Petit Prix 2.etapa
Výsledky
místo Jméno                      Registrace Lic     Čas 



D10  (11)      1.5 km  85 m   7 K          

    1 Nejezchlebová Martina      TUR9951    C     26:11 
    2 Thořová Markéta            TUV9952    C     31:25 
    3 Řezáčová Veronika          BOR9950    C     33:35 
    4 Janoušková Lucie           BOR9954    C     34:10 
    5 Pelikánová Máša            MFP0050    C     41:28 

      Kubecová Kateřina          STB9999    C      disk 
      Doležalová Eliška          BOR9955    C     nest. 
      Macháčková Barbora         FYD0051    C     nest. 
      Probošová Marie            CHA9951    C     nest. 
      Poloprutská Lucie          VLI9950    C     nest. 
      Sokolářová Šárka           TUV              nest. 



D10L  (7)      1.3 km  85 m   6 K          

    1 Žejdlíková Karolína        LTP9950    C     21:15 
    2 Hájková Anna               JEN0051          21:56 
    3 Tomková Jana               BOR9855    C     23:51 
    4 Pavlíková Markéta          CHA0050    C     24:23 
    5 Rýdlová Adéla              TJN              26:21 

      Probošová Tereza           CHA0250    C     nest. 
      Vinklářová Karolína        TJN              nest. 



D12  (14)      1.8 km  70 m   12 K         

    1 Kameníková Andrea          BOR9751    B     25:32 
    2 Hudská Ludmila             TUR9851    C     26:10 
    3 Linková Alena              TUR9751    C     27:34 
    4 Kohoutová Barbora          BOR9850    B     28:26 
    5 Staňová Karolína           BOR9853    C     30:07 
    6 Valkounová Markéta         JEN9851          33:44 
    7 Nováková Lucie             BOR9854    C     34:05 
    8 Kohlová Monika             TUR9756    C     34:40 
    9 Berková Monika             TJN9851    C     35:17 
   10 Nejezchlebová Barbora      TUR9755    C     38:26 

      Tomášová Lucie             BOR9752    C     nest. 
      Macháčková Eliška          FYD9851    C     nest. 
      Roškotová Lucie            TUR9753    C     nest. 
      Poloprutská Klára          VLI9750    C     nest. 



D14  (10)      2.1 km  85 m   13 K         

    1 Hanušová Michaela          TUR9554    B     22:33 
    2 Kovářová Lenka             LTP9750    B     25:40 
    3 Čepelková Nikola           TUR9551    C     26:19 
    4 Barkmanová Marie           BOR9650    B     26:52 
    5 Bohatá Jana                VSP9551    B     27:07 
    6 Vydrová Karolína           PEN9650    C     31:52 
    7 Smutná Kačka               TUV              50:25 
    8 Dastychová Vendula         PEN9651    C     60:05 

      Hrochová Tereza            BOR9656    C     nest. 
      Poláková Denisa            TUR9651    C     nest. 



D16  (8)       2.6 km  95 m   15 K         

    1 Körberová Andrea           TUR9455    C     30:19 
    2 Smutná Anežka              TUV9455    A     30:31 
    3 Brožová Aneta              TUR9453    C     34:21 
    4 Pavlů Kateřina             PGP9554          44:59 
    5 Göttlichová Adéla          BOR9452    C     56:55 
    6 Najbrtová Lucie            STB9498    C     64:18 

      Smetanová Alžběta          CHA9450    C     nest. 
      Karmazínová Tereza         VLI              nest. 



D18  (6)       2.6 km  110 m   18 K        

    1 Kochová Nikola             TUR9358    A     30:08 
    2 Švábková Anna              TUR9352    B     35:23 
    3 Žitná Jana                 SMB9251    C     39:14 
    4 Sivčáková Petra            CHA9251    C     46:56 
    5 Hradecká Lucie             BOR9253    C     51:15 

      Lejsková Pavlína           TJN9251    B     nest. 



D21K  (7)      2.2 km  130 m   17 K        

    1 Hanzlová Veronika          BOR8150    C     30:43 
    2 Kvapilová Lenka            SMB8151    C     31:14 
    3 Marešová Pavlína           BOR6651    C     31:43 
    4 Honsová Lenka              SMR7750    C     38:34 
    5 Janečková Lenka            MFP8250    C     44:52 
    6 Marzena RYCERSKA           SWI              48:53 

      ULBRYCH Karina             SWI              nest. 



D21L  (16)     3.5 km  200 m   25 K        

    1 Valešová Jana              CHA9152    A     32:20 
    2 Svobodová Madla            DKP9154          32:32 
    3 Matějová Kateřina          VLI8054    C     33:02 
    4 Kašková Barbora            CHA8050    C     34:39 
    5 Sedláčková Martina         TUR7959    C     36:27 
    6 Janatová Lucie             DKP8154    C     37:36 
    7 Sehnalová Tereza           TUR8852    C     38:39 
    8 Smutná Pavla               VAM8651    C     40:37 
    9 Gabrovská Lucie            TAP8854    C     42:32 
   10 Rančáková Barbora          TUR8151    C     43:25 
   11 Tučková Monika             BOR7650    C     45:03 
   12 Zuzana Procházková         SJC8551          46:18 
   13 Henychová Zuzana           VLI6151    C     47:31 
   14 Vejstrková Zuzana          CHA8852    C     51:03 

      Knoblochová Kamila         VRL8353    C     nest. 
      Krafková Ita               BOR8156          nest. 



D35  (8)       2.6 km  110 m   18 K        

    1 Macháčková Michaela        FYD7299    C     27:17 
    2 Paroulková Iva             LLI7151    C     27:42 
    3 Eichlerová Jana            KAS7051    C     31:09 
    4 Procházková Alexandr       LPU7051    C     33:12 
    5 Klapalová Jana             VAM6451    C     33:44 
    6 Linková Iva                TUR6850    C     35:39 
    7 Škorpilová Jana            VSP7455    C     37:58 
    8 Dastychová Alexandra       PEN7450    C     65:15 



D40  (6)       2.2 km  130 m   17 K        

    1 Abelová Ivana              STB6798    C     27:37 
    2 Forstová Lenka             MFP6850    C     33:22 
    3 Švábková Šárka             TUR6552    C     35:06 
    4 Pavlíková Pavla            CHA6551    C     39:01 
    5 Pávková Jana               BOR6550    C     40:50 
    6 Pelikánová Lucie           MFP6950    C     65:28 



D45  (8)       2.6 km  90 m   18 K         

    1 Šípová Soňa                BOR6150    C     36:39 
    2 Mrázová Pavla              DCE5550    C     39:01 
    3 Kratochvílová Zdena        BOR6250    C     40:28 
    4 Benešová Iva               SJC6151    C     40:59 
    5 Procházková Miluše         DCE5450    C     42:58 
    6 Petrová Věra               VLI6251    C     46:49 
    7 Kovářová Alena             LTP6151    C     49:27 
    8 Zavadilová Naďa            SCP5450    C     56:43 



D50  (6)       2.6 km  90 m   18 K         

    1 Konopáčová Jana            TUR5650    C     36:27 
    2 Neradová Alena             LIT5051    C     38:27 
    3 Ševčíková Alena            CHA5351    C     41:55 
    4 Bradnová Věra              CHA5550    C     42:58 
    5 Fejlková Alice             SHK5351    C     43:27 
    6 Kadavá Eva                 CHA5750    C     43:29 



D55  (4)       2.1 km  90 m   16 K         

    1 Karmazínová Ivana          VLI5150    C     37:06 
    2 Křtěnská Leontina          BOR4650    C     40:36 
    3 Horčíková Marie            CHA4350    C     47:00 
    4 Nedvídková Jitka           DLT5151    C     59:13 



D60  (5)       2.1 km  90 m   16 K         

    1 Štrojsová Jaroslava        KAS4350    C     44:48 
    2 Kašková Eva                CHA4650    C     48:53 
    3 Langrová Marie             BOR3750    C     50:56 
    4 Nejezchlebová Věra         KAS4551    C     55:49 
    5 Haufe Heiderose            ZIT4351          84:59 



H10  (10)      1.5 km  85 m   7 K          

    1 Matějka Šimon              LTP9901    C     14:43 
    2 Ullrich Jakub              BOR9900    C     16:44 
    3 Pavlovec Dan               BOR0001    C     17:18 
    4 Mareš Vít                  BOR0000    C     22:55 
    5 Thoř Tomáš                 TUV9903    C     27:06 
    6 Forst Antonín              MFP0101    C     31:27 
    7 Pelikán Lukáš              MFP9800    C     34:54 
    8 Novotný Marek              TJN9901    C     36:33 
    9 Lošťák Ondřej              LIT9901    C     44:07 

      Hroch Matyáš               BOR0002    C     nest. 



H10L  (16)     1.3 km  85 m   6 K          

    1 Šmaus Antonín              TJN              21:00 
    2 Valkoun Jaroslav           JEN0102          21:19 
    3 Kučera Tomáš               LTP0000    C     21:24 
    4 Pašek Petr                 TJN              24:44 
    5 Schindler Pavel            TJN              25:14 
    6 ULBRYCH Eryk               SWI              25:52 
    7 Chyský Daniel              LTP        C     34:03 
    8 ULBRYCH Patryk             SWI              35:44 
    9 Gilich Kryštof             LTP0101    C     42:58 
   10 Wenzel Nikolas             TJN              46:30 

      Melichar Peťa              LLI0001    C      disk 
      Dastych Petr               PEN0000    C      disk 
      Karol RYCERSKI             SWI               disk 
      Zabořil Vojta              JEN0101          nest. 
      Němeček Josef              TJN              nest. 
      Heinl Ondřej               TJN              nest. 



HDR  (8)       1.3 km  85 m   6 K          

    1 Linková Lucie              TUR0251    C     15:34 
    2 Najbrt Tomáš               STB0201    C     18:11 
    3 Paroulek Lukáš             LLI0201    C     19:57 
    4 Pavlová Martina            LTP0151    C     22:24 
    5 Provazníková Anna          TJN              23:06 
    6 Kubecová Magdaléna         STB              24:55 
    7 Pašek Jakub                TJN              30:34 
    8 Lamačová Barbora           BOR              51:46 



H12  (18)      2.1 km  80 m   14 K         

    1 Wolf Filip                 TUR9701    C     22:54 
    2 Hájek Jan                  JEN9703          24:38 
    3 Matějka Lukáš              LTP9802    C     27:10 
    4 Ludvík Matyáš              STB9801    C     28:53 
    5 Hanuš Tomáš                TUR9702    C     30:51 
    6 Medřický Petr              PEN9700    C     32:52 
    7 Koštejn Vít                DOK9800    C     33:49 
    8 Šmaus Jan                  TJN              34:09 
    9 Birnbaum Adam              BOR9802    C     39:00 
   10 Koutský Pavel              JEN9706          57:22 
   11 Eichler Jan                KAS9800    C     60:58 
   12 Kadečka Adam               JEN9601          65:21 

      Kočvara Oldřich            JEN9705           disk 
      Miler Jan                                    disk 
      Šádek Jakub                CHA9702    C     nest. 
      Vokál Benjamin             CHA9703    C     nest. 
      Pečený František           STB9802    C     nest. 
      Vaníček Ondřej             STB9803    C     nest. 



H14  (6)       2.4 km  115 m   16 K        

    1 Posselt Martin             TJN              29:53 
    2 Kučera Jindřich            LTP9600    B     30:29 
    3 Nejman Stanislav           CHA9500    C     34:32 
    4 Žaloudek Matěj             LTP9505    C     45:37 
    5 Sokolář Ondřej             TUV              51:04 

      Dávid Patrik               CHA9601    C     nest. 



H16  (10)      2.8 km  155 m   23 K        

    1 Šákr Vít                   BOR9301    A     24:07 
    2 Horák Patrik               TUV9501    A     26:21 
    3 Rychlý Michal              TUR9402    B     27:04 
    4 Průcha Pavel               BOR9304    B     34:01 
    5 Petr Pavel                 VLI9400    C     41:23 
    6 Kamil RYCERSKI             SWI              54:34 
    7 Hulha Lukáš                LTP9405    C     59:32 
    8 Novák Marek                LTP9409    C     70:50 

      Pavlovec Jan               BOR9503    A      disk 
      Lomič Šimon                BOR9303    B     nest. 



H18  (2)       3.7 km  195 m   23 K        

    1 Škara Vojtěch              BOR9110    B     47:18 
    2 Novák Zdeněk               STB9101    C     60:12 



H21K  (30)     3.4 km  195 m   22 K        

    1 Wolf Daniel                TUR9100    A     24:25 
    2 Procházka David            LPU9113    A     24:27 
    3 Klapal Jan                 LPU9006    A     25:50 
    4 Ludvík Vojtěch             STB9301    A     29:52 
    5 Krejčí Jaroslav ml.        BOR9300    B     30:13 
    6 Krejčí Jaroslav            BOR6302    C     30:19 
    7 Klapal Michal              VAM8802    C     30:54 
    8 Vydra Ivan                 PEN6600    C     31:02 
    9 Uher Petr                  VSP5001    C     32:45 
   10 Zakouřil Vít               TUR9301    A     32:56 
   11 Přinda Oldřich             VLI5101    C     33:08 
   12 Vokurka Jan                HAR7501    C     34:25 
   13 Pávek Petr                 BOR9008    C     34:29 
   14 Ludvík Petr                STB5701    C     34:47 
   15 Daniel Šístek              SCP7507          35:03 
   16 Karmazín Petr              VLI4901    C     37:11 
   17 Eiselt Jan                 LTP8801    C     38:21 
   18 Přeček Zdeněk              SCP5200    C     39:17 
   19 Škoda Přemek               VLI5301    C     42:53 
   20 Křtěnský Roman             BOR7100    C     43:43 
   21 Polák Zdeněk               VSP5203          45:00 
   22 Doškář Boris               BOR6400    C     45:23 
   23 Rulc Zdeněk                LJN7201    C     52:05 
   24 Vacek Libor                                 60:56 

      Pecka Vlastimil            HAR7502    C      disk 
      Klusáček Radim             BOR7710    C     nest. 
      Stránský Michal            BOR8900    C     nest. 
      Matoušek Jan               LJN8900    C     nest. 
      Harazin Martin             VLI7400    C     nest. 
      Špak Zdeněk                VLI8001    C     nest. 



H21L  (43)     4.4 km  230 m   27 K        

    1 Janata Martin              DKP8306    R     30:23 
    2 Hradec Pavel               CHA8801    R     31:38 
    3 Váňa Martin                TUR8401    C     31:47 
    4 Henych Martin              SJC8601    R     32:20 
    5 Kořínek Jindřich           TUR8406    R     32:56 
    6 Henych Petr                VLI6001    E     33:07 
    7 Holas Štěpán               SJC8702    R     33:08 
    8 Veverka Tomáš              VAM8401    C     33:52 
    9 Matějů Michal              VLI7702    R     34:15 
    9 Miroslav Kovář             SCP8103          34:15 
   11 Beneš Jan                  SJC8703    R     34:56 
   12 Lukavec Petr               SMR7800    C     35:14 
   13 Škoda Jakub                VLI8800    R     36:01 
   14 Jelínek Petr               TUN7801          36:36 
   15 Vobr Marek                 BOR7801    C     36:44 
   16 Novák Daniel               DOK8700    C     36:56 
   17 Hradecký Jaroslav          DOK6300    C     37:41 
   18 Špicar Petr                SJC8801    C     38:17 
   19 Gomzyk Andry               TUR8001          38:30 
   20 Koblic Jan                 VAM7601    C     38:56 
   21 Junek Petr                 STH7801    C     39:02 
   22 Najman Jaroslav            BOR7909    C     39:39 
   23 Macek Jiří                 LIT8401    C     40:20 
   24 Kadavý Petr                CHA7800    C     40:36 
   25 Khel Richard               SCP7500    C     40:37 
   26 Lexa Matěj                 ZBM6601    C     40:43 
   27 Pachner Pavel              VLI7503    C     41:53 
   28 Janeček Oldřich            DKP8211    C     42:30 
   29 Dikoš Pavel                BOR6003    C     42:46 
   30 Martan Jiří                HAR7301    C     43:33 
   31 Mareš Martin               BOR6501    C     43:57 
   32 Petras Tomáš               VAM8801    C     44:34 
   33 Hons Michal                SMR7700    C     45:01 
   34 Zaoral Petr                SMR7903    C     55:10 

      Zakouřil Tomáš             VSP7500    C      disk 
      Zaoral Filip               SMR               disk 
      Martin Kondrát             PGP6501           disk 
      Lepšík Petr                BOR8202    C     nest. 
      Steinz Radek               BOR8403    C     nest. 
      Pěkný Michal               TAP7807    C     nest. 
      Poloprutský Tomáš          VLI6205    C     nest. 
      Habán Ivo                  VLI7707    C     nest. 
      Kolařík Tomáš              BOR7809          nest. 



H35  (6)       3.7 km  195 m   23 K        

    1 Kvapil Petr                TUV7402    C     35:53 
    2 Bogdan RYCERSKI            SWI              38:04 
    3 Kučera Martin              LTP6500    C     44:58 
    4 Žitný Tomáš                SMB6401    C     49:39 
    5 ULBRYCH Mirosław           SWI             111:30 

      Průšek Petr                BOR7003    C     nest. 



H40  (7)       3.3 km  165 m   22 K        

    1 Bruner Luboš               LTP6501    C     34:17 
    2 Kubec Pavel                STB6601    C     38:42 
    3 Kovář Karel                LTP6102    C     40:19 
    4 Sanna Roberto              PVP6704    C     43:49 
    5 Pavel Petr                 LTP6806    C     49:20 
    6 Eichler Petr               KAS6900    C     70:57 
    7 Nosek Petr                 DLT6901    C     75:58 



H45  (7)       3.3 km  165 m   22 K        

    1 Macháček Aleš              FYD6400    C     32:36 
    2 Petr Josef                 VLI6300    C     34:48 
    3 Vydra Pavel                PEN6200    C     36:51 
    4 Pavlů Jaroslav             DCE6100    C     39:27 
    5 Sobek Pavel                LLI6302    C     40:53 
    6 Smutný Martin              TUV              59:58 
    7 Hulha Karel                LTP6001    C     69:40 



H50  (9)       2.9 km  170 m   21 K        

    1 Škorpil Martin             VSP5700    C     28:37 
    2 Průcha Miloslav            BOR5800    C     30:17 
    3 Provazník Jiří             TUR5102    C     30:49 
    4 Kaška Rudolf               CHA5500    C     33:23 
    5 Konopáč Jiří               TUR5803    C     36:01 
    6 Kadavý Zdeněk              CHA4901    C     36:33 
    7 Eiselt Miloš               LTP5802    C     37:22 
    8 Beneš Josef                SJC5801    C     38:38 
    9 Pavlík Milan               CHA5400    C     41:23 



H55  (11)      2.9 km  170 m   21 K        

    1 Peterka František          TJP4900          30:42 
    2 Babický Tomáš              DLT5001    C     34:17 
    3 Valter Petr                KBP4500    C     34:35 
    4 Jedlička Miroslav          JEN5301          36:22 
    5 Hudský Vlastimil           TUR5100    C     37:42 
    6 Pospíšil Jiří              TUV4701    C     37:44 
    7 Bartkowiak Edward          POL 4801         38:02 
    8 Vlček Josef                TUR4703    C     38:16 
    9 Jakubec Jindřich           TUR4801    C     38:18 

      Jaroš Vladimír             DCE5400    C     nest. 
      Richtr Jiří                JEN5001          nest. 



H60  (6)       2.6 km  90 m   18 K         

    1 Helmut Conrad              USV              27:29 
    2 Hlaváč Jaroslav            SMB4801    C     33:22 
    3 Smetana Radim              CHA4700    C     42:39 
    4 Nejezchleba Jiří           KAS4600    C     45:29 

      Matoušek Luboš             LJN4700    C     nest. 
      MIKAN vladimir             SJC4805    C     nest. 



H65  (5)       2.1 km  90 m   16 K         

    1 Křtěnský Jaroslav          BOR3600    C     29:02 
    2 Zakouřil Václav            TUV4301    C     33:00 
    3 Petrželka Pavel            TJN              37:47 
    4 Picek Jan                  TJN              41:40 
    5 Hlavatý Karel              SJP4200    C     46:39 



H70  (3)       2.1 km  90 m   16 K         

    1 Beránek Miroslav           BOR3900    C     30:35 
    2 Langr Jan                  BOR3601    C     40:12 
    3 Haufe Horst                ZIT3401          57:03 



P2  (9)        1.8 km  70 m   12 K         

    1 Spejchal Petr              BOR7512    C     28:38 
    2 Průcha Petr                BOR6850    C     30:05 
    3 Adam Michal                SMR              31:32 
    4 Zakouřilová Markéta        JEN7459          35:14 
    5 Hradecká                   NER              37:26 
    6 Jurigová Pavla             LTP9453    C     44:38 
    7 HODAŇOVÁ ZUZANA            PEN6250    C     53:07 
    7 Steinzová Eva                               53:07 
    9 Kučerová Jana              LTP              70:00 



P4  (6)        2.8 km  155 m   23 K        

    1 Thoř Miloš                 TUV        C     56:39 
    2 Šmausová Gabriela          TJN              57:57 
    3 Melichar Jaromír           LLI6301    C     62:55 

      Martina Reisingerová       DLT7251    C      disk 
      Eiselt Tomáš               LTP9001    C     nest. 
      Lejsková Pavlína           TJN6351    C     nest.