Petit Prix 3. etapa
Klubová startovní listina
Jméno                       Registrace  I průk. Kategorie   Start 


1   BOR                       

Řezáčová Veronika           BOR9950        4365 D10         65:00 
Janoušková Lucie            BOR9954        4356 D10         53:00 
Doležalová Eliška           BOR9955        4358 D10         47:00 
Tomková Jana                BOR9855        4385 D10L        18:00 
Kameníková Andrea           BOR9751        6885 D12         46:00 
Tomášová Lucie              BOR9752        4384 D12         18:00 
Kohoutová Barbora           BOR9850        4362 D12         34:00 
Staňová Karolína            BOR9853        4376 D12         26:00 
Nováková Lucie              BOR9854        4368 D12          6:00 
Barkmanová Marie            BOR9650        4373 D14         11:00 
Hrochová Tereza             BOR9656        4382 D14          3:00 
Göttlichová Adéla           BOR9452        8448 D16         16:00 
Hradecká Lucie              BOR9253        7764 D18         50:00 
Marešová Pavlína            BOR6651        8465 D21K        28:00 
Hanzlová Veronika           BOR8150        8469 D21K        10:00 
Pávková Jana                BOR6550        8445 D40         49:00 
Šípová Soňa                 BOR6150      232182 D45         84:00 
Kratochvílová Zdena         BOR6250        8467 D45         78:00 
Úlehlová Ivana              BOR5150        8553 D50         12:00 
Křtěnská Leontina           BOR4650        8549 D55         82:00 
Langrová Marie              BOR3750        8542 D60          4:00 
Mareš Vít                   BOR0000        4370 H10         26:00 
Hroch Matyáš                BOR0002        4379 H10          2:00 
Ullrich Jakub               BOR9900        4359 H10         17:00 
Birnbaum Adam               BOR9802        4378 H12         21:00 
Šákr Vít                    BOR9301        8458 H16         17:00 
Lomič Šimon                 BOR9303        8456 H16         29:00 
Průcha Pavel                BOR9304      307057 H16         41:00 
Škara Vojtěch               BOR9110       52928 H18         59:00 
Janás Jiří                  BOR6201        8478 H21K         6:00 
Krejčí Jaroslav             BOR6302        8512 H21K        75:00 
Doškář Boris                BOR6400        8490 H21K        21:00 
Křtěnský Roman              BOR7100        8510 H21K        45:00 
Klusáček Radim              BOR7710        8516 H21K        39:00 
Stránský Michal             BOR8900       52901 H21K        54:00 
Pávek Petr                  BOR9008        8466 H21K       105:00 
Krejčí Jaroslav ml.         BOR9300        8454 H21K        60:00 
Dikoš Pavel                 BOR6003       50000 H21L        16:00 
Mareš Martin                BOR6501        8487 H21L       103:00 
Najman Jaroslav             BOR7909        8489 H21L        64:00 
Lepšík Petr                 BOR8202        8508 H21L        31:00 
Steinz Radek                BOR8403        8496 H21L        76:00 
Průšek Petr                 BOR7003        8486 H35         19:00 
Doležal Miloš               BOR6601        8523 H40         18:00 
Průcha Miloslav             BOR5800     1958242 H50          0:00 
Křtěnský Jaroslav           BOR3600        4132 H65         61:00 
Úlehla Zdeněk               BOR4001        8552 H65         43:00 
Langr Jan                   BOR3601        8541 H70         39:00 
Mašek Pavel                 BOR3602        8544 H70         23:00 
Beránek Miroslav            BOR3900        4131 H70         31:00 
Průchová Elena              BOR6850      205615 P2                
Spejchal Petr               BOR7512        8472 P2                



2   DCE                       

Procházková Miluše          DCE5450       51966 D45         81:00 
Mrázová Pavla               DCE5550        7868 D45         96:00 
Pavlů Jaroslav              DCE6100      232041 H45         62:00 
Jaroš Vladimír              DCE5400       51973 H55         72:00 



3   DKP                       

Janatová Lucie              DKP8154        9785 D21L        14:00 
Janata Martin               DKP8306        8277 H21L        94:00 
Havlíčková Vendula          DKP8350       51759 D21L        35:00 
Karban Zdeněk               DKP                 H21K        15:00 



4   DLT                       

Nedvídková Jitka            DLT5151        5991 D55         73:00 
Nosek Petr                  DLT6901      336778 H40         26:00 
Babický Tomáš               DLT5001        8890 H55         60:00 
Martina Reisingerová        DLT7251      236061 P4                



5   DOK                       

Koštejn Vít                 DOK9800        7758 H12          9:00 
Hradecký Jaroslav           DOK6300        7763 H21L       100:00 
Novák Daniel                DOK8700        7767 H21L        70:00 



6   DRE                       

Werner Kraemer              DRE            2046 H50          3:00 
Karin Kraemer               DRE            2153 D45         63:00 
Andrei Kraemer              DRE            2329 H18         62:00 



7   EKP                       

Kalinová Veronika           EKP           51596 D21K         7:00 
Kalinová Markéta            EKP8259      515409 D21K        31:00 
Koucká Ivana                EKP6850      361943 D35         14:00 
Koucký Martin               EKP9700       53179 H12         53:00 
Koucký Roman                EKP6301      515195 H21K        99:00 
Kalina Miroslav             EKP8211      515458 H21L        28:00 
Kalina Zdeněk               EKP8408       51616 H21L        13:00 
Koucká Barbora              EKP0050             HDR               



8   FYD                       

Macháčková Barbora          FYD0051       49995 D10         68:00 
Macháčková Eliška           FYD9851       49994 D12         42:00 
Macháčková Michaela         FYD7299        8328 D35         23:00 
Macháček Aleš               FYD6400        8333 H45         58:00 
Buřita Dobroslav            FYD4300       49992 H65         64:00 



9   HAR                       

Vokurka Jan                 HAR7501      253145 H21K        24:00 
Pecka Vlastimil             HAR7502        8297 H21K        18:00 
Martan Jiří                 HAR7301        8129 H21L         4:00 



10  HOR                       

Vávra Martin                HOR6302        9007 H45         54:00 



11  CHA                       

Probošová Marie             CHA9951             D10         59:00 
Pavlíková Markéta           CHA0050             D10L         0:00 
Probošová Tereza            CHA0250             D10L        21:00 
Sivčáková Petra             CHA9251        8195 D18         62:00 
Hlavatá Andrea              CHA8753        4127 D21K        22:00 
Kašková Barbora             CHA8050        4212 D21L        11:00 
Valešová Jana               CHA9152        8190 D21L         5:00 
Pavlíková Pavla             CHA6551       51533 D40         64:00 
Vokálová Pavla              CHA4951        8158 D50         27:00 
Ševčíková Alena             CHA5351        8165 D50          9:00 
Bradnová Věra               CHA5550        8168 D50         21:00 
Kadavá Eva                  CHA5750        8171 D50         15:00 
Horčíková Marie             CHA4350        8151 D55         91:00 
Kašková Eva                 CHA4650        8152 D60         10:00 
Šádek Jakub                 CHA9702        8173 H12         41:00 
Nejman Stanislav            CHA9500      330671 H14         14:00 
Dávid Patrik                CHA9601        4666 H14          2:00 
Vokál Vojtěch               CHA7900        5180 H21K        57:00 
Kadavý Petr                 CHA7800        8188 H21L        55:00 
Kadavý Zdeněk               CHA4901        8155 H50         12:00 
Vokál Jiří                  CHA5001        8159 H50         21:00 
Pavlík Milan                CHA5400       51231 H50          6:00 
Kaška Rudolf                CHA5500        8167 H50         27:00 
Smetana Radim               CHA4700        8153 H60         39:00 
Vejstrková Zuzana           CHA8852        4662 D21L        20:00 
Hradec Pavel                CHA8801        4130 H21L        19:00 



12  JEN                       

Hájková Anna                JEN0051        7782 D10L         9:00 
Valkounová Markéta          JEN9851      411613 D12         22:00 
Kadečková Jana              JEN5651      411563 D50          6:00 
Valkoun Jaroslav            JEN0102      411599 H10L        60:00 
Kadečka Adam                JEN9601      411527 H12         45:00 
Hájek Jan                   JEN9703      411526 H12         33:00 
Kočvara Oldřich             JEN9705        7786 H12          5:00 
Koutský Pavel               JEN9706      411617 H12         25:00 
Kadečka Jiří                JEN5002      411580 H55         63:00 
Jedlička Miroslav           JEN5301      336709 H55         81:00 
Zakouřilová Markéta         JEN7459        7789 P2                



13  KAS                       

Eichlerová Jana             KAS7051        8229 D35         17:00 
Klímová Jitka               KAS5451        8166 D50          0:00 
Štrojsová Jaroslava         KAS4350        8228 D60         16:00 
Nejezchlebová Věra          KAS4551       51384 D60          1:00 
Eichler Petr                KAS6900       51385 H40         10:00 
Nejezchleba Jiří            KAS4600        8235 H60         48:00 



14  KBP                       

Valter Petr                 KBP4500        6645 H55         69:00 



15  KNC                       

Besta Lukáš                 KNC8101      303945 H21L         7:00 



16  LJN                       

Šikolová Zuzana             LJN9898             D10L         3:00 
Šikolová Tereza             LJN9899             D10L        27:00 
Šikola Alexej               LJN5301        7744 H21K         3:00 
Rulc Zdeněk                 LJN7201        7745 H21K        12:00 
Matoušek Jan                LJN8900        7746 H21K        90:00 
Matoušek Luboš              LJN4700        7741 H60         45:00 



17  LLI                       

Krausová Hanička            LLI9853       51211 D10         44:00 
Lettlová Michala            LLI9652       52899 D14         39:00 
Štičková Anna               LLI9651      253131 D16          4:00 
Paroulková Iva              LLI7151      253147 D35         20:00 
Krausová Marie              LLI4451       51214 D60          7:00 
Kraus Jakub                 LLI9702       51208 H10         14:00 
Hrdý Honza                  LLI9803             H10         29:00 
Melichar Peťa               LLI0001       51203 H10L        69:00 
Peterka Vojtěch             LLI7502      515503 H21L        91:00 
Sobek Pavel                 LLI6302       51210 H45         66:00 
Kraus Jan                   LLI4501       51213 H60         36:00 
Paroulek Lukáš              LLI0201      253135 HDR               
Burgr Honzík                LLI0202             HDR               
Hrdý Pavel                  LLI0000             P2                
Hrdý Jakub                  LLI9600             P2                
Štičková Eva                LLI6051      253133 P4                
Melichar Jaromír            LLI6301        8503 P4                



18  LPU                       

Procházková Alexandr        LPU7051      416258 D35         26:00 
Procházka Radek             LPU6504      410783 H21K         9:00 
Klapal Jan                  LPU9006      515142 H21K        42:00 
Procházka David             LPU9113      515162 H21K        36:00 



19  LTP                       

Žejdlíková Karolína         LTP9950      420447 D10L         6:00 
Kovářová Lenka              LTP9750      232915 D14         19:00 
Kovářová Alena              LTP6151      232906 D45         87:00 
Matějka Šimon               LTP9901       52924 H10         11:00 
Chyský Daniel               LTP          232917 H10L        48:00 
Kučera Tomáš                LTP0000      420429 H10L        63:00 
Gilich Kryštof              LTP0101      232908 H10L        81:00 
Matějka Lukáš               LTP9802       52925 H12         13:00 
Žaloudek Matěj              LTP9505      420453 H14         32:00 
Kučera Jindřich             LTP9600      232904 H14         20:00 
Hulha Lukáš                 LTP9405       52931 H16         47:00 
Novák Marek                 LTP9409      232494 H16         11:00 
Eiselt Jan                  LTP8801       52916 H21K         0:00 
Kučera Martin               LTP6500      232901 H35         13:00 
Kovář Karel                 LTP6102      420454 H40         22:00 
Bruner Luboš                LTP6501      420430 H40         14:00 
Hulha Karel                 LTP6001       52927 H45         70:00 
Eiselt Miloš                LTP5802       52917 H50         30:00 
Jurigová Pavla              LTP9453      232536 P2                
Eiselt Tomáš                LTP9001       52918 P4                



20  MFP                       

Pelikánová Máša             MFP0050      428223 D10         50:00 
Forstová Lenka              MFP6850      410727 D40         67:00 
Pelikánová Lucie            MFP6950      410387 D40         61:00 
Forst Antonín               MFP0101      218851 H10         23:00 
Pelikán Lukáš               MFP9800      232534 H10          5:00 
Forst Libor                 MFP6301      303939 H21K       108:00 



21  OKP                       

Richtrová Lucie             OKP7452       51687 D21K        13:00 
Richtr Aleš                 OKP6601       51686 H21K        30:00 
Richtrová Kamila            OKP0450      331467 HDR               



22  PEN                       

Vydrová Karolína            PEN9650      230719 D14         23:00 
Dastychová Vendula          PEN9651             D14         31:00 
Dastychová Alexandra        PEN7450      428299 D35         29:00 
Kábrtová Iva                PEN6350      232387 D45         72:00 
Dastych Petr                PEN0000        8180 H10L        45:00 
Vydra Ivan                  PEN6600        8185 H21K        33:00 
Vydra Pavel                 PEN6200       49998 H45         74:00 
HODAŇOVÁ ZUZANA             PEN6250             P2                



23  PGP                       

Pavlů Kateřina              PGP9554             D16         34:00 
Martin Kondrát              PGP6501       51840 H21L        52:00 



24  PLA                       

Manfred Hickethier          PLA          336118 H21K        96:00 



25  POL                       

Bartkowiak Edward           POL 4801     412412 H55         75:00 



26  PVP                       

Král Luboš                  PVP8400             H21K        84:00 
Sanna Roberto               PVP6704      887925 H40          2:00 
Sanna Karin                 PVP0250      428224 HDR               



27  SCP                       

Pospíšil Vít                SCP6800      995798 H21L        25:00 
Khel Richard                SCP7500      416140 H21L        82:00 
Buriánek Jaromír            SCP4700       51562 H55         78:00 
Zavadilová Naďa             SCP5450      336750 D45         66:00 
Přeček Zdeněk               SCP5200      500289 H21K       114:00 



28  SHK                       

Fejlková Alice              SHK5351        9107 D50         24:00 



29  SJC                       

Zalabová Martina            SJC6657        9932 D40         58:00 
Benešová Iva                SJC6151        9908 D45         90:00 
Henych Martin               SJC8601      515130 H21L        58:00 
Beneš Jan                   SJC8703      503360 H21L        34:00 
Beneš Josef                 SJC5801        9907 H50         18:00 
Havlík Jaroslav             SJC3601      500268 H65         46:00 



30  SJP                       

Hlavatý Karel               SJP4200       53507 H65         52:00 



31  SMB                       

Žitná Jana                  SMB9251       49973 D18         53:00 
Pološčuková Lucie           SMB9051       49977 D20         41:00 
Kvapilová Lenka             SMB8151        7707 D21K         1:00 
Pološčuková Monika          SMB6551        7722 D40         52:00 
Žitný Tomáš                 SMB6401       49971 H35          1:00 
Šubrt Pavel                 SMB6301        7703 H45         46:00 
Hlaváč Jaroslav             SMB4801        7718 H60         51:00 



32  SMR                       

Lukavec Petr                SMR7800        8265 H21L        43:00 
Zaoral Petr                 SMR7903      232631 H21L        88:00 
Zaoral Filip                SMR          995876 H21L        61:00 



33  SNA                       

Doucha Jiří                 SNA7105        9626 H21L       106:00 
Doucha Martin               SNA0501        9636 HDR               



34  STB                       

Kubecová Kateřina           STB9999      303919 D10         56:00 
Dolejší Kateřina            STB0199      434808 D10L        12:00 
Dolejší Lenka               STB7499      434839 D35         11:00 
Abelová Ivana               STB6798       49988 D40         70:00 
Ludvík Matyáš               STB9801       52904 H12         37:00 
Pečený František            STB9802       52911 H12         17:00 
Novák Zdeněk                STB9101       52908 H18         56:00 
Ludvík Petr                 STB5701       49990 H21K        78:00 
Ludvík Vojtěch              STB9301       53565 H21K        27:00 
Kubec Pavel                 STB6601       49985 H40          6:00 



35  SWI                       

Bogdan RYCERSKI             SWI          412203 H35          7:00 
Karol RYCERSKI              SWI          418326 H10L        39:00 
Marzena RYCERSKA            SWI          412206 D21K        16:00 
Kamil RYCERSKI              SWI          361841 H16         35:00 
ULBRYCH Mirosław            SWI          361826 H35         25:00 
ULBRYCH Eryk                SWI          361836 H10L        54:00 
ULBRYCH Karina              SWI          361835 D21K        25:00 
ULBRYCH Patryk              SWI          361837 H10L        75:00 



36  TAP                       

Gabrovská Lucie             TAP8854      232189 D21L        29:00 
Pěkný Michal                TAP7807      232111 H21L        37:00 



37  TJN                       

Berková Monika              TJN9851      425592 D12         10:00 
Lejsková Pavlína            TJN9251      301342 D18         56:00 
Novotný Marek               TJN9901      232325 H10          8:00 
Lejsková Pavlína            TJN6351      416849 P4                
Eva Hniková                 TJN                 D55         79:00 
Zbyněk Karásek              TJN                 H21L        49:00 
Šikolová Naďa               TJN                 D55         85:00 
Rýdlová Adéla               TJN            7726 D10L        24:00 
Vinklářová Karolína         TJN                 D10L        15:00 
Vinklář Matouš              TJN                 H10L        42:00 
Vinklář Šimon               TJN                 H10L        84:00 
Šmaus Antonín               TJN                 H10L        78:00 
Němeček Josef               TJN                 H10L        66:00 
Heinl Ondřej                TJN                 H10L        51:00 
Wenzel Nikolas              TJN                 H10L        57:00 
Schindler Pavel             TJN                 H10L        72:00 
Šmaus Jan                   TJN                 H12         29:00 
Novotná Viktorka            TJN                 HDR               
Posselt Martin              TJN                 H14          8:00 
Picek Jan                   TJN                 H65         55:00 
Petrželka Pavel             TJN                 H65         49:00 
Picek Štěpán                TJN9601      232509 H14         26:00 



38  TJP                       

Peterka František           TJP4900        8861 H55         48:00 



39  TUR                       

Linková Alena               TUR9751       51537 D12         30:00 
Kohlová Monika              TUR9756      231929 D12          2:00 
Hudská Ludmila              TUR9851      232726 D12         14:00 
Čepelková Nikola            TUR9551      232378 D14         15:00 
Hanušová Michaela           TUR9554      411564 D14          7:00 
Poláková Denisa             TUR9651             D14         27:00 
Brožová Aneta               TUR9453        8213 D16         40:00 
Körberová Andrea            TUR9455      410728 D16         28:00 
Švábková Anna               TUR9352        7712 D18         65:00 
Kochová Nikola              TUR9358      515087 D18         59:00 
Sehnalová Tereza            TUR8852       51825 D21K        19:00 
Sedláčková Martina          TUR7959       53816 D21L        41:00 
Rančáková Barbora           TUR8151      301189 D21L         2:00 
Švábková Lenka              TUR8752        7731 D21L        26:00 
Linková Iva                 TUR6850       51809 D35          8:00 
Švábková Šárka              TUR6552        7724 D40         55:00 
Konopáčová Jana             TUR5650        8208 D50         18:00 
Holasová Jaroslava          TUR5750        8207 D50          3:00 
Wolf Filip                  TUR9701      995840 H12          1:00 
Hanuš Tomáš                 TUR9702             H12         49:00 
Heřmánek Michal             TUR7702       51124 H21K       102:00 
Wolf Daniel                 TUR9100      515499 H18         65:00 
Zakouřil Vít                TUR9301        8080 H21K        63:00 
Váňa Martin                 TUR8401       53759 H21L        73:00 
Kořínek Jindřich            TUR8406      515082 H21L        22:00 
Provazník Jiří              TUR5102        8221 H50         15:00 
Holas Vladimír              TUR5601        8219 H50         24:00 
Konopáč Jiří                TUR5803        8220 H50          9:00 
Vlček Josef                 TUR4703       51808 H55         66:00 
Jakubec Jindřich            TUR4801        8351 H55         45:00 
Hudský Vlastimil            TUR5100        8214 H55         54:00 
Linková Lucie               TUR0251             HDR               



40  TUV                       

Thořová Markéta             TUV9952      411581 D10         62:00 
Smutná Anežka               TUV9455      411625 D16         10:00 
Thoř Tomáš                  TUV9903        6886 H10         20:00 
Horák Patrik                TUV9501      411609 H16         23:00 
Kvapil Petr                 TUV7402        8322 H35         31:00 
Pospíšil Jiří               TUV4701        8323 H55         51:00 
Zakouřil Václav             TUV4301        8324 H65         58:00 
Thoř Miloš                  TUV            2674 P4                



41  USV                       

Helmut Conrad               USV          501901 H60         54:00 



42  VAM                       

Smutná Pavla                VAM8651        9674 D21L         8:00 
Klapalová Jana              VAM6451        9681 D35          5:00 
Klapal Michal               VAM8802        9670 H21K        51:00 
Koblic Jan                  VAM7601        9528 H21L         1:00 
Veverka Tomáš               VAM8401        9669 H21L        40:00 
Petras Tomáš                VAM8801        9508 H21L        79:00 



43  VLI                       

Honzíková Lucie             VLI9752      416117 D12         38:00 
Poloprutská Markéta         VLI9251       49951 D21K         4:00 
Henychová Zuzana            VLI6151        9061 D21L        38:00 
Matějová Kateřina           VLI8054      336783 D21L        17:00 
Petrová Věra                VLI6251       51218 D45         69:00 
Škapová Kamila              VLI6350       49959 D45         75:00 
Karmazínová Ivana           VLI5150       51216 D55         76:00 
Pachnerová Jaroslava        VLI5152        8283 D55         88:00 
Petr Pavel                  VLI9400        8288 H16          5:00 
Škapa Jan                   VLI9003       49958 H20         49:00 
Karmazín Petr               VLI4901      361986 H21K        81:00 
Přinda Oldřich              VLI5101        8299 H21K        93:00 
Škoda Přemek                VLI5301        8302 H21K        72:00 
Honzík Tomáš                VLI7000       51232 H21K        87:00 
Harazin Martin              VLI7400        8291 H21K        66:00 
Špak Zdeněk                 VLI8001      428279 H21K       111:00 
Henych Petr                 VLI6001      515132 H21L        97:00 
Poloprutský Tomáš           VLI6205       51227 H21L        67:00 
Pachner Pavel               VLI7503        8298 H21L        46:00 
Habán Ivo                   VLI7707       53226 H21L        10:00 
Ježek Ladislav              VLI4900      253372 H45         42:00 
Petr Josef                  VLI6300        8287 H45         50:00 
Pachner Jan                 VLI4600        8280 H60         42:00 
Honzík Vít                  VLI0200      253371 HDR               
Karmazínová Tereza          VLI                 D16         22:00 



44  VPM                       

Richtr Lukáš                VPM0204      331267 H10         32:00 



45  VRL                       

Knoblochová Kamila          VRL8353        8952 D21L        23:00 



46  VSP                       

Bohatá Jana                 VSP9551       63416 D14         35:00 
Škorpilová Jana             VSP7455      211303 D35          2:00 
Uher Petr                   VSP5001       51741 H21K        48:00 
Škorpil Martin              VSP5700       52275 H50         33:00 
Hořínek Jaroslav            VSP5000       51643 H21K        69:00 



47  ZBM                       

Lexa Matěj                  ZBM6601      410330 H21L        85:00 



48  ZIS                       

Wagner Martina              ZIS6450        6502 D45         93:00 
Wagner Sabine               ZIS8952      300902 D21L        32:00 



49  ZIT                       

Haufe Heiderose             ZIT4351        6391 D60         13:00 
Ender Irina                 ZIT5052        6424 D55         70:00 
Haufe Horst                 ZIT3401       51342 H70         27:00 
Ender Volker                ZIT5004        6488 H55         57:00