Petit Prix 2.etapa
Klubová startovní listina
Jméno                       Registrace  I průk. Kategorie   Start 


1   BOR                       

Řezáčová Veronika           BOR9950        4365 D10          9:00 
Janoušková Lucie            BOR9954        4356 D10         21:00 
Doležalová Eliška           BOR9955        4358 D10         15:00 
Tomková Jana                BOR9855        4385 D10L         7:00 
Kameníková Andrea           BOR9751        6885 D12         33:00 
Tomášová Lucie              BOR9752        4384 D12          1:00 
Kohoutová Barbora           BOR9850        4362 D12         45:00 
Staňová Karolína            BOR9853        4376 D12         25:00 
Nováková Lucie              BOR9854        4368 D12         17:00 
Barkmanová Marie            BOR9650        4373 D14         22:00 
Hrochová Tereza             BOR9656        4382 D14         14:00 
Göttlichová Adéla           BOR9452        8448 D16         10:00 
Hradecká Lucie              BOR9253        7764 D18         12:00 
Marešová Pavlína            BOR6651        8465 D21K        20:00 
Hanzlová Veronika           BOR8150        8469 D21K        24:00 
Tučková Monika              BOR7650        8550 D21L        20:00 
Pávková Jana                BOR6550        8445 D40          8:00 
Šípová Soňa                 BOR6150      232182 D45          5:00 
Kratochvílová Zdena         BOR6250        8467 D45          9:00 
Křtěnská Leontina           BOR4650        8549 D55         31:00 
Langrová Marie              BOR3750        8542 D60         41:00 
Mareš Vít                   BOR0000        4370 H10         66:00 
Pavlovec Dan                BOR0001        4372 H10         51:00 
Hroch Matyáš                BOR0002        4379 H10         60:00 
Ullrich Jakub               BOR9900        4359 H10         42:00 
Birnbaum Adam               BOR9802        4378 H12         12:00 
Šákr Vít                    BOR9301        8458 H16         65:00 
Lomič Šimon                 BOR9303        8456 H16         53:00 
Průcha Pavel                BOR9304      307057 H16         69:00 
Pavlovec Jan                BOR9503        4371 H16         61:00 
Škara Vojtěch               BOR9110       52928 H18          3:00 
Krejčí Jaroslav             BOR6302        8512 H21K        44:00 
Doškář Boris                BOR6400        8490 H21K        16:00 
Křtěnský Roman              BOR7100        8510 H21K        36:00 
Klusáček Radim              BOR7710        8516 H21K        52:00 
Stránský Michal             BOR8900       52901 H21K        40:00 
Pávek Petr                  BOR9008        8466 H21K        48:00 
Krejčí Jaroslav ml.         BOR9300        8454 H21K        20:00 
Dikoš Pavel                 BOR6003       50000 H21L        37:00 
Mareš Martin                BOR6501        8487 H21L        67:00 
Vobr Marek                  BOR7801        8529 H21L        25:00 
Najman Jaroslav             BOR7909        8489 H21L        61:00 
Lepšík Petr                 BOR8202        8508 H21L        75:00 
Steinz Radek                BOR8403        8496 H21L         3:00 
Průšek Petr                 BOR7003        8486 H35         15:00 
Doležal Miloš               BOR6601        8523 H40         37:00 
Průcha Miloslav             BOR5800     1958242 H50         36:00 
Křtěnský Jaroslav           BOR3600        4132 H65          5:00 
Langr Jan                   BOR3601        8541 H70         15:00 
Beránek Miroslav            BOR3900        4131 H70         19:00 
Průchová Elena              BOR6850      205615 P2                
Spejchal Petr               BOR7512        8472 P2                



2   DCE                       

Procházková Miluše          DCE5450       51966 D45          1:00 
Mrázová Pavla               DCE5550        7868 D45         15:00 
Pavlů Jaroslav              DCE6100      232041 H45         51:00 
Jaroš Vladimír              DCE5400       51973 H55         68:00 



3   DKP                       

Janatová Lucie              DKP8154        9785 D21L         4:00 
Janeček Oldřich             DKP8211      515015 H21L        11:00 
Janata Martin               DKP8306        8277 H21L        77:00 



4   DLT                       

Nedvídková Jitka            DLT5151        5991 D55         29:00 
Nosek Petr                  DLT6901      336778 H40         31:00 
Babický Tomáš               DLT5001        8890 H55         62:00 
Martina Reisingerová        DLT7251      236061 P4                



5   DOK                       

Koštejn Vít                 DOK9800        7758 H12          8:00 
Hradecký Jaroslav           DOK6300        7763 H21L        23:00 
Novák Daniel                DOK8700        7767 H21L        47:00 



6   FYD                       

Macháčková Barbora          FYD0051       49995 D10         12:00 
Macháčková Eliška           FYD9851       49994 D12         41:00 
Macháčková Michaela         FYD7299        8328 D35         30:00 
Macháček Aleš               FYD6400        8333 H45         57:00 



7   HAR                       

Vokurka Jan                 HAR7501      253145 H21K        18:00 
Pecka Vlastimil             HAR7502        8297 H21K         0:00 
Martan Jiří                 HAR7301        8129 H21L         5:00 



8   CHA                       

Probošová Marie             CHA9951             D10          0:00 
Pavlíková Markéta           CHA0050             D10L         5:00 
Probošová Tereza            CHA0250             D10L        13:00 
Smetanová Alžběta           CHA9450        8198 D16         12:00 
Sivčáková Petra             CHA9251        8195 D18          4:00 
Kašková Barbora             CHA8050        4212 D21L        10:00 
Vejstrková Zuzana           CHA8852        4662 D21L        14:00 
Valešová Jana               CHA9152        8190 D21L         2:00 
Pavlíková Pavla             CHA6551       51533 D40         10:00 
Ševčíková Alena             CHA5351        8165 D50         23:00 
Bradnová Věra               CHA5550        8168 D50         27:00 
Kadavá Eva                  CHA5750        8171 D50         31:00 
Horčíková Marie             CHA4350        8151 D55         25:00 
Kašková Eva                 CHA4650        8152 D60         43:00 
Šádek Jakub                 CHA9702        8173 H12         60:00 
Vokál Benjamin              CHA9703        8192 H12         40:00 
Nejman Stanislav            CHA9500      330671 H14         35:00 
Dávid Patrik                CHA9601        4666 H14         27:00 
Kadavý Petr                 CHA7800        8188 H21L        27:00 
Hradec Pavel                CHA8801        4130 H21L        33:00 
Kadavý Zdeněk               CHA4901        8155 H50         34:00 
Pavlík Milan                CHA5400       51231 H50         28:00 
Kaška Rudolf                CHA5500        8167 H50         38:00 
Smetana Radim               CHA4700        8153 H60         37:00 



9   JEN                       

Hájková Anna                JEN0051        7782 D10L        11:00 
Valkounová Markéta          JEN9851      411613 D12         21:00 
Zabořil Vojta               JEN0101       51543 H10L        21:00 
Valkoun Jaroslav            JEN0102      411599 H10L        49:00 
Kadečka Adam                JEN9601      411527 H12         16:00 
Hájek Jan                   JEN9703      411526 H12          0:00 
Kočvara Oldřich             JEN9705        7786 H12         48:00 
Koutský Pavel               JEN9706      411617 H12         24:00 
Richtr Jiří                 JEN5001        7777 H55         66:00 
Jedlička Miroslav           JEN5301      336709 H55         50:00 
Zabořil Ondra               JEN0401        7780 HDR               
Zakouřilová Markéta         JEN7459        7789 P2                



10  KAS                       

Eichlerová Jana             KAS7051        8229 D35         22:00 
Štrojsová Jaroslava         KAS4350        8228 D60         39:00 
Nejezchlebová Věra          KAS4551       51384 D60         47:00 
Eichler Jan                 KAS9800        8239 H12         36:00 
Eichler Petr                KAS6900       51385 H40         41:00 
Nejezchleba Jiří            KAS4600        8235 H60         45:00 



11  KBP                       

Valter Petr                 KBP4500        6645 H55         54:00 



12  LIT                       

Neradová Alena              LIT5051        8110 D50         29:00 
Lošťák Ondřej               LIT9901        8109 H10         63:00 
Macek Jiří                  LIT8401        8107 H21L        15:00 



13  LJN                       

Rulc Zdeněk                 LJN7201        7745 H21K        50:00 
Matoušek Jan                LJN8900        7746 H21K        32:00 
Matoušek Luboš              LJN4700        7741 H60         47:00 



14  LLI                       

Paroulková Iva              LLI7151      253147 D35         24:00 
Melichar Peťa               LLI0001       51203 H10L        47:00 
Sobek Pavel                 LLI6302       51210 H45         53:00 
Paroulek Lukáš              LLI0201      253135 HDR               
Melichar Jaromír            LLI6301        8503 P4                



15  LPU                       

Procházková Alexandr        LPU7051      416258 D35         20:00 
Klapal Jan                  LPU9006      515142 H21K         6:00 
Procházka David             LPU9113      515162 H21K        56:00 



16  LTP                       

Žejdlíková Karolína         LTP9950      420447 D10L         1:00 
Kovářová Lenka              LTP9750      232915 D14         30:00 
Kovářová Alena              LTP6151      232906 D45         13:00 
Matějka Šimon               LTP9901       52924 H10         48:00 
Chyský Daniel               LTP          232917 H10L        39:00 
Kučera Tomáš                LTP0000      420429 H10L        43:00 
Gilich Kryštof              LTP0101      232908 H10L        33:00 
Matějka Lukáš               LTP9802       52925 H12         52:00 
Žaloudek Matěj              LTP9505      420453 H14         23:00 
Kučera Jindřich             LTP9600      232904 H14         31:00 
Hulha Lukáš                 LTP9405       52931 H16         71:00 
Novák Marek                 LTP9409      232494 H16         59:00 
Eiselt Jan                  LTP8801       52916 H21K        46:00 
Kučera Martin               LTP6500      232901 H35         19:00 
Kovář Karel                 LTP6102      420454 H40         39:00 
Bruner Luboš                LTP6501      420430 H40         43:00 
Pavel Petr                  LTP6806      420408 H40         29:00 
Hulha Karel                 LTP6001       52927 H45         59:00 
Eiselt Miloš                LTP5802       52917 H50         24:00 
Pavlová Martina             LTP0151             HDR               
Jurigová Pavla              LTP9453      232536 P2                
Eiselt Tomáš                LTP9001       52918 P4                



17  MFP                       

Pelikánová Máša             MFP0050      428223 D10         27:00 
Janečková Lenka             MFP8250      416119 D21K        22:00 
Forstová Lenka              MFP6850      410727 D40          2:00 
Pelikánová Lucie            MFP6950      410387 D40          6:00 
Forst Antonín               MFP0101      218851 H10         39:00 
Pelikán Lukáš               MFP9800      232534 H10         57:00 



18  PEN                       

Vydrová Karolína            PEN9650      230719 D14          2:00 
Dastychová Vendula          PEN9651             D14         10:00 
Dastychová Alexandra        PEN7450      428299 D35         32:00 
Dastych Petr                PEN0000        8180 H10L        19:00 
Medřický Petr               PEN9700      230717 H12         64:00 
Vydra Ivan                  PEN6600        8185 H21K        10:00 
Vydra Pavel                 PEN6200       49998 H45         55:00 
HODAŇOVÁ ZUZANA             PEN6250             P2                



19  PGP                       

Pavlů Kateřina              PGP9554             D16         16:00 
Martin Kondrát              PGP6501       51840 H21L        13:00 



20  POL                       

Bartkowiak Edward           POL 4801     412412 H55         58:00 



21  PVP                       

Sanna Roberto               PVP6704      887925 H40         35:00 



22  SCP                       

Khel Richard                SCP7500      416140 H21L        59:00 
Miroslav Kovář              SCP8103      232330 H21L        79:00 
Daniel Šístek               SCP7507       51566 H21K        38:00 
Zavadilová Naďa             SCP5450      336750 D45          3:00 
Přeček Zdeněk               SCP5200      500289 H21K        14:00 



23  SHK                       

Fejlková Alice              SHK5351        9107 D50         21:00 



24  SJC                       

Benešová Iva                SJC6151        9908 D45          7:00 
Henych Martin               SJC8601      515130 H21L        43:00 
Holas Štěpán                SJC8702        9987 H21L        65:00 
Beneš Jan                   SJC8703      503360 H21L        51:00 
Špicar Petr                 SJC8801        9972 H21L        31:00 
Beneš Josef                 SJC5801        9907 H50         32:00 
MIKAN vladimir              SJC4805        9913 H60         43:00 
Zuzana Procházková          SJC8551        9969 D21L        18:00 



25  SJP                       

Hlavatý Karel               SJP4200       53507 H65          9:00 



26  SMB                       

Žitná Jana                  SMB9251       49973 D18         10:00 
Kvapilová Lenka             SMB8151        7707 D21K        28:00 
Žitný Tomáš                 SMB6401       49971 H35         23:00 
Hlaváč Jaroslav             SMB4801        7718 H60         39:00 



27  SMR                       

Honsová Lenka               SMR7750        8269 D21K        16:00 
Hons Michal                 SMR7700        8268 H21L        73:00 
Lukavec Petr                SMR7800        8265 H21L        63:00 
Zaoral Petr                 SMR7903      232631 H21L         1:00 
Zaoral Filip                SMR          995876 H21L        35:00 



28  STB                       

Kubecová Kateřina           STB9999      303919 D10          6:00 
Najbrtová Lucie             STB9498       52907 D16          6:00 
Hřebřinová Tereza           STB9499       52909 D16          2:00 
Abelová Ivana               STB6798       49988 D40          4:00 
Ludvík Matyáš               STB9801       52904 H12         56:00 
Pečený František            STB9802       52911 H12         32:00 
Vaníček Ondřej              STB9803       52910 H12         44:00 
Novák Zdeněk                STB9101       52908 H18          1:00 
Ludvík Petr                 STB5701       49990 H21K        22:00 
Ludvík Vojtěch              STB9301       53565 H21K         4:00 
Kubec Pavel                 STB6601       49985 H40         33:00 
Najbrt Tomáš                STB0201       52906 HDR               



29  STH                       

Junek Petr                  STH7801        9090 H21L         7:00 



30  SWI                       

Bogdan RYCERSKI             SWI          412203 H35         17:00 
Karol RYCERSKI              SWI          418326 H10L        37:00 
Marzena RYCERSKA            SWI          412206 D21K        18:00 
Kamil RYCERSKI              SWI          361841 H16         55:00 
ULBRYCH Mirosław            SWI          361826 H35         21:00 
ULBRYCH Eryk                SWI          361836 H10L        25:00 
ULBRYCH Karina              SWI          361835 D21K        26:00 
ULBRYCH Patryk              SWI          361837 H10L        29:00 



31  TAP                       

Gabrovská Lucie             TAP8854      232189 D21L        12:00 
Pěkný Michal                TAP7807      232111 H21L        39:00 



32  TJN                       

Berková Monika              TJN9851      425592 D12         53:00 
Lejsková Pavlína            TJN9251      301342 D18          8:00 
Novotný Marek               TJN9901      232325 H10         45:00 
Lejsková Pavlína            TJN6351      416849 P4                
Rýdlová Adéla               TJN            7726 D10L         3:00 
Vinklářová Karolína         TJN                 D10L         9:00 
Vinklář Matouš              TJN                 H10L        41:00 
Vinklář Šimon               TJN                 H10L        27:00 
Šmaus Antonín               TJN                 H10L        35:00 
Němeček Josef               TJN                 H10L        45:00 
Heinl Ondřej                TJN                 H10L        31:00 
Wenzel Nikolas              TJN                 H10L        51:00 
Schindler Pavel             TJN                 H10L        23:00 
Šmaus Jan                   TJN                 H12          4:00 
Novotná Viktorka            TJN                 HDR               
Posselt Martin              TJN                 H14         39:00 
Picek Jan                   TJN                 H65          3:00 
Petrželka Pavel             TJN                 H65          7:00 



33  TJP                       

Peterka František           TJP4900        8861 H55         60:00 



34  TUR                       

Nejezchlebová Martina       TUR9951        8223 D10          3:00 
Linková Alena               TUR9751       51537 D12         37:00 
Roškotová Lucie             TUR9753       51539 D12          5:00 
Nejezchlebová Barbora       TUR9755      231920 D12         13:00 
Kohlová Monika              TUR9756      231929 D12         49:00 
Hudská Ludmila              TUR9851      232726 D12         29:00 
Čepelková Nikola            TUR9551      232378 D14         18:00 
Hanušová Michaela           TUR9554      411564 D14         26:00 
Poláková Denisa             TUR9651             D14         34:00 
Brožová Aneta               TUR9453        8213 D16          0:00 
Körberová Andrea            TUR9455      410728 D16          4:00 
Švábková Anna               TUR9352        7712 D18          6:00 
Kochová Nikola              TUR9358      515087 D18          2:00 
Sedláčková Martina          TUR7959       53816 D21L         0:00 
Rančáková Barbora           TUR8151      301189 D21L        26:00 
Sehnalová Tereza            TUR8852       51825 D21L         8:00 
Linková Iva                 TUR6850       51809 D35         26:00 
Švábková Šárka              TUR6552        7724 D40          0:00 
Konopáčová Jana             TUR5650        8208 D50         25:00 
Wolf Filip                  TUR9701      995840 H12         28:00 
Hanuš Tomáš                 TUR9702             H12         20:00 
Rychlý Michal               TUR9402      995842 H16         57:00 
Wolf Daniel                 TUR9100      515499 H21K        26:00 
Zakouřil Vít                TUR9301        8080 H21K        54:00 
Váňa Martin                 TUR8401       53759 H21L        19:00 
Kořínek Jindřich            TUR8406      515082 H21L        69:00 
Provazník Jiří              TUR5102        8221 H50         26:00 
Konopáč Jiří                TUR5803        8220 H50         30:00 
Vlček Josef                 TUR4703       51808 H55         48:00 
Jakubec Jindřich            TUR4801        8351 H55         70:00 
Hudský Vlastimil            TUR5100        8214 H55         64:00 
Linková Lucie               TUR0251             HDR               



35  TUV                       

Thořová Markéta             TUV9952      411581 D10         24:00 
Smutná Anežka               TUV9455      411625 D16         14:00 
Thoř Tomáš                  TUV9903        6886 H10         54:00 
Horák Patrik                TUV9501      411609 H16         63:00 
Kvapil Petr                 TUV7402        8322 H35         13:00 
Pospíšil Jiří               TUV4701        8323 H55         52:00 
Zakouřil Václav             TUV4301        8324 H65          1:00 
Thoř Miloš                  TUV            2674 P4                



36  USV                       

Helmut Conrad               USV          501901 H60         41:00 



37  VAM                       

Smutná Pavla                VAM8651        9674 D21L         6:00 
Klapalová Jana              VAM6451        9681 D35         28:00 
Klapal Michal               VAM8802        9670 H21K        34:00 
Koblic Jan                  VAM7601        9528 H21L        41:00 
Veverka Tomáš               VAM8401        9669 H21L        49:00 
Petras Tomáš                VAM8801        9508 H21L        57:00 



38  VLI                       

Poloprutská Lucie           VLI9950             D10         18:00 
Poloprutská Klára           VLI9750       49954 D12          9:00 
Henychová Zuzana            VLI6151        9061 D21L        22:00 
Matějová Kateřina           VLI8054      336783 D21L        16:00 
Petrová Věra                VLI6251       51218 D45         11:00 
Karmazínová Ivana           VLI5150       51216 D55         33:00 
Petr Pavel                  VLI9400        8288 H16         67:00 
Karmazín Petr               VLI4901      361986 H21K        24:00 
Přinda Oldřich              VLI5101        8299 H21K        30:00 
Škoda Přemek                VLI5301        8302 H21K         8:00 
Harazin Martin              VLI7400        8291 H21K        12:00 
Špak Zdeněk                 VLI8001      428279 H21K        42:00 
Henych Petr                 VLI6001      515132 H21L        53:00 
Poloprutský Tomáš           VLI6205       51227 H21L        71:00 
Pachner Pavel               VLI7503        8298 H21L        45:00 
Matějů Michal               VLI7702        7981 H21L        17:00 
Habán Ivo                   VLI7707       53226 H21L         9:00 
Škoda Jakub                 VLI8800     1302790 H21L        21:00 
Petr Josef                  VLI6300        8287 H45         61:00 
Karmazínová Tereza          VLI                 D16          8:00 



39  VRL                       

Knoblochová Kamila          VRL8353        8952 D21L        24:00 



40  VSP                       

Bohatá Jana                 VSP9551       63416 D14          6:00 
Škorpilová Jana             VSP7455      211303 D35         18:00 
Uher Petr                   VSP5001       51741 H21K        28:00 
Zakouřil Tomáš              VSP7500       51726 H21L        55:00 
Škorpil Martin              VSP5700       52275 H50         40:00 
Polák Zdeněk                VSP5203       51740 H21K         2:00 



41  ZBM                       

Lexa Matěj                  ZBM6601      410330 H21L        29:00 



42  ZIT                       

Haufe Heiderose             ZIT4351        6391 D60         45:00 
Ender Irina                 ZIT5052        6424 D55         27:00 
Haufe Horst                 ZIT3401       51342 H70         17:00 
Ender Volker                ZIT5004        6488 H55         56:00