nejezchleba Jiří            KAS4600        8235 H60          5:00 



13  KBP                       

Valter Petr                 KBP4500        6645 H55         64:00 



14  LIT                       

Neradová Alena              LIT5051        8110 D50         45:00 
Lošťák Ondřej               LIT9901        8109 H10         69:00 
Macek Jiří                  LIT8401        8107 H21L        27:00 



15  LJN                       

Šikolová Zuzana             LJN9898             D10L        15:00 
Šikolová Tereza             LJN9899             D10L        21:00 
Rulc Zdeněk                 LJN7201        7745 H21K         4:00 
Matoušek Jan                LJN8900        7746 H21K        52:00 
Matoušek Luboš              LJN4700        7741 H60         11:00 



16  LLI                       

Labská Karolína             LLI9952      428206 D10         18:00 
Žihlová Anna                LLI9852      428241 D10L         7:00 
Balcarová Barbora           LLI9751      434595 D12          9:00 
Lettlová Michala            LLI9652       52899 D14         38:00 
Štičková Anna               LLI9651      253131 D16          4:00 
Peterková Viktorie          LLI7551       51205 D21K        26:00 
Paroulková Iva              LLI7151      253147 D35         26:00 
Melichar Peťa               LLI0001       51203 H10L        55:00 
Košek Jan                   LLI9801      253141 H10L        47:00 
Labský Jan                  LLI9602      428203 H14         16:00 
Fürst Matouš                LLI9603             H14          4:00 
Peterka Vojtěch             LLI7502      515503 H21L        65:00 
Sobek Pavel                 LLI6302       51210 H45         55:00 
Paroulek Lukáš              LLI0201      253135 HDR               
Burgr Honzík                LLI0202             HDR               
Peterka Jakub               LLI0404       51201 HDR               
Žihlová Lucie               LLI0000             P4                
Fürst Aleš                  LLI1111             P4                
Košek Ladislav              LLI5903      410732 P4                
Štičková Eva                LLI6051      253133 P4                
Melichar Jaromír            LLI6301        8503 P4                
Košková Vlasta              LLI6351      410719 P4                
Labská Bohuslava            LLI6951      428281 P4                



17  LPU                       

Procházková Alexandr        LPU7051      416258 D35         32:00 
Klapal Jan                  LPU9006      515142 H21K        40:00 
Procházka David             LPU9113      515162 H21K        36:00 



18  LTP                       

Žejdlíková Karolína         LTP9950      420447 D10L         3:00 
Kovářová Lenka              LTP9750      232915 D14         34:00 
Kovářová Alena              LTP6151      232906 D45         21:00 
Matějka Šimon               LTP9901       52924 H10         66:00 
Chyský Daniel               LTP          232917 H10L        45:00 
Kučera Tomáš                LTP0000      420429 H10L        59:00 
Gilich Kryštof              LTP0101      232908 H10L        35:00 
Matějka Lukáš               LTP9802       52925 H12         27:00 
Žaloudek Matěj              LTP9505      420453 H14         12:00 
Kučera Jindřich             LTP9600      232904 H14         24:00 
Hulha Lukáš                 LTP9405       52931 H16         69:00 
Novák Marek                 LTP9409      232494 H16         59:00 
Eiselt Jan                  LTP8801       52916 H21K        38:00 
Kučera Martin               LTP6500      232901 H35          9:00 
Kovář Karel                 LTP6102      420454 H40         31:00 
Bruner Luboš                LTP6501      420430 H40         37:00 
Pavel Petr                  LTP6806      420408 H40         43:00 
Hulha Karel                 LTP6001       52927 H45         53:00 
Eiselt Miloš                LTP5802       52917 H50         28:00 
Pavlová Martina             LTP0151             HDR               
Jurigová Pavla              LTP9453      232536 P2                
Eiselt Tomáš                LTP9001       52918 P4                



19  MFP                       

Pelikánová Máša             MFP0050      428223 D10         21:00 
Šimšová Barbora             MFP0150      428243 D10L         9:00 
Janečková Lenka             MFP8250      416119 D21K        28:00 
Šimšová Jana                MFP7651       51713 D21L         4:00 
Forstová Lenka              MFP6850      410727 D40          0:00 
Pelikánová Lucie            MFP6950      410387 D40         10:00 
Forst Antonín               MFP0101      218851 H10         54:00 
Pelikán Lukáš               MFP9800      232534 H10         60:00 
Šimša Jaromír               MFP7100       51712 H21K         0:00 
Šimša Martin                MFP0300      218785 HDR               
Šimšová Pavla               MFP0551      428269 HDR               



20  PEN                       

Vydrová Karolína            PEN9650      230719 D14         30:00 
Dastychová Vendula          PEN9651             D14         18:00 
Dastychová Alexandra        PEN7450      428299 D35         30:00 
Dastych Petr                PEN0000        8180 H10L        33:00 
Medřický Petr               PEN9700      230717 H12         31:00 
Vydra Ivan                  PEN6600        8185 H21K        22:00 
Vydra Pavel                 PEN6200       49998 H45         63:00 
HODAŇOVÁ ZUZANA             PEN6250             P2                



21  PGP                       

Pavlů Kateřina              PGP9554             D16          2:00 
Martin Kondrát              PGP6501       51840 H21L        75:00 



22  POL                       

Bartkowiak Edward           POL 4801     412412 H55         72:00 



23  PVP                       

Sanna Roberto               PVP6704      887925 H40         35:00 



24  SCP                       

Khel Richard                SCP7500      416140 H21L         3:00 
Miroslav Kovář              SCP8103      232330 H21L        11:00 
Daniel Šístek               SCP7507       51566 H21K        26:00 
Zavadilová Naďa             SCP5450      336750 D45         35:00 
Přeček Zdeněk               SCP5200      500289 H21K         8:00 



25  SHK                       

Fejlková Alice              SHK5351        9107 D50         49:00 



26  SJC                       

Benešová Iva                SJC6151        9908 D45         25:00 
Henych Martin               SJC8601      515130 H21L        45:00 
Holas Štěpán                SJC8702        9987 H21L        41:00 
Beneš Jan                   SJC8703      503360 H21L        37:00 
Špicar Petr                 SJC8801        9972 H21L        53:00 
Beneš Josef                 SJC5801        9907 H50         36:00 
MIKAN vladimir              SJC4805        9913 H60          3:00 



27  SJP                       

Hlavatý Karel               SJP4200       53507 H65         53:00 



28  SMB                       

Žitná Jana                  SMB9251       49973 D18          4:00 
Kvapilová Lenka             SMB8151        7707 D21K        30:00 
Žitný Tomáš                 SMB6401       49971 H35          5:00 
Hlaváč Jaroslav             SMB4801        7718 H60          7:00 



29  SMR                       

Honsová Lenka               SMR7750        8269 D21K        16:00 
Hons Michal                 SMR7700        8268 H21L        71:00 
Lukavec Petr                SMR7800        8265 H21L        81:00 
Zaoral Petr                 SMR7903      232631 H21L        43:00 
Zaoral Filip                SMR          995876 H21L        61:00 



30  STB                       

Kubecová Kateřina           STB9999      303919 D10         27:00 
Dolejší Kateřina            STB0199      434808 D10L        23:00 
Najbrtová Lucie             STB9498       52907 D16         10:00 
Hřebřinová Tereza           STB9499       52909 D16          6:00 
Dolejší Lenka               STB7499      434839 D35         36:00 
Abelová Ivana               STB6798       49988 D40          4:00 
Ludvík Matyáš               STB9801       52904 H12         55:00 
Pečený František            STB9802       52911 H12         63:00 
Vaníček Ondřej              STB9803       52910 H12         47:00 
Novák Zdeněk                STB9101       52908 H18         19:00 
Ludvík Petr                 STB5701       49990 H21K        48:00 
Ludvík Vojtěch              STB9301       53565 H21K        32:00 
Kubec Pavel                 STB6601       49985 H40         41:00 
Najbrt Tomáš                STB0201       52906 HDR               



31  STH                       

Junek Petr                  STH7801        9090 H21L        77:00 



32  SWI                       

Bogdan RYCERSKI             SWI          412203 H35          7:00 
Karol RYCERSKI              SWI          418326 H10L        39:00 
Marzena RYCERSKA            SWI          412206 D21K        22:00 
Kamil RYCERSKI              SWI          361841 H16         63:00 
ULBRYCH Mirosław            SWI          361826 H35          3:00 
ULBRYCH Eryk                SWI          361836 H10L        61:00 
ULBRYCH Karina              SWI          361835 D21K        18:00 
ULBRYCH Patryk              SWI          361837 H10L        51:00 



33  TAP                       

Gabrovská Lucie             TAP8854      232189 D21L        16:00 
Pěkný Michal                TAP7807      232111 H21L        67:00 



34  TJN                       

Berková Monika              TJN9851      425592 D12          1:00 
Lejsková Pavlína            TJN9251      301342 D18         12:00 
Novotný Marek               TJN9901      232325 H10         72:00 
Lejsková Pavlína            TJN6351      416849 P4                
Rýdlová Adéla               TJN            7726 D10L        19:00 
Vinklářová Karolína         TJN                 D10L        13:00 
Vinklář Matouš              TJN                 H10L        31:00 
Vinklář Šimon               TJN                 H10L        43:00 
Šmaus Antonín               TJN                 H10L        37:00 
Němeček Josef               TJN                 H10L        53:00 
Heinl Ondřej                TJN                 H10L        57:00 
Wenzel Nikolas              TJN                 H10L        49:00 
Schindler Pavel             TJN                 H10L        65:00 
Šmaus Jan                   TJN                 H12         15:00 
Novotná Viktorka            TJN                 HDR               
Posselt Martin              TJN                 H14          0:00 
Picek Jan                   TJN                 H65         49:00 
Petrželka Pavel             TJN                 H65         45:00 



35  TJP                       

Peterka František           TJP4900        8861 H55         62:00 



36  TUR                       

Nejezchlebová Martina       TUR9951        8223 D10         15:00 
Linková Alena               TUR9751       51537 D12         21:00 
Roškotová Lucie             TUR9753       51539 D12         37:00 
Nejezchlebová Barbora       TUR9755      231920 D12         61:00 
Kohlová Monika              TUR9756      231929 D12         45:00 
Hudská Ludmila              TUR9851      232726 D12          5:00 
Čepelková Nikola            TUR9551      232378 D14          6:00 
Hanušová Michaela           TUR9554      411564 D14         14:00 
Poláková Denisa             TUR9651             D14         22:00 
Brožová Aneta               TUR9453        8213 D16         14:00 
Körberová Andrea            TUR9455      410728 D16         18:00 
Švábková Anna               TUR9352        7712 D18          2:00 
Kochová Nikola              TUR9358      515087 D18         10:00 
Heřmánková Pavla            TUR7777        8062 D21L         6:00 
Sedláčková Martina          TUR7959       53816 D21L         0:00 
Rančáková Barbora           TUR8151      301189 D21L        28:00 
Krafková Lucie              TUR8650        8537 D21L        24:00 
Sehnalová Tereza            TUR8852       51825 D21L        18:00 
Linková Iva                 TUR6850       51809 D35         22:00 
Švábková Šárka              TUR6552        7724 D40          6:00 
Konopáčová Jana             TUR5650        8208 D50         53:00 
Wolf Filip                  TUR9701      995840 H12          7:00 
Hanuš Tomáš                 TUR9702             H12         59:00 
Rychlý Michal               TUR9402      995842 H16         73:00 
Heřmánek Michal             TUR7702       51124 H21K        58:00 
Zakouřil Vít                TUR9301        8080 H21K        12:00 
Váňa Martin                 TUR8401       53759 H21L        59:00 
Kořínek Jindřich            TUR8406      515082 H21L        19:00 
Wolf Daniel                 TUR9100      515499 H21L        29:00 
Švábek Karel                TUR6501        7735 H40         39:00 
Provazník Jiří              TUR5102        8221 H50         34:00 
Konopáč Jiří                TUR5803        8220 H50         38:00 
Vlček Josef                 TUR4703       51808 H55         76:00 
Jakubec Jindřich            TUR4801        8351 H55         66:00 
Hudský Vlastimil            TUR5100        8214 H55         56:00 
Linková Lucie               TUR0251             HDR               



37  TUV                       

Thořová Markéta             TUV9952      411581 D10          9:00 
Smutná Anežka               TUV9455      411625 D16          8:00 
Thoř Tomáš                  TUV9903        6886 H10         48:00 
Horák Patrik                TUV9501      411609 H16         61:00 
Kvapil Petr                 TUV7402        8322 H35          1:00 
Pospíšil Jiří               TUV4701        8323 H55         70:00 
Zakouřil Václav             TUV4301        8324 H65         47:00 
Thoř Miloš                  TUV            2674 P4                



38  USV                       

Helmut Conrad               USV          501901 H60          1:00 



39  VAM                       

Smutná Pavla                VAM8651        9674 D21L        12:00 
Klapalová Jana              VAM6451        9681 D35         34:00 
Klapal Michal               VAM8802        9670 H21K        24:00 
Koblic Jan                  VAM7601        9528 H21L        47:00 
Veverka Tomáš               VAM8401        9669 H21L        15:00 
Petras Tomáš                VAM8801        9508 H21L        23:00 



40  VLI                       

Poloprutská Lucie           VLI9950             D10         30:00 
Poloprutská Klára           VLI9750       49954 D12         13:00 
Henychová Zuzana            VLI6151        9061 D21L        20:00 
Matějová Kateřina           VLI8054      336783 D21L        26:00 
Petrová Věra                VLI6251       51218 D45         33:00 
Karmazínová Ivana           VLI5150       51216 D55         25:00 
Petr Pavel                  VLI9400        8288 H16         65:00 
Maceček Karel               VLI4100        6113 H21K        56:00 
Karmazín Petr               VLI4901      361986 H21K        46:00 
Přinda Oldřich              VLI5101        8299 H21K        20:00 
Škoda Přemek                VLI5301        8302 H21K        42:00 
Špak Zdeněk                 VLI8001      428279 H21K        30:00 
Henych Petr                 VLI6001      515132 H21L        63:00 
Poloprutský Tomáš           VLI6205       51227 H21L        55:00 
Pachner Pavel               VLI7503        8298 H21L        13:00 
Matějů Michal               VLI7702        7981 H21L        73:00 
Habán Ivo                   VLI7707       53226 H21L        35:00 
Škoda Jakub                 VLI8800     1302790 H21L         9:00 
Ježek Ladislav              VLI4900      253372 H45         57:00 
Petr Josef                  VLI6300        8287 H45         65:00 
Karmazínová Tereza          VLI                 D16         16:00 



41  VSP                       

Bohatá Jana                 VSP9551       63416 D14         10:00 
Škorpilová Jana             VSP7455      211303 D35         18:00 
Uher Petr                   VSP5001       51741 H21K        50:00 
Zakouřil Tomáš              VSP7500       51726 H21L        39:00 
Škorpil Martin              VSP5700       52275 H50         44:00 
Polák Zdeněk                VSP5203       51740 H21K        34:00 



42  ZBM                       

Lexa Matěj                  ZBM6601      410330 H21L         5:00 



43  ZIT                       

Haufe Heiderose             ZIT4351        6391 D60         31:00 
Ender Irina                 ZIT5052        6424 D55         21:00 
Haufe Horst                 ZIT3401       51342 H70          5:00 
Ender Volker                ZIT5004        6488 H55         52:00